استراماچونی نیاید، مجیدی را سرمربی می‌کنم
۸۶۹۱۴۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
۶۸۷۰
نایب‌رئیس هیئت‌مدیره باشگاه استقلال گفت: فرهاد سرمربی خوشفکر و با اعتماد به‌نفس است که در این چند بازی هم نشان داد می‌تواند کار را در تیمی بزرگ مانند استقلال در دست بگیرد.

خبر ورزشی: اسماعیل خلیل زاده روز گذشته مهمان گپ بهاری مان بود؛ یکی از اعضای تازه‌وارد هیئت‌مدیره باشگاه استقلال که در دی ماه ۱۳۹۷ به باشگاه استقلال آمد ولی در اتفاقات اخیر نقش مهمی ایفا کرده است. او درباره اخراج شفر، شایعه پرسپولیسی بودن وزیر ورزش و سرمربیگری فرهاد مجیدی با ما حرف زد و از قرارداد‌هایی که از باشگاه بیرون رفته، گفت!

*پیش از هر سؤالی، چطور ممکن است متن قرارداد‌های بازیکنان و سرمربی استقلال از باشگاه به رسانه‌ها درز پیدا کند؟

اصلاً در جریان این موضوع نبودم و قطعاً از طریق واحد حقوقی باشگاه پیگیر این موضوع خواهیم شد. این اسناد محرمانه بوده و به زودی عامل خائنش را پیدا کرده و رسوا و تنبیه می‌کنیم. از رسانه‌ای که این اسناد را منتشر کرده هم شکایت خواهد شد.

استراماچونی نیاید، مجیدی را سرمربی می‌کنم

*شما جزو افرادی بودید که عذر شفر را خواستید؟

اصلاً خود من بودم. من بیش از هر کس پای این موضوع پافشاری کردم. ما بعد از شکستی که در شهرآورد داشتیم او را خواستیم و من در همان نشست هیئت‌مدیره عصبانی شدم و از شفر خواستم به وضعیت تیم سروسامان بدهد. او هم در حضور همه اعضای هیئت‌مدیره قول داد به تعهداتی که در قبال قراردادش دارد عمل کند ولی با سایپا مساوی کرد و شبی که در مشهد به پدیده باخت طاقت ما طاق شد و از فتحی خواستیم عذرش را بخواهد.

*قبول دارید نوع بیرون کردنش کمی خشن یا نامتعارف بود که سر تمرین راهش ندادید؟

من در این باره از آقای فتحی سؤال کردم که گفت با پیامک و البته پیام رسمی از او خواسته شده دیگر در تمرینات شرکت نکند ولی او روی برنامه از قبل برنامه‌ریزی شده، خودش را به محل تمرین رسانده بود تا آن ویدئو را بگیرد.

*برای شکایت کردن از استقلال؟

شاید!

*فتحی قول داده بدون پرداخت ریالی به او و در حد صفر ریال قراردادش را فسخ می‌کنید! این با وجود قرارداد رسمی که داشته ممکن است؟

البته این موضوع بحث‌های حقوقی دارد که باید در جلسات مختلف با افراد کاربلد بررسی شود ولی تا جایی که من اطلاع دارم به نظرم فتحی درست گفته است.

*از اینکه فرهاد مجیدی سرمربی موقت استقلال شود حمایت کردید؟

اتفاقاً جالب است بدانید یا از خود فرهاد بپرسید که من از همه بیشتر از این موضوع حمایت می‌کردم. فرهاد سرمربی خوشفکر و با اعتماد به‌نفس است که در این چند بازی هم نشان داد می‌تواند کار را در تیمی بزرگ مانند استقلال در دست بگیرد.

*وضعیت استراماچونی چه شد؟

قرار بود روز گذشته دکتر فتحی و دکتر خطیر با این مربی در استانبول دیدار و گفتگو کنند. شنیده‌ایم مربی باهوش و کاربلدی است. نتیجه این مذاکرات تا روز پنج‌شنبه رسماً اعلام می‌شود. اگر او بیاید فرهاد هم کمکش می‌شود.

*اگر به هر دلیل استراماچونی با استقلال به توافق نرسد شما از سرمربیگری گزینه داخلی حمایت می‌کنید؟

البته! قطعاً من اعتقاد دارم فرهاد مجیدی می‌تواند در استقلال مربیگری کند و این توانایی را دارد. شخصاً از گزینه مجیدی حمایت خواهم کرد.

*در این مدت بار‌ها این شایعه عنوان شده که وزیر ورزش پرسپولیسی است. شما منصوب وزیر هستید و با او ارتباط دارید. این موضوع واقعیت دارد؟

من رابطه نزدیکی با شخص وزیر ورزش ندارم ولی هم می‌بینم و هم می‌شنوم که بار‌ها و بار‌ها گفته می‌شود این موضوع وجود دارد! ولی خب آقای سلطانی‌فر وزیر مملکت هستند و قطعاً نباید بین استقلال و پرسپولیس تفاوتی قائل شوند. من تا امروز از افراد مطلع چنین چیزی نشنیده‌ام ولی شک نداشته باشید هر زمان چنین چیزی را حس کنم با همان صراحت لهجه‌ای که دارم موضوع را بیان خواهم کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1398/03/08
هردم از این باغ بری می‌رسد. آدم های کوچک کم بودن این آقا هم اضافه شد.
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1398/03/08
مجیدی که خودش گفته من زیر نظر هر سرمربی کار می کنم که فقط باشم! تازه همانطور که وسط فصل استقلال را ول کرد رفت! به همین زودی شرط سرمربی نشدنش را یادش رفته و داره سر و دست می شکنه که کسی نیاد خودش بشه سرمربی! تازه از الان هم برای خودش ایست داده و معلوم که قضیه مربی خارجی سرکاریه ! و مجیدی خودش همه کاره س!!!
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1398/03/09
جمع کن برو نوکرای سلطانی فر برا ما شاخ شدن
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1398/03/10
پاچه خوار ومیراث خوار چقدر زیاد شدند. اینها دیگه کیه اند؟ اینها تا حالا کجا بودند؟
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1398/03/10
استقلال تیم بزرگی است لقمه مجیدی نیست !؟ مجیدی فقط کمی محبوب است ولی مربی محبوبی نیست ! این چند تا بازی هم که برد ثمره سرمربی های قبلی است !؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج