پایان ساخت فیلم جدید «سریع وخشن»
۸۶۵۵۷۴
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
۴۹۷۹
دواین جانسون با انتشار پستی، پایان ساخت فیلم سینمایی «سریع و خشن» را اعلام کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: دواین جانسون اعلام کرد که به طور رسمی ساخت نسخه فرعی از مجموعه فیلم‌های سینمایی «سریع و خشن» به پایان رسیده است.

پایان ساخت فیلم «سریع وخشن»

این مجموعه سینمایی کار خود را از سال ۲۰۰۱ به کارگردانی راب کوهن آغاز کرد و تاکنون به کار خود ادامه داده است. امسال اولین نسخه فرعی این فیلم سینمایی منتشر خواهد شد که تمرکز داستان آن بر روی دو شخصیت با بازی جانسون و استاتهام است.

جانسون، در تاریخ سپتامبر ۲۰۱۸ با انتشار تصویری از آغاز فیلمبرداری خبر داد و در مدت کوتاهی بعد از آن اعلام شد بازیگرانی مثل ادریس آلبا و ونسا کربی به بازیگران این فیلم سینمایی اضافه شدند. با این حال گفته می‌شود بعضی از سکانس‌های جزئی این فیلم سینمایی در ماه‌های آتی دوباره فیلمبرداری شوند.

علاوه بر این هواداران این مجموعه سینمایی در انتظار فیلم «سریع و خشن ۹» خواهند بود که در مه ۲۰۲۰ (اردیبهشت ۹۹) اکران می شود و هنوز نام مشخصی برای آن انتخاب نشده است. جیسون استهاتهام و دواین جانسون به دلیل حضور در فیلم «هابز و شاو» از بازی در نهمین قسمت «سریع و خشن» باز ماندند.

در تصویری که دواین جانسون برای اعلام پایان ساخت این فیلم در صفحه شخصی خود منتشر کرده بود، او بر روی یک موتور نشسته است که طبق گفته جانسون متعلق به خود اوست و او از موتور شخصی اش در این فیلم بهره برده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج