درخشان: شما گل می‌خورید چه ربطی به وزیر دارد؟
۸۶۵۵۵۷
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۱
۱۱۷۳۰
سرمربی سابق پرسپولیس درباره بازگشت احتمالی مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده گفت: آن‌ها بار فنی بسیار خوبی دارند، من اصلا کاری به حاشیه‌ها و جنجال‌ها ندارم. فکر می‌کنم پرسپولیس باید تلاش کند از سطح کیفی بازیکنان سابقش استفاده کند.

خبرآنلاین: پیش از آغاز دوران طلایی برانکو و پرسپولیس، حمید درخشان آخرین سرمربی سرخ‌های پایتخت بود. نتایج او برای مدیران پرسپولیس بیش از حد ناامیدکننده بود و شاید همین اتفاق باعث شد پرسپولیسی‌ها برای رسیدن به یک ثبات همیشگی، به سرمربی سال‌های نه چندان دور تیم ملی مراجعه کنند. برانکو به پرسپولیس آمد و همین آغازگر دورانی باشکوه بود که هنوز هم ادامه دارد. به همین مناسبت با حمید درخشان، سرمربی سابق پرسپولیس گفتگو کرده‌ایم.

آقای درخشان، پرسپولیس در قهرمانی سه‌گانه گرفت!

به بازیکنان، کادر فنی و هواداران بابت تکرار قهرمانی و کسب این افتخار ارزشمند تبریک می‌گویم. قهرمانی برای این بچه‌ها بود چرا که تلاش زیادی کردند و زحمت زیادی کشیدند. به مدیریت باشگاه هم بابت این افتخار تبریک می‌گویم. با این حال اعتقاد دارم این تلاش همه جانبه بیشتر از همه به بازیکنان تیم تعلق دارد و آن‌ها واقعا برای این قهرمانی زحمت زیادی کشیدند.

فکر نمی‌کنید پرسپولیس کمی افت کرده باشد؟

بله تیم افت کرده و این اتفاق عجیبی نیست. کاملا طبیعی است که که در پنج یا شش بازی آخر مشکل داشتند. دلیل آن هم این است که خط حمله تیم تحلیل رفته بود و علی علی پور به تنهایی نمی‌توانست مسئولیت همه خط حمله را برعهده بگیرد.

اما خوشبختانه تیم در دور رفت لیگ برتر امتیازهای خوبی را جمع کرده بود که در نیم فصل دوم هم به کمک تیم آمد و با وجود امتیاز از دست دادن‌ها، پرسپولیس باز هم قهرمان شد. در فصل آینده اما کار تیم سخت‌تر خواهد شد. همه تیم‌ها خودشان را تقویت می‌کنند و پرسپولیس هم قطعا مسیر دشواری برای تکرار قهرمانی برای چهارمین فصل پیاپی خواهد داشت.

شما موافق بازگشت مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده هستید؟

قطعا این بازیکنان می‌توانند به تیم کمک کنند. آن‌ها بار فنی بسیار خوبی دارند، من اصلا کاری به حاشیه‌ها و جنجال‌ها ندارم. فکر می‌کنم پرسپولیس باید تلاش کند از سطح کیفی بازیکنان سابقش استفاده کند. بعد از پایان قراردادشان اگر خواستند به ایران برگردند، کادر فنی می‌تواند یک تصمیم بسیار خوب برای آن‌ها بگیرد.

واقعا پرسپولیس یک تیم حکومتی است؟

اصلا این حرف‌ها را قبول ندارم. پرسپولیس از قدیم هم یک باشگاه مردمی بوده و متعلق به این مردم است، مثل همه تیم‌های دیگر. وزارت ورزش هم به پرسپولیس همانگونه عنایت دارد که به سایر تیم‌ها دارد. شما اگر درست کار کنید، تمرین خوبی داشته باشید و نتایج خوبی بگیرید، به راحتی می‌توانید قهرمان شوید و این هیچ ارتباطی با وزارت ورزش ندارد. شما گل دریافت می‌کنید، چه ارتباطی با وزیر دارد؟ آیا گل هم می‌زنید، وزیر در آن دخالتی داشته است؟ به نظرم این کار فقط حاشیه‌سازی است.

اخیرا ویدیویی از کنفرانس خبری شما در دوران حضورتان بر روی نیمکت پرسپولیس منتشر شد، ویدیویی که مدعی می‌شد با خروج شما از پرسپولیس، این تیم به روزهای خوبش بازگشته است.

آن ویدیو برای دوران حضور من روی نیمکت پرسپولیس است. این هیچ اتفاق هیچ ارتباطی با شرایط فعلی پرسپولیس ندارد. این بازیکنان حالا بسیار با تجربه‌تر از قبل هستند. آن زمان نمی‌توانستند از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنند چون تجربه زیادی نداشتند. گل را باید بازیکن به ثمر برساند، وقتی او تجربه کافی نداشته باشد، خب گلی هم به دست نمی‌آید.

پنج بازی اخیر پرسپولیس را ببینید، اگر گل نمی‌زد ممکن بود گل بخورد! همانطور که گل هم خوردند. این طبیعت فوتبال است، بازیکن تمرکزش باید روی گلزنی باشد تا از تاکتیک‌ها استفاده کند و روی خلق موقعیت‌ها به گل دست پیدا کند. آن پرسپولیس فاصله زیادی با ترکیب فعلی تیم نداشت اما همین بازیکنان، آن روزها تجربه زیادی نداشتند. الان خیلی پخته‌تر شده‌اند.

اگر پرسپولیس دوباره به شما پیشنهاد همکاری دهد، هدایت تیم را برعهده می‌گیرید؟

فعلا که پرسپولیس در مسیر بسیار خوبی قرار دارد و باشگاه نتایج بسیار خوبی کسب کرده است. انشالله این مسیر در آینده هم ادامه داشته باشد، باید ببینیم آینده چگونه رقم خواهد خورد.

انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1398/02/30
با اومدنش پرسپولیس ۱۴ جدوله شکی نیست
پاسخ ها
( SHERVIN )
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
چیه وزیر گفته از من دفاع کن هوای تو را هم دارم
عبدالله ورزشکار هیچ وقت نباید خود را بفروشد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
پاچه خوار کچل
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1398/02/30
چقدر بده که نه خودی قبولت داشته باشه و نه غیر خودی.جالبه هر روز هم میره دفتر روزنامه ها تا باهاش مصاحبه کنن.
پاسخ ها
sms
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
حرف دلمو زدی
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1398/02/30
راست گفتی.
بازیگر پشت پرده وزیره.
آخه ادمهای فندق مغز این را نمی دانند.
United Arab Emirates
09:07 - 1398/02/30
آخه تو مگه کارنامه قابل قبولی داری میای نظر میدی تو که همش میباختی دراز بی مصرف.چرت پولیس حکومتی نیست دروغگو.چرت پولیس اگه تیم بود تو آسیا نتیجه میگرفت.همین که به نفع چرت پولیس داورهای حکومتی صوت میزنند کافیه که 3سال قهرمانش کنند.همین دیروز مگه فدراسیون نگفت که در بازی با سپاهان تماشاگرها به تعداد مساوی باید باشه.آقا دیگه بیش از این آبروتو نو نبرید ح
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
دستیارتیم ملی مشخص شدکاسه لیس
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1398/02/30
تو به بازیگری برس بیشتر موفقی . باورکن در حوزه ورزش اظهار نظر نکن . همه عالم و آدم فهمیدن پرسپولیس به لطف داور و حمایت های دولت و وزیر محترم قهرمان شد تو باور نمکینی
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1398/02/30
خاک برسرت کنن اگر از یه بچه 5ساله هم بپرسی میدونه که تیم حکومتیه؛بدبخت هزینه این باشگاه از جیب مردمی کسر میشود که خیلیاشون از این باشگاه متنفرن
پس اول فکر بعد صحبت
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1398/02/30
اقای درخشان ما با وزیر مشکل داریم تو اینجا چی هستی که دخالت میکنی اصن چکارداری
لنگیا نمیشه نخودِ هر اشی نباشن
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1398/02/30
این جام باید از پرسپولیس پس گرفته شود چون با کثیفی محض به دست امده
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1398/02/30
خدا کنه بیاد پرسپولیس بجای برانکو ......سوادشم از برانکو بیشتره ......خخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1398/02/30
شما که دران سال کذایی بزرگترین ضربه را به پرسپولیس زدید و ویرانه ای را تحویل برانکو دادید ،با چه استدلالی نلسون را کنار گذاشتی وان کابوس ملی وبه زعم شما سرمایه ی ملی (سوشا مکانی )و تادیو را به تیم تحمیل کردی ؟ بعنوان بازیکن فوق العاده بودید ولی در عرصه ی مربیگری رزومه ی قابل دفاعی ندارید.
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/02/30
یارورا نمیدادن به ده سوراق کد خدارا میکرفت
تاج کبیر.‌دوقهرمانی آسیا دو نایب قهرمانی و چهارفینال آسیا
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1398/02/30
کاری ب گلهای خورده نداریم اولا تیم ما کمترین گل خورده رو داره. ما کار داریم با گلهایی ک استقلال میزد و داوران الکی ردمیکردن بیشرف نون حروم خور چرا حق و حقیقتوانکارمیکنید وقاحت و حقارت تاکجا. بازی با پدیده و ذوب آهن و صنعت نفت و سپاهان چهارتا گل سه امتیازی استقلال رو مردود کردن . اینو چرا نمیخاید قبول کنید بیشرف
پاسخ ها
hm@
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
احسنت.وزیر گل نمیزنه ولی نوچه هاش گل استقلال رومردود وبرای لونگ افساید وپنالتی هدیه میدن همانکاری که دراسیا نشد وبا خفت توگروه درجه دو ازبین دومدعی چهارم شدن.
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1398/02/30
نمیدونم چرا حال نمیکنم با این درخشان. دو زار مربیگری بلد نیست بعد میشینه کارشناسی میکنه
United Kingdom
13:33 - 1398/02/30
تو برو رو سکو ها بشین تیم پیدا کن
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/02/30
وقتی شما میگی حتما برعکسش حقیقت داره ...
مربی فاسد
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1398/02/30
شما با اون سابقه درخشان در سقوط دادن تیمهای لیگ یک و برتر ، لطفا نظر نده . تیمهای دیگه و رقبای پرسپولیس گل زدن ولی مردود شد . اونهم بی جهت و اشنباه عمدی داوران عزیز . الکی طرفداری نکن و خزعبلات نباف .
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1398/02/30
بخدا قسم درخشان از برانکو بهتره،درخشان ان زمان تیمی خوبی بست تا اومد بازیکنان هماهنگ بشن اخراجش کردن بعد برانکو اومد ی تیم هماهنگ و تحویل گرفت درست مثل منصوریان و شفر،شما حساب کنید اگه وزیر نبود و داوران شرافتشون و نمیفروختن پارسال و امسال جایگاه شیافپولیس حتی سهمیه هم نبود،همین هواداران که الان حمایتش میکنن چکار میکردن؟
پاسخ ها
کاربر قدیمی
Colombia
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
تو برو راجب مربی تیم خودت نظر بده و الکی قسم نخور!
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1398/02/31
یک شب قبل از آخرین بازی کلا ضدبرانکو بود خیلی پاچه خوار وبدرد نخوره خاک توسرش بااین اخلاق ومنشش،جالبه من استقلالی ام اما برانکو کاری کرد ک فکر نکنم کسی بتونه این کار رو بکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج