نامه سرگشاده همسر مهناز افشار به طلبه بابلی
۸۶۳۰۵۲
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸
۱۱۷۶۹
یاسین رامین، همسر مهناز افشار، نامه‌ای سرگشاده به سیدغفار دریاباری، روحانی جوان بابلی را که از این بازیگر شکایت کرده است، نوشت .

برترین‌ها: یاسین رامین، همسر مهناز افشار، نامه‌ای سرگشاده به سیدغفار دریاباری، روحانی جوان بابلی را که از این بازیگر شکایت کرده است، نوشت.

سوسن صفاوردى، مادر یاسین رامین یادداشت پسرش در حمایت از مهناز افشار را منتشر کرد.

در این متن آمده است:

به نام پروردگار شاهد و ناظر
روحانی جوان بابلی
با سلام و آرزوی بهروزی

چند روزی است که جنابعالی در صدر خبر‌های رسانه‌ای قرار دارید و به دلیل اصرار بر شکایت از "مهناز افشار" مورد حمایت و بهره برداری صداوسیما و برخی رسانه‌های ویژه هستید.

نامه سرگشاده همسر مهناز افشار به طلبه بابلی

روحانیون در تمام ادیان و فرهنگ‌های جهان به عنوان "مردان خدا" همواره دارای جایگاه رفیع و مورد وثوق و احترام مردمان پاک سرشت و خداپرست بوده اند و هرچند نوسانات تاریخ در تقویت و یا تضعیف این جایگاه تاثیرگذار بوده، اما اصل آن همچنان استوار مانده است.

این مرقومه را برایتان می‌نویسم، چون به نظر می‌رسد امروز شما در جایی قرار گرفته اید که گفتار و کردارتان چو نیک باشد، می‌تواند در این سیر تاریخی تاثیرگذار باشد.

چندی پیش توییتی در فضای مجازی منتشر شد که فحوای آن تبلیغ تن فروشی زنان و دختران این مرز و بوم بود و همسر بنده به عنوان یک زن ایرانی نسبت به آن واکنش داشت و جویای رگ غیرت مردان ایرانی شد. نکته قابل تامل این است که توییت مورد اشاره، به مدت شش روز در حال دست به دست شدن در فضای مجازی بود تا اینکه همسر بنده به دلیل عدم برخورد دستگاه‌های ذیربط، در این خصوص واکنش نشان دادند.

در این بین حادثه کشته شدن یک روحانی همدانی، که ظهر همان روز و چندین ساعت قبل از توییت خانم افشار اتفاق افتاده بود، دستمایه طراحی ناجوانمردانه‌ای بر علیه ایشان شد! تروری که به گواه گزارشات و اسناد، چندین ساعت پیش از توییت همسر بنده صورت پذیرفته بود را به گردن ایشان انداختند!

چه بسا ممکن است پاسخ این پرسش که کشته شدن یک هموطن ملبس در همدان با چه انگیزه‌ای صورت پذیرفته است، متاسفانه بدلیل کشته شدن قاتل هرگز برملا نشود؛ حال آنکه سخنگوی محترم قوه قضاییه نیز پس از بررسی‌های لازمه، هرگونه ارتباط بین این دو موضوع را اساسا تکذیب کرده اند.

نخستین ابهام درباره شکایت جنابعالی با عنوان "نشر اکاذیب"، این است که در حالی که توییت مورد اشاره به نام شما نبوده و شما هم انتساب این اکانت به خود را تکذیب کرده اید، استفاده اکانت مورد اشاره از تصویر جنابعالی چه ارتباطی به خانم افشار پیدا می‌کند و باعث انگیزه شما در طرح شکایت از ایشان شده است؟ و متاسفانه نکته‌ای که تا این لحظه از سوی جنابعالی و رسانه‌های حامی شما مورد غفلت یا تغافل قرار گرفته است، محتوای پیام منتشر شده و انتساب آن به یک روحانی است!

در خصوص توییت منتشر شده چهار فرض محتمل است:

اول آنکه اکانت متعلق به خود جنابعالی بوده و جهت گریز از عواقب قانونی چنین پیام هایی، محتوا را با عکس خود، ولی با نام دیگری منتشر کرده اید.

حالت دوم این است که "سید مصطفی حجازی" یکی از مریدان شماست و به این واسطه افکار شما را با عکس خودتان، ولی به نام خویش منتشر کرده است.

فرض سوم هم اینکه اکانت مربوط به شخص ثالثی بوده که هیچ شناخت و ارتباطی با شما نداشته و صرفا افکار خودش را منتشر کرده است و از بد حادثه عکس جنابعالی را برای اکانت خویش پسندیده است؛ و حالت چهارم این است که اکانت مربوط به دشمنان شما بوده و با طراحی قبلی در صدد تخریب شما برآمده اند.

در خصوص فرض اول و دوم اصل را بر صداقت شما می‌گذارم و آن‌ها را از دایره محاسبات خارج می‌کنم. اما آنچه که رسانه‌های حامی شما انتخاب کرده اند گزینه چهارم؛ یعنی طراحی از پیش تعیین شده دشمنان می‌باشد.

این که چرا دشمن باید برای یک چنین موضوع حساسی جنابعالی را انتخاب کرده باشد، پرسشی است که اینجا مورد تحلیل بنده نیست، زیرا که سخن امروز من با شما چیز دیگری است.

استحضار دارید که اصولا تشخیص و احراز هویت، به ویژه در فضای مجازی، با "نام" فرد و تایید ارتباط اکانت با صاحب نام صورت می‌گیرد. پس اینکه حامیان شما یا دشمنان شما با اسم خودشان و یا حتی با اسم جعلی مطلبی را با تصویر شما منتشر کنند، آن مطلب را به جنابعالی منتسب نمی‌کند.

وجود پرشمار اکانت‌هایی که با «آی دی» و نام مستعار و عکسی دلخواه مطالب شان را منتشر می‌کنند، یکی از جلوه‌های غیر قابل انکار فضای مجازی امروز ماست. مثال بارز آن اکانت‌هایی هستند که با تصاویر پروفایل رهبری، شعائر اهل بیت، طبیعت، بازیگران داخلی و خارجی، ورزشکاران و ... مشغول فعالیت و انتشار همه گونه محتوای درست و نادرست می‌باشند و تا کنون مورد اعتراض هیچ کس هم قرار نگرفته اند؛ بنابراین تا این بخش از ماجرا هیچ موضوعی متوجه جنابعالی نبود تا اینکه ناگهان خودتان و تازه پس از ترور دردناک روحانی همدانی اعلام حضور کردید و عنوان کردید که تصویر پروفایل آن متن قبیح متعلق به حضرتعالی است!

از آنجایی که همچنان نام گوینده فرد دیگری بود، باز هم کسی نمی‌توانست مطلب را به شما منتسب نماید و توطئه‌ای برای شما طراحی کند؛ اما اصرار شما بر حضور در صحنه و اعاده حیثیتی که اصلا مخدوش نشده است، شما را در کانون توجهات قرار داد و در نهایت شکایت از خانم افشار، شما را به سوژه‌ای موازی و چهره‌ای مشهور مبدل کرد: " طلبه‌ای که مهناز افشار را دادگاهی کرد"!
سرعت اعجاب انگیز بازپرس محترم شعبه مربوطه بابل، در رسیدگی به شکایت یک طلبه جوان در خصوص یک اکانت جعلی و در نهایت "خبر کذب" رسانه‌های ویژه مبنی بر "صدور حکم جلب مهناز افشار"، ابعاد تازه‌ای به این موضوع بخشید.

شاید دانستن این نکته برای شما جالب باشد؛ هم بنده و هم خانم افشار، چند سالی است که در دوره ریاست پیشین قوه قضاییه از همین رسانه‌های ویژه به دلیل نشر اکاذیب در پردازش موضوع واردات شیر خشک‌های فاسد و کور و کشته شدن هزاران نفر شکایت کرده ایم، اما حتی دل نگرانی برای سلامتی هزاران نوزاد مورد ادعا هم باعث نشده است که با چنین سرعت و غیرتی به این شکایت‌ها رسیدگی شود، چه برسد به پیگیری!

حال تصور بفرمایید ترکیب بار سنگین انواع اهانت‌های مربوط به چهار سال گذشته که به بهانه دروغین موضوع "شیرخشک‌های فاسد" صورت میگرفت، با موج جدید تخریب‌های امروز چه فضای سنگینی ایجاد کرده است!

از تریبون امروز خود استفاده و از اتفاقات آینده پیشگیری کنید؛ اگر تا امروز از وجود چنین اکانت‌هایی با چنین مضامینی مطلع نبودید، امروز به لطف این جنجال‌ها آگاه شده اید! اگر موضع امثال جنابعالی صریح و شفاف باشد، هرگز کسی به خودش اجازه نخواهد داد در پس تصویر یک طلبه یا روحانی، به زبان پارسی تبلیغ و ترویج تن فروشی به سبک "جهاد النکاح" داعشی را نماید!

شوربختانه نه صدا و سیما و نه هیچ یک از رسانه‌های حامی شما نه تنها تا این لحظه از محتوای توییت منتشر شده اعلام برائت نکرده اند، بلکه صدا وسیما با شیطنت غیر مسوولانه خود از احساسات جریحه دار شده دختر تازه عروس آن روحانی شهید بی شرمانه در راستای تهییج هر چه بیشتر فضای عمومی سو استفاده میکند و اصلا در نظر نمیگیرد که به عنوان یک رسانه ملی اولا باید معیار رفتارش بی طرفی و مواضع رسمی قوه قضاییه باشد، و ثانیا مسوول ایجاد حس امنیت در جامعه است و نه اشاعه دهنده هرج و مرج و بی قانونی.

به عنوان یک ایرانی آرزو می‌کردم؛‌ای کاش با لباس پیامبر اکرم (ص) که در صداوسیما حاضر می‌شدید می‌فرمودید: "خواهرم پیامت را خواندم، غیرتمندی یک زن ایرانی را ارج می‌نهم و علیرغم اینکه توییت انتسابی ارتباطی با من نداشته است، برای شادی روح هم لباس شهیدم ضمن محکوم کردن محتوای پیام اکانت جعلی، در این مسیر با شما همراه می‌شوم؛ و در عین حال شما‌ها را به دقت بیشتر در رفتار اجتماعی خود و عواقب احتمالی آن دعوت میکنم! "

در پایان عرض میکنم که انگیزه شما در طرح این شکایت را بواسطه صیانت از لباستان میدانم و در راستای همان جایگاه یقین دارم که تخریب ناجوانمردانه آلوده به دروغ و بهتان را بر علیه هیچ بنده خدایی بر نمی‌تابید.

هموطن روحانی ... "مرد خدا" باشید و بگذارید ما بندگان خدا از گفتار و کردار شما پند آموزی کنیم

ارادت‌مند مردان خدا
یاسین رامین

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 147
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1398/02/23
فقط اعدام مهناز افشار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
مهناز افشار نظرشو میگه اتفاقات تلخ تو ایران زیاده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
با شکایت از افشار فرافکنی و فرار به جلو کردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
ثابت نشد توئیتر برای بابلی نبوده تو نظرات هوچی گری کردن گفتن نبوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
دو نفر تکراری زیر پستای افشار بهش حمله میکنند خسته نباشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
خیلی پرروی زنت گفت شیر خشکهای فاصد به من مربوط نیست از تو بپرسن حالا میگی دروغه ، به خیال خودت خواستی سر این روحانی رو شیره بمالی که از شکایتش صرفنظر کنه ، و به راحتی از کار زشت زنت گذشتی ک ماسمالیش میکنی ، همکارای قاتل همدانی گفتن که از توییت زنت تاثیر گرفتن ، حالت تو که حق به جانب گرفتی چرا به التماس کردن افتادی
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1398/02/23
به امید روزی که عدالت برقرار بشه و در پرونده ها فرق گذاشته نشه
France
19:36 - 1398/02/23
برادر اول از همه دهن پدرتو ببند
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1398/02/23
با بند بند جملات ایشون موافقم و ایمان دارم جمعی یا نهادی یا سازمانی در پی پرونده سازی و ایجاد مشکلاتی برای خانم افشار هستند
پاسخ ها
پري بلنده
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
افشار هم هيچ تقصيري نداره حتما؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
افشار خیلی شخصیت مهمی هست
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
بند بند ذهنت در اشتباهه
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1398/02/23
به این می گویند فرار رو به جلو به سبک مهناز خانم. در مورد شیر خشک های آلوده و پولهای هلال احمر که بالا کشیدی توضیح می‌دادی هم بد نبود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
فرار به جلو کار امثال توست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
اونو که کافیه روند دادگاه رو بخونی خب. همه چیش واضح و مشخصه. به خودت زحمت بره برو اون مساله رو مطالعه کن که الکی بدون آگاهی راجع به این و اون حرف نزنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
با اکبر موافقم
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1398/02/23
.زن آحمقت بدلیل پست هایی که از خودش میزاره فالورهای زیادی داره و اون اوباش ملعون از فالورهای زن بیسوآدت بوده و تحریک میشه .ضمنا کشتن اون طلبه بعد از پست زنت بوده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
چرت نگو دائم
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1398/02/23
َمردک طلبکار شده،زن تو خطا کرده خطا می فهمی؟ و اصلا ربطی به ترور روحانی همدانی هم نداشته باشد بدون تحقیق مطلبی را باز نشر داده هیچ، اظهار نظر بیجا هم کرده،چرا باید
زن تو نخود هر آشی بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
به تو چه نظرشو میگه تو نخود آشی
فاطی
United Arab Emirates
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
الان پس تو برا چی نظر میدی
بینام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
بدون نام۱۹۰۴۱. واقعا درست گفتی مهناز #نخود اش
بدون نام
United Arab Emirates
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
زنو شوهر هر دو خرابکارو خلافکارن
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1398/02/23
حرفاش کاملا منطقی و درسته.
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1398/02/23
اقای همسر بهتر است یک جوی لجن الود را به هم نزنید. خانم فضول و بی سواد شما طبق معمول اظهار نظرهای بی ربط نموده. منتهی این بار باعث مشکل شده است. این این اظهار نظرهای بی خردانه این خانم دیر یا زود برای خودشان و یا دیگران مشکل ساز می شد.
بهتر است حالا که ایشان مادر شده خرد و عقل مادرانه را نیز یاد بگیرد.
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1398/02/23
یک دیوانه سنگی را به چاه اندازد که چهل عاقل نتوانند آنرا بیرون آورند
مادر شوهر شوهر....... همگی جمع شدند تا.......
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1398/02/23
مدتی هست که زنها مخصوصا در کلانشهرها عفاف و ناموسشان مهم نیست حالا چیشده دنبال رگ غیرت مردان میگردن؟
ارزانه فروشان دیگر نیازی به رگ گردن خروشان ندارند که هیچ اتفاقا اینطور راحترند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
چه زيبا گفتي
بهترين نظري كه تو اين سايت خوندم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
دمت گرم .
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
حرف خوبی زدی .
ممنون ازت .
حال کردم
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1398/02/23
چقدر وقیحی تشریف داره این جناب شوهر خودش که سرتا پا مشکل میخواد از بدتراز خودش دفاع کن کسی که خون شهدا به گردنشه
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1398/02/23
خب باشه بهش میگم،
خیلی مسخره ای
رسانه حامی این اتفاق بیش از چهل پنجاه میلیون ایرانی بود
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1398/02/23
آقای شوهرخانم افشار:
بهترین کارشایدکنارکشیدن همسرشماازسایت های مجازی باشد،البته اگرتمایل داشته باشد!
بعدش هم چه نیازی داردخانم شمادرهرموردی که فهم آنرانداردنظربدهد!
بعدبعدش اینکه سعی کنید برای خودتان زندگی کنید!
بعدازبعدشم اینکه عاقلان........!
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1398/02/23
باشد که این نامه مشت محکمی باشد بر دهان یاوه گویان بی مغز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
افشار خوبي؟آلمان چخبر؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
خودت بهتر میدونی یاوه گو کیه
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1398/02/23
بازم اتهام وارد کرد به اون طلبه ، برو شیر خشکاتو جمع کن با اون زنت.
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1398/02/23
خلاصه باید جواب بدین هیچ کس نمیگه ماست من ترشه هنوزم جوابی واسه شیر خشک ندادیم آقازاده محترم
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1398/02/23
چی داره میگی .فرض فرض میکنی.ردیابی وبررسی اکانت کار پلیس هست حتما دلیلی داره شکایت کرده و قانون بیخودی جلب صادر نمیکنه.آخه چیزی که به ایشان ربطی نداشته چرا دخالت میکنه رگ غیرت مال دهن شما نیست .اسلام ریختن موی سر مشاهده آن توسط نامحرم را حرام اعلام کرده .شما پس چیزی نگو.
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1398/02/23
سیب زمینی زبون باز کرده!
میدونی الان زنت کجاست؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
واقعا يه عده غيرت ندارن زنشون رو ول ميكنن تو شهر نه تو كشور نه تو يه قاره ديگه؟
اگر كسي زنش رو دوس داشته باشه هيچ وقت راضي نميشه
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1398/02/23
درود بر دختر طلبه بیگناه که اول توئیتر جعلی را محکوم کرد
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1398/02/23
خانواده لجن ها
با سابقه ای پر از کثافت
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1398/02/23
حال هر چی خانم شما چکا ره هستند که نظر میدهند اگه خیلی دلت میسوزد یک کم به مردم کمک کنید
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1398/02/23
شما جلوی این همسر بی سواد (ببخشید دیپلمه) خود رو بگیر مثل قاشق نشسته همه جا خودشو قاطی نکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
خود این مدرک گرایی امثال شما نشون حماقتتونه مشتی جان
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1398/02/23
آفرین به این تحلیل.
عالی بود.
یه خورده منصفانه قضاوت کنیم.
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1398/02/23
کاملا درست گفته مخصوصا اونجاش که میگه صدا و سیما باید بی طرف باشه که اصلا نیست و سریع با توجه به اعتقادات جنسیتیش شروع میکنه به تخریب کردن خانمایی مثل خانم افشار که همیشه خواستار برابری و عدالت هستند و با عقاید صداوسیما موافق نیستن. جدی دقت کردین چقدر خوب تونستن کار یکی دیگه رو که رفته یکیو کشته گردن خانم افشار انداختن؟نتیجه جامعه مردسالار همینه.
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/02/23
مهناز افشار حیقت رو گفته همیشه بسوزن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
اگه در مورد دختر خودت الکی میگفت بهش تجاوز شده بازم همینو میگفتی
دختر زلزله زده کرمانشاه
United Arab Emirates
20:26 - 1398/02/23
رسانه ملی و بقیه بیشرمانه عمل می‌کنند اونوقت تو و خانم نخود هر اشت درست میگید
خجالت چیزی خوبیست که شماها ندارید
چه عجله‌ای دارید
به زودی پای میز قاضی دادگاه باید پاسخگوی اعمال مجرمانه‌ای که احتمالا انجام دادید خواهید بود
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1398/02/23
جناب رامین تمام نوشته های شما به صورت حمله وبهتان بود .کاش به رفتارهای خودتون وهمسرتون فکر میکردین بعد پشت سر هم فرضیه میزاشتین کاش به همسرتون بگین تا مسئله ای پیش میاد سریع نبپره جلو ونظر بده
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1398/02/23
به روباه گفتن شاهدت کیه گفت دمم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
باهات موافقم ولي از اين ضرب المثل استفاده نكنيد
به دلايلي كه خودتون تحقيق كنيد بهتر است
و من لله توفيق
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1398/02/23
همسرش درست میگه جلوی دهن باباش رو هم ببنده
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1398/02/23
این شکایت مسخره از افشار فرافکنی و ادرس غلط بود
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1398/02/23
مهناز افشار نبایدتحت تاثیر این جو سازی ها باشه باید از تک تک افترا و تهمت زن و توهین کننده شکایت کنه
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1398/02/23
زر نزن، که هرچی میکشیم از دست شما آقا زاده ها و جماعت سلبریتیه
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1398/02/23
حوصله خوندن این نامه طولانی دیگه نیست.این روزها باید کوتاه گفت کوتاه شنفت.
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1398/02/23
بهترین کار در این جامعه سطحی نگر عدم استفاده از این فضای مجازیست.
استفاده نکنید وقتی ظرفیتش وجود نداره...
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1398/02/23
کافیه یه بدبخت بیچاره ای غبطی بکند وبی کس باشد وپشتیبانی مثل جناب آقازاده نداشته باشد!چه میشود!؟ آیابازهست یاری دهنده ای ک یاریش کند!؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
انشاالله قدرت اصلی در دو جهان هستش که از افشار و شوهرش انتقام بگیره، خداوند تقاص اعمالشون رو میگیره به بدترین شکل
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1398/02/23
تمام این صحبت ها به کنار ، انتظارتون از صدا و سیما برای بی طرفی واقعا زیاده خواهی هستش . تنها هنر صداو سبما برای مردم اینه که اخبارش رو نگاه میکنن هر چی گفتن برعکسش عمل میکنن
United Arab Emirates
21:04 - 1398/02/23
خخخخ دست پیش گرفتی که زنت پس نیوفته خودتم شریک جرمی
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1398/02/23
خلاصه اینکه با هم دوست باشید
France
21:16 - 1398/02/23
چه خبر از شیر خشک ها؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
آدم اهل عقل و منطق مسایل مختلف رو باهم قاطی نمیکنه و هر مساله ای رو در جای خودش بررسی میکنه
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1398/02/23
کی ملت عزیز و فهیم ایران متوجه میشوند که این سلبریتی ها و....همه و همه دنبال مشهورشدن و برسرزبان اومدن و....هستند.بابا اینا همشون یک کرباسن.یه روز این جنجال به پا میکنه یه روز اون.اونم اخه سرچی.مردم نون ندارن بخورن این بی سوادا اصلا نمیفهمن درد مردم رو
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1398/02/23
آفرین دقیقا حرف دل میلیونها ایرانی زدی
France
21:34 - 1398/02/23
زن و شوهر جفتتون وقیح و طلبکارید خدا لعنتتون کنه
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1398/02/23
ادمی که شیر خشک فاسد بخورد نوزاد بده ..اومده ادعا غیرت میکنه
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
حرفت درسته ...
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/02/23
این جا رو خوب اومدی صدا سیما کاملا جناحی است
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1398/02/23
شیر خشک ها چی شد؟!؟بار جدید وارد نکردی؟
United States
21:43 - 1398/02/23
دمتگرم آقا رامین
دم هر مردی که مردونه پشت همسرش می ایسته گرم
و اگر کسی از شنیدن خبری با مضمون تن فروشی زن ایرانی حتی با نام عقد موقت رگ غیرت تکون نمی خوره باید به ایرانی بودنش شک کرد اینکه اکانت واقعی هست یا جعلی ربطی به یک آدم عادی نداره
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1398/02/23
همسرت اگر واقعا اینقدر به وطنش غیرت داشت که فرزندشو تو آلمان بدنیا نمی آورد! آخه مرتیکه دروغگو حداقل یه چیزی بگو باعقل جور در بیاد!
بعدشم بیجا کردی خودت و همسر نون به نرخ روز خور شما یعنی مهناز افشار جنایتکار،ضمنا موضوع پیش آمده هیچ ربطی به تو نداره و مهناز خائن باید خودش پاسخگوی تشویش اذهان عمومی و اشاعه کذب در جامعه باشه،و انشالله بزودی محاکمه و به حبس های بلند مدت محکوم شود.
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1398/02/23
خودتو کشتی که مثلا ازش حمایت کنی..دست و پا زدنت خیلی تابلوه
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/02/23
کمک های حشد الشعبی را هم زنت به باد انتقاد گرفت خیلی بی جا کردی اومدی ماست مالی تا حالا کدوم گوری بودی
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
من بگم کجا بود ؟
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/02/23
خدا درو تخته رو با هم جور میکنه
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1398/02/23
خاک بر سرت فقط تو و زنت مهم هستین اون طلبه ی مظلوم و خانواده اش مهم نبودند.زنت باید جواب بده چرا دروغ پخش کرده.کار بقیه به خودشون مربوطه.زنتو فراری دادی که جو رو درست کنی بعد برگرده. به همین خیال باش
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1398/02/23
از شیر خشک های تاریخ گذشته چه خبر؟
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1398/02/23
عجب شری به پا کرد این یارو با توئیتش بعد گفت مال من نبوده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
خوابی هنوز ؟تو خبر داری جعلی بوده؟
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
خیلی پرویی
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1398/02/23
خط اخر مربوط به صدا سیماش رو خوب اومدی
در کل باهات موافقم
در کل اینکه سوء تفاهم شده ولی به خانومت پفهمون که همه چی دونی هم زیاد خوب نیست و توی هر چیزی اظهار نظر کردن هم عواقب داره !
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/02/23
الکی ور نزن، زنت رو جمع کن بدبخت
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/02/23
هرچی بدبختی وگرفتاریست ازحمایت شوهرشه که بجای عذرخواهی


هم میکنه نظریه پردازم شده
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/02/23
اگه چیزی نبود پس چرا زنت فراری شد، زن تو یک فرد مفسده، انشاالله جد اون سید جواب خودت و زنت رو بده
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/02/23
برو بمیر...حرف از غیرت هم میزنه ...بازم برو بمیر...
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/02/23
شیر خشکهای خودت باعث مرگ اونهمه بچه شد و زنت همش دنبال فتنه پراکنی ضربه به ايران هستش
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1398/02/23
تو حمایت نکنی کی بکنه .تو برو به پرونده خودت برس اقای اقازاده
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1398/02/23
همه از صدر تا ذيل ! سر وته يك كرباسيد و از يك آبشخور ارتزاق ميفرماييد و زمانه اينگونه جنگهاي زرگري سپري شده و فرقي براي مردم ندارد چون همگي گناهكاريد و مستحق عذاب ، تا باشد اينگونه به جان هم بيفتين و همديگر را بدريد ، شايد فرجي شود !!
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
ای ول ...
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1398/02/23
دوتا جریان بی ربطو با بازی سیاسی بهم ربط دادن حالا این وسط کی نفع میبره نمیدونم خدا بیامرزه اون طلبه رو وخدا خفظ کنه ابروی خانم افشارو
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/02/23
اینطور دفاع کردن از خانم افشار با عملی که خبت بود ودانسته یا ندانسته منجر به شهادت یک انسان بی گناه شد وحمله کردن به کسی که به نام او مطلب نوشته شده با حثیت او بازی شده شاید به این باورمان میرساند که این حرکت این خانم یک سناریو از پیش تعین شده بود نه یک اشتباه
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/02/23
اینطور دفاع کردن از خانم افشار با عملی که خبت بود ودانسته یا ندانسته منجر به شهادت یک انسان بی گناه شد وحمله کردن به کسی که به نام او مطلب نوشته شده با حثیت او بازی شده شاید به این باورمان میرساند که این حرکت این خانم یک سناریو از پیش تعین شده بود نه یک اشتباه
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1398/02/23
غلط کرده بعد از گندکاریش حالا میخواد مظلوم نمایی کنند
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1398/02/23
به جای نامه پراکنی به همسر عزیزت حالی کن تو هر چیزی دخالت نکنه و تا صحت وسقم یه موضوعی رو نفهمیده نظر نده .در بیشتر مواقع سکوت خیلی چیز خوبیه .رگ غیرتش رو هم بذاره یه جای دیگه بادش کنه
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1398/02/24
شما اول بگوکه تووخانومت مدعی العموم هستیدیافضول. این کشور80میلیون جمعیت داردوبارهااعلام شده شبکه های اجتماعی دروغ پردازی زیادی میکنند.خانم شمااگه ریگی به کفشش نیست وقصدبالابردن فالورهاش وزیاددیده شدن وعقده خودکم بینی نداشته باشد دست به این کارهانمیزندواگه توغیرت داشتی جلوی این اعمال زنت رامیگرفتی. تازه این تفسیرهای توبدرد خودت میخوره وحمایتت بی فایده است چون خانمت چندوقت دیگه ازت طااق میگیره ومیره زن یکی ازتوبی غیرت ترمیشه.خوددانی.
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1398/02/24
توخودت بیشتر از زنت به این ملت خیانت کردی
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1398/02/24
مهناز سعی کنید بعنوان سلبریتی و خوشگل باقی بمانید زیاد وارد مسائل سیاسی نشوید دختر جان
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1398/02/24
زمان ورود شیر خشک الوده کجا بودی که بیانیه بدهی و رگ گردنت کلفت شود ؟
United Arab Emirates
00:28 - 1398/02/24
برو بابا مسخره،،،،، نشر اکاذیب،،،، حالم از این همه سلبریتی بی درد این همه مرفه بی غم این همه آدم ، آدم نما بهم میخوره
پاسخ ها
خسته
United Arab Emirates
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
ببخشید الان این پرچم امارت بالای نظر من به چه معناست؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1398/02/24
آقا زاده یاغی دفاع میکند!آقازاده یاغی سوال اول از خود شما این است که چگونه و بدون تخصص توانستین امتیاز واردات رو بگیرین و با رانت صاحب پول باد آورده ای بشین؟ و سوال دوم بدهی ۶ ملیاردی چند سال پیش که برابر ۳۰ میلیارد امروز هست رو به هلال احمر دادین؟ و شمای که علاقه وافری به پاسپورت آلمانی دارین چطور الان دنبال دفاع از زنان و دختران ایرانی هستین در حالی که حاضر نبودین دختر خودتون حتا تو ایران به دنیا بیاد؟ و در آخر خبرنگاران بیکار شده دوره پدر
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
جانم
خوب گفتی ...
کاش دستشون بیشتر رو یشه ...
...
باید جوابگو یاشن زیاد طول نمیکشه ...
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1398/02/24
باریکلا یاسین رامین زبان باز کرده است تو اول باید پاسخگوی خطاهای خودت باشی بعد از زن بیسوادت دفاع کنی.
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1398/02/24
جناب آقای آقازاده پر مدعا همسر شما اشاعه دهنده هرج و مرج و بی قانونی بوده لطفا بفهمید که بدون تحقیق مطلبی را انتشار نباید داد
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1398/02/24
امیدوارم خداوند خودت و زنت رو لعنت کنه
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1398/02/24
من به جای خانواده ی اون شهید بودم پدر افشار رو در میاوردم
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1398/02/24
تازه از خانواده ی اون شهید و حاج آقای بابلی طلبکارم هستی، این چه زنی هست که با اون سر و وضع همش در سفر هستش تنهایی و هر لحظه یک عکس لاولی با مردها و هنرمندهای خودمون و کشورهای دیگه داره، تو خودت رو جر نده واسش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
زنی هست که برده شوهر نیست
مثل زنهای شما برده یه انسان دیگه نشده
که واسه همه کاراش اجازه بگیره
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1398/02/24
حالا دیگه ننه و پدر شوهر تموم شد نوبت تو شد، زنت که فراریه
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1398/02/24
خداییش شوهر مهناز هم خیلی پررو هست
Oman
03:04 - 1398/02/24
برو بابا جمع کن خودت و همسرت
این مسخره بازیها چیه
Iran, Islamic Republic of
03:23 - 1398/02/24
هر کاری یک تاوانی دارد پس بهتر است همگی تابع قانون باشیم ،البته اگر ژن خوب ها بگذارند ،میشود در مورد پرونده شیر خشک های آلوده و هلال احمر و نتایج داد گاه بنویسید .مظلوم نمایی جواب نمیده ،پروپاگاندانکنید
Iran, Islamic Republic of
06:58 - 1398/02/24
چرا همسرت را از خیابانها جمع نکردی تورا چه به این حرفها
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1398/02/24
خاندان افشار و رامین دارند بهترین دفاع را که حمله باشه انجام میدند ولی افکار عمومی قانع نخواهد شد
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1398/02/24
متن قشنگي براش تنظيم کردند و اون هم به اسم خودش پست گذاشته.
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1398/02/24
کاش بجای ارشاد دیگران مرد بودی جلوی زنت رو میگرفتی ...
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1398/02/24
بچه قرتي وزير !اولا كشته شدن نه!شهيد شدن
افشار خودش زبون داره نميخواد تو واسه ما كاراگاه بشي اولا معذرت خواهي نكردي دوما مهناز جون خودش كجاس؟
با اين تفاسيرت اگر منم از همسر شما عكس هاي غير اخلاقي بگيرم بعد بالاش يه اسم ديگه بزنم پس شما حق شكايت نداريد
چند تا نيروي نظامي كه يه روزه اومدن كار كردن و رفتن،زن صيغه اي ميخوان چيكار؟مگه تو عراق كمه؟
خوب وكيلتون يادتون داده چيكار بگيد انقدر لفاظي نكنيد.شما به همسرتون ياد بديد يه بازيگر بيش نيس
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1398/02/24
عجب آدم پررویی
برو شیرخشک تو بفروش
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1398/02/24
ببند بابا ،یه چیزم طلبکار شده
Canada
10:02 - 1398/02/24
من ايران نيستم ولي تا جايي كه ميدونم سلبريتي ها تو دنيا در هر زمينه اي حرف نميزنن و اصولا سرشون تو كارخودشونه بجز تعداد محدودي كه وظيفه اي بهشون سپرده شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
ببخشید شما تابعیت اونجارو دارید؟ میشه بگید با چه مقدار پولمیشه اونجا خونه خرید به پول ایران
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
تو که تو ایران نبستی پس اول بیا اینجا بعد نطر بده
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1398/02/24
بله اقازاده چه متنی هم دادی برات تنظیم کنند کلا شماها هر کار کنید قانونیه
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/02/24
رو که نیست سنگ پای قزوینه. زالو زاده طرفو متهمم میکنه!
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/02/24
برترین ها کلا به بابل چسبیدی اون ملا بابلی نیست برو تحقیق کن بعد تیتر بزن
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1398/02/25
مگه تن فروشی زنان ایرانی دروغه خبر نداری که واسه قیمت دادن تو ملا عام چونه میزنن یا خودت وبه خواب زدی
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1398/02/25
این مهناز خانم از اول دنبال معروفیت بهر قیمتی بود، از وقتی که بی مقدمه خودشو با لحن منفی شکل گوگوش ندونست تا اظهار نظرهای بی ربط،ابتدا غیرت را تو شوهرش پیدا کنه که ساکت نشسته و نظاره گر رفتارهای اونه تا یکروزی بگه منم شوهرشم، خلاصه قضیه چوب و بردار گربه دزده فرار میکنه، شوهرش بدونه اینجور معروفیتها عاقبت نداره.
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1398/02/29
آقا تو خودت برو پرونده تخلفی خودتوبا هلال احمر حل کن
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1398/03/16
مهناز جان بابا انقد دروغ نگو حناق میگیری. پست کثیفت قبل از کشته شدن اون بیچاره بود . دوما مگه کسی که شیر خشک فاسد میفروشه اطفال معصوم غبرت هم داره؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج