پیش‌بینی افتتاحیه ۴۰ میلیون دلاری «مردان سیاه‌پوش»
۸۶۷۳۶۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳
۵۹۹۶
طبق پیش بینی کارشناسان، چهارمین فیلم از سری آثار «مردان سیاه‌پوش» ۴۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی خواهد فروخت.

بانی فیلم: طبق پیش بینی کارشناسان، چهارمین فیلم از سری آثار «مردان سیاه‌پوش» ۴۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی خواهد فروخت.

پیش بینی افتتاحیه ۴۰ میلیون دلاری «مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی»

به نقل از ورایتی، «مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی» Men in Black: International که از چهاردهم ژوئن (اواخر خرداد ماه جاری) در آمریکا روی پرده خواهد رفت، یک اکشن کمدی و علمی تخیلی است که اف گَری گِری آنرا کارگردانی کرده و کریس همسورث، اما تامپسون، تسا تامپسون و لیام نیسون از جمله بازیگران آن هستند. پیش بینی می شود این فیلم در سه روز نخست اکران ۴۰ میلیون دلار بفروشد که البته چندان رقم چشمگیری نیست. هر چند نباید فراموش کرد این فیلم با بودجه ۱۱۰ میلیون دلاری ساخته شده است.

این در حالی است که برای فیلم جدید «شفت» Shaft به کارگردانی تیم استوری و با بازی ساموئل ال جکسون که در همین تایم اکران خواهد شد، افتتاحیه ای ۱۶ میلیون دلاری پییش بینی شده است.

قسمت اول «مردان سیاه‌پوش» با بودجه ۹۰ میلیون دلاری ساخته شد و اکران آن در سال ۱۹۹۷ به فروشی در حدود ۵۹۰ میلیون دلار دست یافت.

فیلم دوم در سال ۲۰۰۲ با بودجه ۱۴۰ میلیون دلاری ۴۴۱٫۸ میلیون دلار و فیلم سوم با بودجه ۲۲۵ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۲ در مجموع ۶۲۴ میلیون دلار فروش داشت.

همسورث در فیلم «مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی» به نقش مامور اچ ظاهر شده و در کنار تسا تامپسون که نقش مامور اِم را دارد، باید در مقابل تهدید جهانی بزرگی بایستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج