ماجرای توصیه جرج کلونی به بن افلک
۸۶۳۴۱۸
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
۲۸۰۸
جرج کلونی در مصاحبه‌ای از توصیه جالب خود به بن افلک صجبت کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: جرج کلونی در مصاحبه‌ای از توصیه جالب خود به بن افلک صجبت کرد.

ماجرای توصیه جرج کلونی به بن افلک

این تقریبا غیر ممکن است که از ایفای نقش بزرگترین شخصیت کارآگاه سینما چیزی یاد نگیرید، برای مثال جرج کلونی در یک مصاحبه از تجربه خود در فیلم «بتمن و رابین» در سال ۱۹۹۷ سخن گفت که معتقد است این فیلم تغییرات مهمی در حرفه وی به وجود می آورد و درس‌های مهمی در مورد اینکه صنعت فیلم چگونه فعالیت می کند، آموخته است.

او در این باره می‌گوید: آرلوند شوارتزنگر در فیلم «بتمن و رابین» در حدود ۲۵ میلیون دلار دستمزد دریافت کرد که تقریبا ۲۰ برابر آن چیزی بود که من به عنوان نقش اصلی در شخصیت بتمن دریافت کردم و ‌می‌دانید ما تنها یک روز در مقابل یکدیگر بازی کردیم.

او همچنین در مورد نقد منفی منتقدان در مورد این فیلم گفت: به نظر عادلانه است، من بتمن را بازی کردم و در ایفای آن خوب نبودم و فیلم نیز فیلم خوبی نبود، اما چیزی که این شکست به من آموخت این است که در مورد کاری که میخواهم انجام دهم دوباره فکر کنم، زیرا الان من بازیگری نیستم که تنها نقشی را ایفا میکند بلکه در مقابل فیلم مسئولیت دارم.

سال‌ها بعد کلونی فرصت این را داشت تا با بن افلک در فیلم آرگو همکاری کند که کلونی در آن فیلم تهیه کنندگی را بر عهده داشت و این بهترین موقعیت برای دادن توصیه هایش به بن افلک بود که تصمیم گرفته بود در فیلم «بتمن در مقابل سوپرمن» (۲۰۱۶) به ایفای نقش بپردازد.

کلونی گفت:در واقع با بن صحبت کردم و به او گفتم این کار را نکن، من آن را تجربه کرده ام و اصلا خوب نیست. با این حال بن افلک پیشنهاد مرا قبول نکرد و این نقش را بازی کرد که به نظرم در آن فوق العاده بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج