واکنش مدیر شبکه ۲به حواشی زوج اینستاگرامی
۸۶۳۲۱۵
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷
۲۴۸۳ 
محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما در واکنش به حاشیه‌های حضور زوج اینستاگرامی در برنامه رمضانی این شبکه تأکید کرد که باید از این پس بیشتر مراقب چنین اتفاقاتی بود.

خبرگزاری مهر: محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما در واکنش به حاشیه‌های حضور زوج اینستاگرامی در برنامه رمضانی این شبکه تأکید کرد که باید از این پس بیشتر مراقب چنین اتفاقاتی بود.

واکنش مدیرشبکه دو به حواشی حضور زوج اینستاگرامی در«هزارراه نرفته»

محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما درباره حاشیه‌های حضور یک زوج اینستاگرامی در برنامه رمضانی «هزار راه نرفته» و اینکه چقدر تلاش می‌شود تا شأن رسانه ملی با در نظر گرفتن جایگاه مهمانانی از این جنس حفظ شود، بیان کرد: پاسخ شما خیلی روشن است که همه تلاش‌ها برای حفظ شأن و عظمت رسانه ملی است و باید هم باشد و روشن است که باید همه مراقبت‌ها در این زمینه اتفاق بیفتد.

مدیر شبکه دو سیما درباره اینکه تذکری به عوامل برنامه «هزار راه نرفته» داده شده است یا خیر؟ بیان کرد: حتماً برای دقت و مراقبت بیشتر تذکرها داده می‌شود. با این حال گاهی برخی از اتفاقات به گونه‌ای رخ می‌دهد که اجتناب‌ناپذیر است و از دست کسانی که می‌توانند مراقبت کنند گاهی چیزهایی خارج می‌شود.

وی اضافه کرد: رفتارهای افراد در جزء به جزء و همه خلوت‌هایشان قابل کنترل و مراقبت نیست، با این حال تلاش می‌شود در موارد مشابه مواظبت‌های بیشتر و پیشگیری اتفاق می‌افتد.

جعفری‌جلوه در پایان سخنانش گفت: حتماً باید مراقبت‌ها، بیش از پیش در دستور کار باشد به خصوص درباره برنامه‌هایی که از قابلیت و جذابیتی برخوردار بوده و مورد اقبال مخاطبان هستند و پیامشان هم می‌تواند اثرگذار باشد، از چنین برنامه‌هایی انتظار مراقبت بیشتری می‌رود.

هفته گذشته و در یکی از قسمت‌های برنامه رمضانی «هزار راه نرفته» یک زوج اینستاگرامی مهمان این برنامه شدند و از نیت و قصد خود برای تغییر سبک زندگی‌شان گفتند. برخی تصاویر منتشر شده در صفحه متعلق به این زوج پس از پخش این قسمت از برنامه اما واکنش‌هایی را به همراه داشت و نقدهایی را متوجه عملکرد رسانه ملی در زمینه دعوت از چهره‌های فضای مجازی کرد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/02/24
از فرد با تجربه ای مثل جعفری جلوه بعید بود که به کارکنانش اجازه چنین ناشی گری آشکاری رو بده
United States
08:20 - 1398/02/24
انواع کلک و دروغ رایج شده در فرهنگ من ایرانی با فرهنگ!!!
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/02/24
مدیران نادان==== اختشاش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج