صادقی: فقط «آقا مدد» در باشگاه عوض نشده است
۸۶۰۳۵۴
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
۷۴۹۷ 
امیرحسین صادقی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد از تغییرات پیاپی در این باشگاه گفت: این تعداد تغییرات برای باشگاه بزرگی مثل استقلال خوب نیست.

خبرگزاری تسنیم: امیرحسین صادقی، پیشکسوت استقلال پس از تساوی یک - یک این تیم مقابل الدحیل قطر اظهار داشت: تا دقیقه 90 بچه‌ها خوب جنگیدند، اما باید بگویم یک باشگاه بزرگ، گلزن بزرگ هم می‌خواهد. در باشگاه‌های این شکلی بالاخره باید به بازیکن جوان باید بها داده شود تا به آینده که مدنظر دارند، برسند. در هر صورت امیدوارم مدیران باشگاه بتوانند بازیکنان خوبی برای فصل بعد جذب کنند و پس از چند فصل، سال آینده یک قهرمانی به دست بیاورند.

صادقی: فقط «آقا مدد» در باشگاه عوض نشده است

وی در مورد اینکه محمد نوازی معتقد است بازیکنان استقلال کیفیت لازم را ندارند، گفت: اگر این موضوع صحت داشته باشد، مدیر ایراد دارد. باید بگوییم مدیر تقصیر کار است، مدیر و مدیربرنامه‌هایی که در آوردن این بازیکنان دخیل هستند. مثلاً دو تا بازیکن خارجی که نیم‌فصل اول آمدند، فاجعه بودند. افتضاح نه،‌ فاجعه بودند. به‌هرحال استقلال باشگاه بزرگی است و همیشه حواشی خودش را دارد.

من 12 سال در این تیم بازی کردم و تمام تلاش خودم را کردم. بازیکنان می‌دانند شرایط بحرانی است. از سال پیش تا الآن چندین مربی و مدیرعامل در باشگاه عوض شده است، فکر کنم فقط «آقا مدد» عوض نشده است. این برای استقلال بد است و فکر می‌کنم دلیل ناکامی‌ این تیم هم همین است.

بازیکن پیشین تیم استقلال در واکنش به این پرسش که چه کسانی این بازیکنان را به استقلال می‌آورند،‌ عنوان کرد: بالاخره کسانی که مسئولیت دارند. خوشبختانه یا متأسفانه فقط منافع خودشان مهم است. 300 هزار دلار برمی‌دارند،‌ 50 هزار دلار به طرف می‌رسد و پشتک می‌زند!

«آیا صحت دارد عده‌ای در تیم استقلال باند درست کرده‌اند؟»، صادقی در واکنش به این پرسش گفت: چشم زخم هم نیستند، چه برسد به باند. متأسفانه فقط رابطه است.

وی در مورد حضور فرشاد ماجدی در کادرفنی استقلال عنوان کرد: او تجربه فوتبال دارد و با صلاحدید مجیدی به کادرفنی اضافه شده است. من هم امروز متوجه شدم او به کادر اضافه شده، کنار زمین دیدمش. به دانشگر گفتم این کیست، گفت فرشاد ماجدی است!

برچسب ها: