مصلح موثرتر از بودیمیر در خط حمله!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۶۰۷۸۷
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
۳۴۵۰
در شرایطی که ماریو بودیمیر به عنوان مهاجم به بازی رفت تا کاری کند شایان مصلح به عنوان یک مدافع چپ و با 5 دقیقه زمان موثرتر و بهتر از او کار کرد.

ایران ورزشی: اردیبهشت تا اینجای برای پرسپولیس ماه خوبی نبوده چرا که سرخ‌ها در این ماه هنوز در مسابقات لیگ برتر پیروز نشده و با دو شکست تلخ در لیگ قهرمانان وداعی زودهنگام از این مسابقات داشته‌اند.اما شاید یکی از دلایل اصلی این تلخی را بتوان در عملکرد ضعیفف خط حمله پرسپولیس پیدا کرد.جایی که نفراتی مثل علیپور، نعمتی، ترابی و بودیمیر طی بازی‌های اخیر به عنوان مهاجم نقش ایفا کردند و البته جملگی با بدن‌های خسته و افتی محسوس در گلزنی عاجز ماندند.

هر چند پرسپولیس در این 5 بازی مقابل حریفان قدری قرار گرفت و کیفیت این مسابقات به گونه‌ای بود که بر هیچ حریفی طی دقایقی طولانی تسلط نداشت اما واقعیت این است که مهاجمان نامبرده و در راس آنها علی علیپور روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارند.

مصلح موثرتر از بودیمیر در خط حمله!

خط حمله پرسپولیس بعد از نمایش درخشان علیپور و ترابی مقابل سایپا که یک سه گله برای این تیم به همراه داشت به کلی خاموش شده و طی 5 بازی اخیر هیچ کدام از مهاجمان سرخپوش موفق به گلزنی نشده اند.

در واقع طی دیدار مقابل الاهلی عربستان،ذوب آهن، سپاهان،تراکتورسازی و پاختاکورازبکستان، پرسپولیس تنها موفق به زدن دو گل شده که یکی از آنها را شجاع خلیل زاده و دیگری را کمال کامیابی‌نیا به ثمر رسانده است.

با این شرایط ضمن اینکه تکرار عنوان آقای گلی برای علیپور دشوار به نظر می‌رسد افت خط حمله پرسپولیس این نگرانی را ایجاد کرده که تکرار قهرمانی سرخ‌ها در لیگ برترهم به خطر بیافتد.

در شرایطی که این تیم حداقل باید یکی از دو بازی باقیمانده اش را با برد پشت سر بگذارد انفعال و ناکارامدی مهاجمان پرسپولیس می تواند سومین قهرمانی تیم خسته برانکو را با چالشی اساسی مواجه کند مگر اینکه علیپور و زوجش در دو بازی آینده با وجود تمام خستگی‌ها و مشکلات‌شان تکانی بخورند و شرایط را تغییر دهند.

در نیمه دوم بازی تاشکند پرسپولیس نیاز به فرم بهتری در فاز حمله داشت ماریو بودیمیر به عنوان تعویض اول برانکو وارد میدان شد تا بلکه از ارسال‌ها در مواجهه با مدافعان بلندقامت حریف استفاده کند اما باز هم نمایش ضعیفی ارائه داد تا مورد انتقاد کارشناسان و پیشکسوتان پرسپولیس قرار بگیرد.

بودیمیر که چند بازی اخیر پرسپولیس را به خاطر مصدومیت از دست داده بود در سی و چند دقیقه ای که در زمین بود نه موقعیت ایجاد کرد ،نه در نبردهای هوایی موثر بود و نه در کارهای ترکیبی با علیپور و هافبک‌ها اتفاقی را رقم زد.عجیب اینکه در یکی از ضدحمله های معدود پرسپولیس او بعد از پاس عرضی علیپور به بدترین شکل ممکن به توپ ضربه زد و کیفیت پائین خود را عیان کرد.

با این نمایش میزان انتقادات از این مهاجم کروات بالا گرفته و به نظر می رسد حق با پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال باشد چرا که ظاهرا جذب این مهاجم فقط بار مالی اضافه روی دوش باشگاه انداخته چرا که او عملا هیچ باری از دوش خط حمله پرسپولیس برنداشته و در تمام مسابقاتی که میدان رفته تنها یک گل به ثمر رسانده است.

جالب اینکه در تاشکند برانکو سومین تعویضش را در دقیقه 89 انجام داد و شایان مصلح بلند قامت به خط حمله رفت تا از ارسال‌ها و پرتاب‌های بلند اوت استفاده کند و برای تیمش اتفاقی رقم بزند که البته او هم در گلزنی ناکام ماند.

پرسپولیس که از حضور مصلح در دقایق پایانی برخی مسابقات سرنوشت ساز مثل دیدار برگشت با الاهلی عربستان در یک چهارم نهایی 2017 و بازی برگشت مقابل الجزیره امارات در یک هشتم نهایی 2018 خاطرات خوبی داشت در اندک زمان باقیمانده منتظر جرقه‌ای از این بازیکن بود اما مصلح این بار بدشانسی آورد.

مصلح که به نوعی در آن 5 دقیقه تاثیرگذارتر و بهتر از بودیمیر بازی کرد با قدرت بدنی بالا خودش را در موقعیت گلزنی قرار داد اما در شرایطی بسیار خوب توپ روی پای راست و غیر تخصصی او افتاد و نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند.لحظاتی بعد او با کرنر ارسالی ترابی روی سر نوراللهی ضربه سر خوبی زد اما بودیمیر نتوانست مقابل دروازه کاری از پیش ببرد و متعاقب آن ارسال بیرانوند هم شدید بود تا آخرین شانس گلزنی سرخ‌ها باز هم با تلاش مضاعف مصلح به نتیجه نیانجامد.

شاید اگر مصلح می توانست با پای راست هم خوب ضربه بزند الان پرسپولیس در جدول گروهش باقی مانده بود اما واقعیت این است که او در همان 5 دقیقه بازی در پست غیر تخصصی کارآمدی اش را نشان داد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
ادیب_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
ادیب_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
کالازم_فوتر