بادامچیان: آمریکا دنبال یک دیوانه در ایران می‌گردد
۸۷۰۸۶۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
۵۷۲۶
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اکنون آمریکا دنبال یک دیوانه در ایران می‌گردد که با او گفت‌وگو کند، گفت: فکر نمی‌کنم در دولتی که همه ادعای عقلانیت می‌کنند و خود را جزء جماعت عقلا تلقی می‌کنند، کسی حاضر به گفت‌وگو با آمریکا باشد.

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اکنون آمریکا دنبال یک دیوانه در ایران می‌گردد که با او گفت‌وگو کند، گفت: فکر نمی‌کنم در دولتی که همه ادعای عقلانیت می‌کنند و خود را جزء جماعت عقلا تلقی می‌کنند، کسی حاضر به گفت‌وگو با آمریکا باشد.

اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب اظهار داشت: قرن ما قرن امام خمینی (ره) و قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است. ۳۰ سال پیش امام (ره) با صدای بلند فرمود «ما تصمیم گرفته‌ایم به لطف خدا ریشه‌های فساد صهیونیسم و سرمایه داری و کمونیسم را در جهان بخشکانیم و پرچم مقدس لا اله الا الله را بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم. هم او بود که خطاب به فرزندان انقلابی خود و نسل‌های آینده فرمود «کمربندهایتان را محکم ببندید و هیچ چیز تغییر نکرده و جنگ ما با استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار ادامه دارد» و تأکید فرمود «خشم و بغض و کینه انقلابی را علیه آمریکا در سینه نگه دارید.»

وی با اشاره به سالگرد ۱۵ خرداد و سالروز ارتحال امام (ره) گفت: امام (ره) و مجتهدان عالی مقام خبرگان، پرچم اسلام را به مردی سپردند که طی ۳۰ سال گذشته در راه مجد و عظمت و عزت ایرانیان و مؤمنان در منطقه و جهان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. امروز قدرت ایران در منطقه پشت ابرقدرت‌ها را به لرزه درآورده است و ملت ایران فخر ملت‌های جهان است. با همان انرژی و توان انقلابی در برابر باج خواهی‌های آمریکا ایستاده است.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت: امام فرمود انقلاب ما محدود به ایران نیست و انقلاب اسلامی منطقه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری حضرت حجت (ارواحنافداه) است.

بادامچیان با اشاره به برگزاری باشکوه روز قدس تأکید کرد: امسال ملت ایران و ملت‌های جهان یک گام بزرگ برای نابودی اسرائیل و توطئه‌های آمریکا در منطقه برداشتند و ورشکستگی معامله قرن را با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس اعلام کردند. حقیقت قرن ما سقوط زودرس حکام غاصب رژیم اشغالگر قدس است و با سقوط و نابودی صهیونیست‌ها اصلاً معامله‌ای در کار نخواهد بود که روی آن بحث و جدل شود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تجلیل از همه گروه‌های فلسطینی که به توطئه ترامپ تحت عنوان «معامله قرن» پاسخ منفی داده‌اند گفت: امروز حتی یک فلسطینی در جهان وجود ندارد که دلخوش به مذاکرات به اصطلاح صلح باشد. این ننگ ابدی برای آل سعود و همپیمانان آن باقی خواهد بود که با خونخواران و جهانخواران همدست شده‌اند و به زودی ملت‌های مسلمان تکلیف این رویکرد خائنانه را با بیداری اسلامی‌شان تعیین خواهند کرد.

وی در ادامه به پیروزی‌های شگرف حزب الله، حماس و ملت سوریه اشاره کرد و افزود: فرزندان انقلابی امام (ره) و رهبری، غاصبان قدس را در نبردهای ۵۵ روزه، ۳۳ روزه، ۸ روزه و اخیراً طی ۴۸ ساعت و ۲۴ ساعت شکست دادند و به مرحله بازدارندگی تجاوز رسیده‌اند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به شهادت مظلومانه حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند اشاره کرد و اظهار داشت: شهید خرسند بدون شک از شهدای محراب است و در کسوت امامت جمعه، در شب ۲۳ ماه مبارک رمضان دعوت حق را لبیک گفت و به دست فردی شقی از تبار ابن ملجم های عصر جاهلیت مدرن به فیض شهادت نائل شد. شهید خرسند عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی بود که در استمرار نهضت سرخ شهدای ۲۶ خرداد، مظلومانه به شهادت رسید و نام او در کنار دیگر شهدای حزب، بر تارک تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید با پیام‌های روشنگرانه خود تصویری از یک «روحانی بااخلاص و پرتلاش» و «امام جمعه فعال و موفق»، با ایمان و باتقوا و با روحیه انقلابی و ولایی ارائه دادند. او یک طلبه ساده زیست و مردمی بود و درک درستی از فقر و محرومیت و استضعاف داشت. دغدغه‌های انقلابی و ولایی او همیشه وی را در کنار مردم نگاه می‌داشت و در نهایت نیز «پاداش بزرگ الهی» در سحرگاه شب قدر نصیب او گردید.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خطاب به نیروهای امنیتی و اطلاعاتی گفت: قاتل وی از جریانی فاسد و مرتبط با فرقه‌های ضاله است. اگر این پرونده توسط دستگاه قضائی به خوبی رسیدگی شود می‌تواند از اتفاقات ناگوار و شهادت‌های بعدی جلوگیری کند. مسئولین نباید شهادت مظلومانه آن طلبه همدانی و نیز شهادت حجت الاسلام والمسلمین خرسند را با ساده انگاری مورد غفلت قرار دهند.

بادامچیان در عین حال از آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه به جهت اعزام رئیس کل دادگستری استان فارس به منزل شهید خرسند و دلجویی و تفقد از آنان و دادن قول مساعد برای رسیدگی سریع این پرونده قدردانی و تشکر نمود.

وی با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن به ایران و مقوله مذاکره اظهار داشت: واژه مذاکره در فرهنگ دیپلماسی آمریکا، اسم رمز یک فریب و نیرنگ دیپلماتیک است و به تعبیر مقام معظم رهبری، مذاکره تاکتیک آمریکا برای تکمیل فشارهاست. همان طور که آقای روحانی گفتند، مذاکره با آمریکایی‌ها دیوانگی است. اکنون آمریکا دنبال یک دیوانه در ایران می‌گردد که با او گفتگو کند. فکر نمی‌کنم در دولتی که همه ادعای عقلانیت می‌کنند و خود را جزء جماعت عقلا تلقی می‌کنند، کسی حاضر به گفتگو با آمریکا باشد.

بادامچیان افزود: ۴ سال گفتگو کردیم و منجر به یک پیمان شد که هم ۶ کشور قدرتمند جهان امضا کردند و هم به عنوان یک سند در شورای امنیت سازمان ملل ثبت شده است، پس ما مذاکره کرده‌ایم و فقط اجرا باقی می‌ماند. این نیاز به گفتگو ندارد. فقط کاخ سفید با صدور بیانیه‌ای باید همه تحریم‌های نفتی و بانکی را بردارد. تازه اگر آنها را هم برداشت، ما با آنها مذاکره نمی‌کنیم. اگر مذاکره‌ای در کار باشد باید پیرامون میزان خساراتی که در این سال‌ها به ایران وارد کرده‌اند باشد.

وی تأکید کرد: آوردن پیام از دشمن نامش مذاکره نیست و از قبل پاسخ دولت و ملت ما به آن روشن است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به شکست نتانیاهو در تشکیل دولت ائتلافی تاکید کرد: وضع حکام رژیم اشغالگر قدس ضعیف‌تر از آن است که فکر می‌کنیم. آنها در درون خود مشکل دارند و قادر به حل مشکلات خود نیستند. انتخابات زودرس هم مشکل آنها را رفع نخواهد کرد.

بادامچیان با گرامیداشت یاد امام (ره) و نیز سی امین سالگرد رهبری حضرت آیت الله خامنه ای بیان کرد: امسال در سالگرد رحلت جانسوز امام خمینی (ره) در مرقد مطهر ایشان اجتماع خواهیم کرد و به رهنمودهای قائد عظیم الشأن جهان اسلام امام خامنه ای گوش فرا می‌دهیم و ره توشه یکسال آینده خود را از کلماتی نورانی معظم له تأمین می‌کنیم.

وی در پایان ضمن تبریک این عید بزرگ اسلامی به همه روزه داران مؤمن و انقلابی گفت: آرزوی طاعات و عبادات همه هموطنان عزیز را از خداوند قادر متعال مسئلت می‌نمایم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 31
در انتظار بررسی:0
United States
15:03 - 1398/03/13
اتفاقا دنبال عاقل میگرده پیدا نمیکنه چون چیزی که تو مملکت ما زیاده دیوانه است
پاسخ ها
ضد امریکا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
مانند کسانی که با رای مستقیم مردم اومدند و به دروغ گفتند اون چنان رونق اقتصادی ایجاد کنم که...
بعضی از افراد دو آتشه (عمدا) دوست دارند بدی های طرف مقابل خودشونو ببینند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
احسنت
United States
15:03 - 1398/03/13
اتفاقا دنبال عاقل میگرده پیدا نمیکنه چون چیزی که تو مملکت ما زیاده دیوانه است
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1398/03/13
دیوونه باشی بهتر از این هست که آدمی مثلا عاقلی مثل تو باشیم
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/03/13
احتمال هم داره دنبال یه آدم پاک میگرده که دزد و مفسد نباشه و منابع ایران را به کشورهای دیگه نده و برای خود ایران هزینه کنه نه در کشورهای عراق و سوریه و...
پاسخ ها
انوش
Netherlands
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
دمت گرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
احسنت
عرفان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
آمریکا سالانه بیش از 700 میلیارد دلار (3درصدتولید ناخالص داخلی) خرج ارتش خود می کند که عمده آن هم در دیگر مناطق جهان است نه در خود آمریکا که بین دو اقیانوس از جهان دور افتاده. خرچ کردن ایران در عراق و سوریه که بیخ گوشمان هستند برای تامین امنیت از نان شب هم واجب تر است. فقط احمق ها در زمین خودشان با دشمن می جنگند. (بودجه نظامی ایران 2.5 درصد است)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
عالی گفتی عزیز حرف هشتاد میلیون ایرانی همینه
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/03/13
فعلا که از دولتی سر تحریم ها نون آدمایی مثل شما تو روغن هست
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1398/03/13
چرت نگو برای خودت به عاقبت حرفت فکر کردی فکر نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1398/03/13
پس ترامپ بشدت دنبال روحانی میگرده والا بهش بگو روحانی رفته مخفی شده جهانگیری حی وحاضره
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/03/13
دقیقا مملکت ما عاقل ندارد کلا دیوانه بازاره مردم به این حال وروز افتادن هر روز خودکشی وغارت وکلاهبرداری به خودمون اصلا رحم نداریم امریکا یک بهانه است وبس
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1398/03/13
خدا پدرت را بیامرزه
شما یک عاقل پیدا کن
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1398/03/13
داداش ادرس اشتباهی نده ....خودشما و خانوادت چند سفر به بلاد کفر داشتی ؟؟؟؟از کجا معلوم به امریکا و اسراییل هم رفت و امد نداری ...خدایشش داروهایی که مصرف میکنی مال شرکت عبیدی هست یا مال امریکا یا المان ....ما حتی زن و بچه مون رو تا سلفچگان هم نمیتونیم ببریم ....از خدا بترس
-
15:31 - 1398/03/13
فکر کنم یکیش خودتی که فکر کردی میتونی با مایه گذاشتن از مردم و سپر کردن مردم در تحریمها و بی پولیها جلوی امریکا وایسی
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/03/13
حالا ....چیکار باید بکنیم ........
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1398/03/13
شما اول ریشه فاصله طبقاتی فاحش و سرمایه داری و سرمایداران پنهان رو (بعد چهل سال شعار طرفداری از مستضعفان جهان) در کشور خودتان بخشکان بعد سراغ مستضعفان جهان برید.یه سری به زندگی بالا و پایین شهر تهران بزنید هرچند.... شهر های جنوبی کشور خرمشهر ابادان.... پیش کش
Germany
16:16 - 1398/03/13
کار مشکلی است انتخاب یک دیوانه !!!!!!! در ایران
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/03/13
خوش بحالت که غم نان نداری و .... مردم خسته اند از این اراجیف بس کنید
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1398/03/13
مگه کم داریم تو سیاسیون بگرد فراوانند
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1398/03/13
بزاربگم دیوونتم آره دیونتم من
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/03/13
جناب بادامچیان آخرش چی؟
خودت فهمیدی که داری چه افاضه میکنید
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1398/03/13
شما اگر میخواستید حرف امام را گوش بدهید از رانت استفاده نمی‌کردید، اگر میخواستید ریشه فساد را تو دنیا بخشکانید اول تو ایران میخشکاندید، اگر میخواستید بساط سرمایه داری را جمع کنید اول وضعیت بهره بانکی در ایران را درست می‌کردید، .....
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1398/03/14
محمود جون کجایی
دادا ترامپ دنبالت میگرده
حسنک کجایی
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1398/03/15
چرا اینقدر بحث میکنید...شما ها که سیاستمدار نیستید...بریین دور زندگیتون. ...
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1398/03/15
بله درست است آمریکا دنبال یک دیوانه می گردد از جنس شما
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1398/03/15
آقای عزیز بادنیا راه بیایید...تاوضع مردم بدترازاین نشده.البته هرچه برسر بیاید حق ماست.
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1398/03/17
فکر گرفتاری مردم باش بهترتونه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج