دعوت وزارت اطلاعات از مردم برای حضور در راهپیمایی
۸۶۹۴۴۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
۵۵۸۵
وزارت اطلاعات از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

خبرگزاری ایسنا: وزارت اطلاعات از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

 در اطلاعیه منتشر شده در این باره آمده است:

روز قدس برای فلسطینی‌ها نیست برای ایران هم نیست این روز برای سربلندی و اعتلای اسلام عزیز است.

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) جمعه آخر ماه مبارک رمضان که زمانی برای برای طهارت روح و جسم مسلمانان است را روز جهانی قدس نامگذاری کردند تا مسلمانان برای طهارت اسلام عزیز از ظلم مستکبرین نیز حضوری وحدت بخش در سراسر جهان داشته باشند و در این روز برای نجات اسلام و فلسطین قیام کنند.

از گرما و سرما بگذرند و صرفاً برای نجات اسلام به خیابان‌ها بیایند و شعار مرگ بر استکبار ظالم و رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی را سر دهند.

وزارت اطلاعات با تأسی به آن امام عزیز و در پرتو عنایات و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که می‌فرمایند: «مسئله روز قدس هم امسال از هر سال مهم‌تر است البته مسئله فلسطین یک مسئله اساسی است و مخصوص دولت‌ها و کشورهای اسلامی هم نیست.

مسئله فلسطین یک مسئله انسانی است وجدان‌های انسانی وادار به واکنش می‌شوند در مقابل آن چه بر سر ملّت فلسطین آمد، صرفاً مسئله اسلامی نیست، البته برای مسلمانان این کار اهمیت بیشتری دارد.»

با دعوت از مردم مؤمن و انقلابی در جمعه آخر ماه مبارک رمضان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، اعلام می‌دارد تا در کنار مردم غیور و انقلابی در مقابل هر گونه اقدام علیه نظام اسلامی با قدرت می‌ایستد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج