سلیمی: آمریکا برای مذاکره ابتدا به برجام بازگردد
۸۶۴۶۷۴
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۳
۱۶۶۷۰
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه مذاکره زمانی معنا دارد که دو طرف از آن سود ببرند گفت: اگر آمریکا می‌خواهد مذاکره‌ای با ایران داشته باشد باید ابتدا به برجام بازگردد و به تعهدات خود عمل کند. امروز آمریکا به دنبال تسلیم کامل جمهوری اسلامی است.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه مذاکره زمانی معنا دارد که دو طرف از آن سود ببرند گفت: اگر آمریکا می‌خواهد مذاکره‌ای با ایران داشته باشد باید ابتدا به برجام بازگردد و به تعهدات خود عمل کند. امروز آمریکا به دنبال تسلیم کامل جمهوری اسلامی است.

اصغر سلیمی در گفت و گویی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام در رابطه با مذاکره با آمریکا بیان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری تاکید داشتند مذاکره معامله‌ای باید باشد که هر دو طرف از آن سود ببرند. این که یک طرف صرفاً قلدری کند و اهداف خود را پیش ببرد و طرف دیگر مجبور باشد هرچه مدنظر طرف مقابل است انجام دهد، این مذاکره منفعتی نخواهد داشت.

سلیمی: آمریکا برای مذاکره ابتدا به برجام بازگردد

وی اظهار کرد: آمریکا خود را نشان داده است. ما در خصوص برجام حدود دو سال با آمریکا مذاکره انجام دادیم و به نتیجه هم رسیدیم و به تصویب شورای امنیت نیز رسید و شش کشور قدرتمند دنیا پایین آن را امضا کردند اما آمریکا بدون هیچ دلیل موجهی صحنه مذاکره را ترک کرد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس تصریح کرد: کسی که بر روی تعهدات دولت قبلی خود پایبند نیست و به راحتی صحنه مذاکره را ترک می‌کند آیا می‌شود مجدداً با آن مذاکره کرد؟ مذاکره باید با طرفی انجام شود که به قول و تعهد خود متعهد بماند. آمریکا تاکنون نشان داده که اینگونه نیست و ترامپ از تعهدات بین المللی متعددی خارج شده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اگر آمریکا می‌خواهد که مذاکره‌ای با ایران داشته باشد باید ابتدا به برجام بازگردد و به تعهدات خود عمل کند. آنگاه این امکان وجود دارد تا مذاکره انجام شود. امروز آمریکا به دنبال تسلیم کامل جمهوری اسلامی است و قصد دارد گام به گام کشور را از هر لحاظ خلع سلاح کنند تا بتوانند ما را در دست خود بگیرند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
United States
04:16 - 1398/02/28
خخخخخخخخخ حالا تو برو شروع کن بجای حساسس که رسید جواد میاد کمکت ..
United States
04:17 - 1398/02/28
خخخخخخخخخ مسیولیت هیات مذاکره کننده باید با این باشه معلومه خیلی کاربلده ..
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1398/02/28
خخخخخخخخخ
پاسخ ها
شانجانی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
امریکا. امریکا. زود برگرد به بر جام ما. !!!!!
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1398/02/28
آن موقعی که توی برجام بود چرا مذاکره نکردید؟ معلومه که دروغ می گوئید و تنها کشور را گروگان اهداف قدرت خود گرفتید. سرانجام هم تن به مذاکره می دهید اما پس از دست دادن تمامی فرصتها و با ذلت و خواری. شما حاکمان ایران دشمن ایرانید.
United States
09:51 - 1398/02/28
خدایش کوتاه نیاین مذاکره است سر شماها را که نمیبره شرا بکنین ملت گناه داره بد بود شمارقبول نکنید دوسال مذاکره کردین حالا با یک بار که شما را به دام نمیکشه
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/02/28
برید مذاکره کننده هم با آمریکا هم باباقی تا پوز این عربستان سعودی نامر به زمیین بمالد خیلی نامردند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج