ماهینی: ۳تیم متحد شده بودند که قهرمان نشویم
۸۶۴۹۲۱
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
۶۰۴۳
حسین ماهینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در کل جای خیلی‌ها در این قهرمانی‌ها خالی است، اما جای هادی نوروزی طور دیگری خالی است، فکر می‌کنم حقش بود که یک قهرمانی با پرسپولیس بیاورد.

خبرگزاری میزان: تیم فوتبال پرسپولیس پنج‌شنبه شب بعد از برتری یک بر صفر مقابل پارس جنوبی جم موفق شد سومین قهرمانی پیاپی خود را در لیگ برتر فوتبال کشورمان جشن بگیرد. با همین بهانه سراغ حسین ماهینی رفتیم.

حسین ماهینی در مورد هت‌تریک قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر، شرایط سخت پرسپولیس در این فصل لیگ برتر، هجمه‌هایی که علیه شاگردان برانکو وجود داشت، ادامه راه پرسپولیس در این فصل و فصل آینده و ... صحبت‌هایی را انجام داد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

*ابتدا در مورد سومین قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر صحبت کن، با این قهرمانی در تاریخ فوتبال ایران جاودانه شدید.

همه می‌دانند در این ۳،۴ سال اخیر چقدر سختی کشیدیم. وقتی اولین قهرمانی را کسب کردیم می‌دانستیم تکرار قهرمانی خیلی سخت است، اما هم قسم بودیم تا این کار را انجام بدهیم. در این راه هم موانع زیادی داشتیم، اما خدا را شکر دومین قهرمانی پیاپی را هم گرفتیم. بعد از آن در فصل جدید همه می‌خواستند پرسپولیس در قهرمانی هت‌تریک نکند. برای این کار هر فشاری بود گذاشتند و هر انگی هم به ما زدند، اما ما با پنجره بسته، با کلی مصدوم، در مقطعی با ۱۲،۱۳ بازیکن به میدان رفتیم. هر ۳،۴ روز یکبار بازی کردیم، حتی در فیفادی هم برای ما بازی گذاشتند، اما از هدف‌مان کوتاه نیامدیم. ما از جان و دل مایه گذاشتیم تا فقط و فقط دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

*واقعا دلیل این همه هجمه‌ای که علیه پرسپولیس وجود داشت چه بود؟

نمی‌دانم. ما از همان ابتدای فصل پنج تیم بودیم که معلوم بود مدعی قهرمانی هستیم، اما واقعا کسی فکر نمی‌کرد با این شرایط ما صدر جدول برسیم و در صدر بمانیم، اما هدف ما خیلی بزرگ بود. وقتی با بچه‌ها صحبت می‌کردیم به آن‌ها گفتیم که از هیچ موفقیتی سیر نمی‌شویم. تجربه قهرمانی در پرسپولیس آنقدر لذت‌بخش است که هر تلاشی کردیم تا این اتفاق رخ بدهد. جالب است ۳ تیم باهم متحد شده بودند که ما قهرمان نشویم آن‌ها حاضر بودند یکی از خودشان قهرمان نشود، اما پرسپولیس هم به قهرمانی نرسد! اما خدا دید که ما چقدر زحمت کشیدیم و مزد زحمت ما را هم داد.

*گرفتن جشن قهرمانی آنهم در استان بوشهر برای تو که بوشهری هستی حتما حس خاصی داشته.

دقیقا همین است. خب ما از قهرمانی خیلی خیلی خوشحال بودیم و من هم از همه خوشحال‌تر بودم. هیچ‌وقت فکر این را نمی‌کردم که در استان خودم قهرمانی پرسپولیس را جشن بگیرم.

*همان ابتدای فصل که پنجره پرسپولیس بسته بود واقعا فکر می‌کردی در نهایت قهرمان شوید؟

ما از همان اول فصل برای قهرمانی انگیزه داشتیم می‌دانستیم با هت‌تریک قهرمانی جاودانه می‌شویم. خوشبختانه در نیم‌فصل اول با آن همه مشکل خوب امتیاز جمع کردیم و در نهایت قهرمان هم شدیم.

*حالا که لیگ برتر با قهرمانی پرسپولیس تمام شده از کسی یا حرفی ناراحت نیستی؟

خیلی‌ها به ما فشار آوردند و ما را اذیت کردند، اما خدای جای حق نشسته است. در طول فصل داوری‌ها خیلی به ضرر ما بود که نمونه‌اش همین بازی با ماشین‌سازی بود، اما مدام از این صحبت می‌کردند که پرسپولیس از داوری ضرر نکرده و داوری علیه تیم خودشان است در حالی که نمی‌گفتند در چند بازی داوری علیه پرسپولیس بوده.

*فکر می‌کنی همین شرایط خوب در یکی، دو بازی پایانی فصل و فصل آینده هم برای پرسپولیس فراهم باشد؟

ما هم در جام حذفی هستیم و هم آسیا و باید برای تمام این بازی‌ها با قدرت به زمین برویم، مخصوصا نیمه‌نهایی جام حذفی در اصفهان. اگر در این بازی همه چیز نرمال باشد می‌توانیم با موفقیت زمین را ترک کنیم و سپاهان را شکست بدهیم.

*در این مدتی که مصدوم بودی، بازی بود که دلت بخواهد برای پرسپولیس به میدان بروی؟

من مصدومیت سختی را پشت سر گذاشتم. در این چند ماه دکترها، کادرفنی، ماساژور‌ها و اعضای تدارکات را خیلی اذیت کردم، اما توانستم برگردم. الان بدنم صددرصد آماده نیست، اما از لحاظ مصدومیت مشکلی ندارم. بازی‌هایی بود که می‌دیدم بچه‌ها چقدر خسته هستند و دلم می‌خواست برای پرسپولیس بازی کنم، اما نمی‌توانستم. واقعا دلم برای بچه‌ةا می‌سوخت، ولی کاری از دستم بر نمی‌آمد.

*برای فصل بعد قرارداد داری؟

بله، قرارداد دارم می‌خوام با قدرت برای پرسپولیس بازی کنم.

*تو هم در زمانی که پرسپولیس نتیجه نمی‌گرفت در این تیم بودی و هم در زمان فعلی. فکر می‌کنی جای چه کسی در این قهرمانی‌ها خالی است؟

همیشه به بچه‌ها می‌گویم که چه شرایطی داشتیم و می‌گویم خدا دوست‌مان دارد که در پرسپولیسی هستیم که قهرمان می‌شود. خدا را شکر در تیمی هستیم که جام می‌آورد. در کل جای خیلی‌ها در این قهرمانی‌ها خالی است، اما جای هادی نوروزی طور دیگری خالی است. فکر می‌کنم حقش بود که یک قهرمانی با پرسپولیس بیاورد.

*صحبت پایانی؟

به هواداران می‌گویم که ما را خیلی اذیت کردند تا قهرمان نشویم، اما به خاطر آن‌ها هیچ‌وقت دست از تلاش نکشیدیم و نمی‌کشیم. ما با تمام قوا برای پرسپولیس بازی می‌کنیم تا بازهم برای این تیم و هوادارانش جام بیاوریم.

انتشار یافته: 36
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/02/28
توهم زدی بچه سوسول . تمام دنیام متحد میشدن به این خوبی که داورا کمکتون می کردن ، وزیر محترم حامیتون بود نمی تونستن جام و ازتون بگیرن شما حالا حالاها با این مافیا قهرمانید
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
عرضه داشتین وقتیکه پرسپولیس پشت سرهم مساوی میگرفت ازش جلومیردید.اماعرضه نداشتیدواین چرندیات روهم نگیدکه سوزشتون هزاربرابرمیشه.پس بگیدتابخندیم.
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1398/02/28
اخه لنگی بی مغز..اگه متحد شده بودند که استقلال توی اصفهان میباخت به سپاهان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
دق نکنی یارو ماهینی ماهه سرورته
United Arab Emirates
15:17 - 1398/02/28
شما چند دقیقه این فصل بازی کردی که برای جام مدعی در اومدی و درباره اش چرت و پرت میگی
حالا اگه سید جلال بگه حق داره پیری با این سن و سالش خودش رو کشت و جام آورد
آخه تو چی میگی با اون قیافه ات
کجا بودی تا حالا
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1398/02/28
سه تیم که هیچ اگه ثدتا تیمم جمع میشدن نمیتونستن جلوی لنگو وزارت ورزشو داورای سوریو مربی های تونل باز کن برا لنگ رو بگیرن!بهتره بجای خوشحالی از روش قهرمانیتون برید بمیرید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
توهم زدی کیسه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
چقدر بدبختی وداری سکته رو میزنی شما تبمتون عرضه نداره چندساله رنگ جام لیگ برترو توی خواب هم نمیتونی ببینی اتفاقا بیشتر از همه تیمها سرورت توی داوری ضرر کرد بفهم نفهم
بدون نام
United Arab Emirates
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
مکتب کاج تریاک کشیدن و هوچی گریست
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/02/28
در عوض کل مسئولان نظام همه،همه، هم قسم شده بودند که شما قهرمان بشوید که در راس همه اینها وزیر ورزش بوده.
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/02/28
تاحالا ندیده بودیم تیمی از نقل وانتقالات محروم بشه ولی قرار دارد ببنده وبه بازیکن بگه تو تیم خودش بازی کنه وجلوی تیم لنگ زمان بازی بی انگیزه باشه مثل سروش رفیعی بازی رفت با فولاد بعد مگه کسی حریف وزیر ورزش میشه یا کمیته داوران بخدا قهرمانیتون کثیفه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
خدا کمرتو بزنه که داری دق میکنی کثافت
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/02/28
سه تیم ؟ اکر کل لیگ هم متحد بودن آقا وزیره نمیزاشت چون خودتون هم مطمعن بودین نه امسال سال بعد هم همین کثیف کاری براتون هست ، زنده باد آبی دلان ساده دل
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/02/28
چرت نگو تارتار و دایی و گل محمدی خوب بهتون امتیاز دادن.داوران که نگو
پاسخ ها
hm@
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
ولی اتحاد داوران وتیم های تحت مربی لونگیها بیشتر بود
United Arab Emirates
16:04 - 1398/02/28
ولی کمیته داوران جلوی هر سه شون وایساد و اجازه نداد
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1398/02/28
اشتباه میکنی ۱۵تیم.آقای ماهینی بیشتر از این خودتونو خراب نکنین.با این حرفا مطرح نمیشید وتیمتون ۴۰میلیون هوادار نداره.چون تیم بدون مکتب نمیتونه داشته باشه.
پاسخ ها
بدون نام
Sweden
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
نمیدونم تو معنی مکتب دار را میدونی یا اینکه فقط کلمه مکتب را شنیدی. از بزرگترات سوال کن تا یاد بگیری، از شاهین و پرسپولیس مردمی تر و مکتب دارتر وجود نداشته و نخواهد داشت.تیم کیسه که از گذشته دور در فرهنگ خودش در انتخاب داور خیلی خیلی با فرهنگ و مکتبی بوده و هست. کتاب خاطرات آقای پرویز قلیچ خانی را مطالعه کن تا بفهمی طرفدار چه تیم مافیایی هستی. از پرسپولیس مردمی تر و با مکتبتر و پرطرفداراتر اگر سراغ داشتی حرف بزن، در غیر اینصورت ببند اون گاله رو .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
بدبخت حسود
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1398/02/28
درود بر فرزند رشید بوشهر. حسین مه بوشهریم و دوستت دارم و بهت افتخار میکنم. هله بچه بوشهر هله شیرای بوشهر هله پرسپولیس خومو هله شاهین خومو.
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/02/28
شما دولت پشتتون بود دو سه تا تیم که رقمی نیستن
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1398/02/28
همیشه تو ایران توهم توطئه وجود داره
برو بابا
تاج کبیر.‌دوقهرمانی آسیا دو نایب قهرمانی و چهارفینال آسیا
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1398/02/28
خفه شو کم ب شعور مردم توهین نکن. مگ میشه ی تیم پاک بازیاشو ببره و بقیه اعتراض کنن؟ مردم همگان چشم داشتن دیدن ک چیشد امسال. هتریک فساد تیم حکومتی
پاسخ ها
zzzzzzzz
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
بازم تو ...خله پیدات شد 2تا قهرمانی و 2 تا نایب قهرمانی 4 جانبه و محلات و توابع اسیا
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1398/02/28
برو لنگی کثیف خودتی ، کدوم اشتباه داوری به ضررتون بود. بدبخت اگه حق استقلال و جلوی سپاهان ، پدیده و صنعت نفت می دادند اینجوری زبونتون دراز نبود . فکرشو بکنید آخرین بازی هم عوضی فغانی کثیف که دو پنالتی به نفع استقلال نگرفت فکر می کرد لنگی ها قهرمان نشدند.جمع کنید این بساط مظلوم نمایی و مسایل پشت پرده رو
پاسخ ها
محمد حسین محمودی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
چقدر شماها بی منطق و نفهم هستید سه تا تیم و سه دشمن با هم متحد شدند خدا را شکر که سر همدیگر رو بریدند و خودشون رو ضایع کردند به کوری چشم دشمنان حالا حالاها پرسپولیس قهرمان خواهد بود
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1398/02/28
ماهینی جان اون ۳ تا تیم رو وللش، تا عمو سلطانی فر هست دیگه به هیچ کسی احتیاج نداریم
با افتخار لنگیم
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/02/28
در عوض حریف تیم وزیر
داوری
و کمیته انضباطی نشدند.
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1398/02/28
کاملا درسته استقلال وسپاهان وتراکتور متحد شدند که پرسپولیس قهرمان نشه
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1398/02/28
عوضش کل دولت بی تدبیر و صداو سیما و وزارت و دپارتمان داوری و .... متحد شدند شما قهرمان بشین !!!!
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/02/28
و کل حکومت و فدراسیون متحد شدن قهرمان بشید
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1398/02/28
همه تیم هم متحد میشدن ماهینی کثیف


داورا نمیذاشتن و به هدف کثیفتون رسیدین
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1398/02/28
وزارت وفدراسیون فوتبال وداوری را برای سال دیگه مهیا کنید سر بقیه تیم ها تو گور
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1398/02/28
کل تیما هم متحد م


یشدن حریف اقا زاده وزیر و فتاحی نمیشدن همینجور که تاج از ترس میزش ترسید جلو این کثافت کاریا و مهندسی ها رو بگیره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج