سندرز تاکید کرد: عربستان باید با ایران مذاکره کند
۸۶۵۸۵۹
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
۱۳۲۳۴
سناتور برجسته و نامزد احتمالی دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که رژیم مستبد سعودی باید برای برقراری صلح در منطقه با ایران وارد مذاکره شود.

خبرگزاری ایسنا: سناتور برجسته و نامزد احتمالی دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که رژیم مستبد سعودی باید برای برقراری صلح در منطقه با ایران وارد مذاکره شود.

برنی سندرز سناتور مستقل و برجسته آمریکایی در گفت‌وگو با روزنامه نیویورک تایمز با بیان اینکه هر کاری بتواند برای جلوگیری از جنگ و تخریب انجام می‌دهد، اظهار داشت: من با جنگ عراق نیز مخالفت کردم.

من علیه آن رأی دادم. من هر کاری توانسته‌ام انجام دادم تا آمریکا را از جنگ یمن که ویرانی غیر قابل جبران در این کشور به بار آورده است، بیرون بکشم. من همچنین هر چه در توان دارم به کار می‌گیرم تا وارد جنگ با ایران نشویم.

وی که نامزد احتمالی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکاست در بخش دیگری از این گفت‌وگو با تاکید بر اینکه جان بولتون (مشاور امنیت ملی آمریکا) آشکارا در حال تحریک برای درگیری با ایران است، گفت: از نظر من، آنچه اکنون باید انجام دهیم این است که به عربستان سعودی – که یک رژیم مستبد و آدم کش است – بگوییم که باید با ایران وارد مذاکره شوند تا در منطقه صلح برقرار شود، نه اینکه این وضعیت حساس را بدتر کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1398/02/30
غرور این عربستان که یک قدرت پوشالی وام گرفته از غرب هست چنین اجازه ای نمیده.
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/02/30
اصلا با این بیشعورها مذاکره نمیکنیم مگه اینها کی هستند این همه بزرگشون کردین مشتی بادیه نشین عقب مونده دلم میخواد جنگ باعربستان بشه تن به تن من عرب بوشهری دراصل ابادان باور کنید تن به تن بشه مثل موش باید از تو لونهاشون بکشی بیرون میدونم عرب فقط عرب ایران وعراق ویمن جرات شهادت ودرگیری دارن مابقیه همشون خنیس هستندپس بیایین ما اماداییم فقط اقامون اجازه بده فردا با قلیون برازجونی دم خونه خدا نشستیم
United Arab Emirates
02:01 - 1398/02/31
اینهم داره تبلیغات انتخاباتی آینده اش رو میکنه وقتی هم پیروز شد از ترامپ هار تر میشه و پاچه مونو میگیره سگ زرد برادر شغال است
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1398/03/01
ظاهراسندرزازعقلای امریکاست وکاش اورییس جمهورشود؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج