رنار از تیم ملی مراکش جدا می‌شود
۸۶۰۵۲۸
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
۳۷۱۱
سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال مراکش پس از پایان مسابقات جام ملت‌های آفریقا به همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال مراکش پایان خواهد داد.

خبرگزاری تسنیم: هروه رنار به دلیل سرد شد رابطه‌اش با مدیران فدراسیون فوتبال مراکش، در پایان مسابقات جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۹ به ماجراجویی‌اش با تیم ملی فوتبال مراکش پایان خواهد داد. نشریه «اکیپ» فرانسه خبر داد رنار تصمیمش به قطع همکاری با فدراسیون فوتبال مراکش پس از مسابقات جام ملت‌های آفریقا را گرفته و از تصمیم خود هم بازنخواهد گشت.

«اکیپ» البته اشاره‌ای نکرده که مقصد بعدی این سرمربی فرانسوی کجا خواهد بود، اینکه او به لوشامپیونه فرانسه بازخواهد گشت یا اینکه در رده ملی دوباره مربیگری خواهد کرد، این در حالی است که گفته می‌شود وی پیشنهاداتی برای سرمربیگری تیم‌های ملی ایران و امارات دریافت کرده است.

اروی رنار ۵۰ ساله اخیراً در گفت‌وگو با «رادیو مونت‌کارلو» فرانسه در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش تأکید کرده بود که نزدیک به هیچ تیمی نیست و تأیید هم کرده بود که تماسی با مسئولان باشگاه المپیک لیون نداشته است.

در سوی دیگر سایت مراکشی «le360» خبر داد هفته گذشته یک نشست مخفیانه بین مدیران فدراسیون فوتبال مراکش و اعضای کادر فنی تیم ملی مراکش صورت گرفته و اروی رنار به این نشست دعوت نشده است. بر اساس این گزارش فدراسیون فوتبال مراکش و این سرمربی فرانسوی به توافق با یکدیگر برای ادامه همکاری نرسیده‌اند.

در نشست مخفیانه مدنظر، نورالدین نیبت و عزیز بودرباله از اعضای فدراسیون فوتبال مراکش به همراه مصطفی حاجی و پاتریس بیومله، دستیارهای اروی رنار حضور داشته‌اند و در مورد گزینه‌های جانشینی این سرمربی فرانسوی بحث و ازریابی لازم صورت گرفته که یکی از آنها ناصر لارگوئه بوده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج