مصلح موثرتر از بودیمیر در خط حمله!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۶۰۷۸۷
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
۳۴۴۸
در شرایطی که ماریو بودیمیر به عنوان مهاجم به بازی رفت تا کاری کند شایان مصلح به عنوان یک مدافع چپ و با 5 دقیقه زمان موثرتر و بهتر از او کار کرد.

ایران ورزشی: اردیبهشت تا اینجای برای پرسپولیس ماه خوبی نبوده چرا که سرخ‌ها در این ماه هنوز در مسابقات لیگ برتر پیروز نشده و با دو شکست تلخ در لیگ قهرمانان وداعی زودهنگام از این مسابقات داشته‌اند.اما شاید یکی از دلایل اصلی این تلخی را بتوان در عملکرد ضعیفف خط حمله پرسپولیس پیدا کرد.جایی که نفراتی مثل علیپور، نعمتی، ترابی و بودیمیر طی بازی‌های اخیر به عنوان مهاجم نقش ایفا کردند و البته جملگی با بدن‌های خسته و افتی محسوس در گلزنی عاجز ماندند.

هر چند پرسپولیس در این 5 بازی مقابل حریفان قدری قرار گرفت و کیفیت این مسابقات به گونه‌ای بود که بر هیچ حریفی طی دقایقی طولانی تسلط نداشت اما واقعیت این است که مهاجمان نامبرده و در راس آنها علی علیپور روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارند.

مصلح موثرتر از بودیمیر در خط حمله!

خط حمله پرسپولیس بعد از نمایش درخشان علیپور و ترابی مقابل سایپا که یک سه گله برای این تیم به همراه داشت به کلی خاموش شده و طی 5 بازی اخیر هیچ کدام از مهاجمان سرخپوش موفق به گلزنی نشده اند.

در واقع طی دیدار مقابل الاهلی عربستان،ذوب آهن، سپاهان،تراکتورسازی و پاختاکورازبکستان، پرسپولیس تنها موفق به زدن دو گل شده که یکی از آنها را شجاع خلیل زاده و دیگری را کمال کامیابی‌نیا به ثمر رسانده است.

با این شرایط ضمن اینکه تکرار عنوان آقای گلی برای علیپور دشوار به نظر می‌رسد افت خط حمله پرسپولیس این نگرانی را ایجاد کرده که تکرار قهرمانی سرخ‌ها در لیگ برترهم به خطر بیافتد.

در شرایطی که این تیم حداقل باید یکی از دو بازی باقیمانده اش را با برد پشت سر بگذارد انفعال و ناکارامدی مهاجمان پرسپولیس می تواند سومین قهرمانی تیم خسته برانکو را با چالشی اساسی مواجه کند مگر اینکه علیپور و زوجش در دو بازی آینده با وجود تمام خستگی‌ها و مشکلات‌شان تکانی بخورند و شرایط را تغییر دهند.

در نیمه دوم بازی تاشکند پرسپولیس نیاز به فرم بهتری در فاز حمله داشت ماریو بودیمیر به عنوان تعویض اول برانکو وارد میدان شد تا بلکه از ارسال‌ها در مواجهه با مدافعان بلندقامت حریف استفاده کند اما باز هم نمایش ضعیفی ارائه داد تا مورد انتقاد کارشناسان و پیشکسوتان پرسپولیس قرار بگیرد.

بودیمیر که چند بازی اخیر پرسپولیس را به خاطر مصدومیت از دست داده بود در سی و چند دقیقه ای که در زمین بود نه موقعیت ایجاد کرد ،نه در نبردهای هوایی موثر بود و نه در کارهای ترکیبی با علیپور و هافبک‌ها اتفاقی را رقم زد.عجیب اینکه در یکی از ضدحمله های معدود پرسپولیس او بعد از پاس عرضی علیپور به بدترین شکل ممکن به توپ ضربه زد و کیفیت پائین خود را عیان کرد.

با این نمایش میزان انتقادات از این مهاجم کروات بالا گرفته و به نظر می رسد حق با پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال باشد چرا که ظاهرا جذب این مهاجم فقط بار مالی اضافه روی دوش باشگاه انداخته چرا که او عملا هیچ باری از دوش خط حمله پرسپولیس برنداشته و در تمام مسابقاتی که میدان رفته تنها یک گل به ثمر رسانده است.

جالب اینکه در تاشکند برانکو سومین تعویضش را در دقیقه 89 انجام داد و شایان مصلح بلند قامت به خط حمله رفت تا از ارسال‌ها و پرتاب‌های بلند اوت استفاده کند و برای تیمش اتفاقی رقم بزند که البته او هم در گلزنی ناکام ماند.

پرسپولیس که از حضور مصلح در دقایق پایانی برخی مسابقات سرنوشت ساز مثل دیدار برگشت با الاهلی عربستان در یک چهارم نهایی 2017 و بازی برگشت مقابل الجزیره امارات در یک هشتم نهایی 2018 خاطرات خوبی داشت در اندک زمان باقیمانده منتظر جرقه‌ای از این بازیکن بود اما مصلح این بار بدشانسی آورد.

مصلح که به نوعی در آن 5 دقیقه تاثیرگذارتر و بهتر از بودیمیر بازی کرد با قدرت بدنی بالا خودش را در موقعیت گلزنی قرار داد اما در شرایطی بسیار خوب توپ روی پای راست و غیر تخصصی او افتاد و نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند.لحظاتی بعد او با کرنر ارسالی ترابی روی سر نوراللهی ضربه سر خوبی زد اما بودیمیر نتوانست مقابل دروازه کاری از پیش ببرد و متعاقب آن ارسال بیرانوند هم شدید بود تا آخرین شانس گلزنی سرخ‌ها باز هم با تلاش مضاعف مصلح به نتیجه نیانجامد.

شاید اگر مصلح می توانست با پای راست هم خوب ضربه بزند الان پرسپولیس در جدول گروهش باقی مانده بود اما واقعیت این است که او در همان 5 دقیقه بازی در پست غیر تخصصی کارآمدی اش را نشان داد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
دارو سازی عبیدی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان