فتاحی: نخستین کسی بودم که عذرخواهی کردم
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۷۰۸۸۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
۸۵۲۵
مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره اتفاقات حاشیه‌ای فینال جام حذفی به خبرنگاران پاسخ داد.

خبرگزاری ایسنا: سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص حواشی فینال جام حذفی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این اتفاقی است که بالاخره رخ داده است و بهتر است که همه کمک کنیم یعنی از کلماتی همچون عجیب و غریب استفاده نکنیم. باید کمک کنیم روندی به وجود آید که این اتفاقات رخ ندهد. اینکه حالا بیاییم سیاه نمایی کنیم درست نیست و الحمدالله سازمان صدا و سیما در سیاه نمایی نمره‌اش یک است. خودشان یک خبر کذب را منتشر می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که منظورش از کدام خبر کذب است، گفت: همان خبری که روی آنتن زنده گفتند که "فتاحی سکته کرده است". شهامت این را هم نداشتند که عذرخواهی کنند. در صورتی که دیدید من نفر اولی بودم که به خاطر تاخیر در بازی عذرخواهی کردم. این دفعه اول من هم نبود. یک بار هم در تبریز برای بازی ماشین سازی با استقلال توپ قرمز نبرده بودند اما چون مسئول بودم به خاطر اشتباه نماینده خودمان عذرخواهی کردم. دیروز هم همین طور بود. باید از هوادارانی که سعه صدر از خودشان نشان دادند تشکر کنم. آنها ساعت‌ها در ورزشگاه بودند و این اتفاق به خاطر اینکه آنها زودتر آمده بودند شروع شد ولی باز هم سعه صدر داشتند.

فتاحی ادامه داد: شما دیدید که این اتفاق دست بنده نبود و رخ داد. جایگاه‌ها و همه چیز مصوب شده بود و همه چیز دانه به دانه انجام شد. ما جایگاه هواداران داماش را گذاشته بودیم. قانون می‌گوید که ظرفیت ورزشگاه ۵۰ - ۵۰ باشد. خود داماشی‌ها قبل از مسابقه به ما گفتند که پنج اتوبوس از هواداران آنها به اهواز می‌آیند. پنج اتوبوس کلاً می‌شود ۲۰۰ نفر اما ۲۵۰۰ جا برای داماشی‌ها در نظر گرفته بودیم.

هواداران پرسپولیس زودتر به ورزشگاه آمده بودند و آنها را اشغال کرده بودند. ما گفتیم که VIP را به هواداران داماش می‌دهیم. با نیروی انتظامی هم هماهنگ کرده بودیم و هواداران داماش که تا آن لحظه آمده بودند ۵۰ تا ۶۰ نفر بودند. بردیم آنها را در آنجا مستقر کنیم که شما شاهد بودید که مردم هجوم آوردند.

من از نیروی انتظامی تشکر می‌کنم که یک باتوم به کسی نزد. اگر این اتفاق رخ می‌داد همه شما می‌گفتید که چرا مردم را زدند، کجای دنیا مردم را می‌زنند. در حال حاضر کسی تشکر نمی‌کند که با وجود این اتفاقات یک نفر کتک نخورده است. من باز هم از مردم تشکر می‌کنم که سعه صدر داشتند. به خاطر تاخیر در بازی عذرخواهی می‌کنم. اتفاقاتی رخ داد که نباید رخ می‌داد.

وی با بیان اینکه حق قانونی تیم داماش بود که هوادارانش به این ورزشگاه بیایند، در این رابطه خاطر نشان کرد: ساعت یک ربع به ۱۰ و وقتی شرایط برای برگزاری بازی مهیا شد، ۱۰ دقیقه به تیم‌ها وقت داده شد تا بازی را آغاز کنیم. همه دیدند که داوران و پرسپولیس به زمین آمدند اما تیم داماش با بیان اینکه شرایط برای بازی مهیا نیست حاضر به مسابقه نشد.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در ادامه اظهاراتش، خاطر نشان کرد: قانون همه چیز را پیش‌بینی کرده است. قانون می‌گوید اول یک ۳۰ دقیقه باید صبر کرد اگر شرایط مهیا نشد ۳۰ دقیقه دیگر صبر کنید و اگر نشد ۳۰ دقیقه سوم. مابین این ۳۰ دقیقه‌ها باید به تیم‌ها فرصت داد که دوباره بازیکنان بدن‌هایشان را گرم کنند. این‌ها به خاطر مسائل فنی است.

بعد از این سه ۳۰ دقیقه، مسئولان باید تصمیم بگیرند که بازی را لغو کنند یا با بررسی شرایط و هماهنگی با دو تیم، بازی را برگزار کنند. همین اتفاق هم افتاد. یک ساعت و نیم که از بازی گذشته بود مردم فکر کردند که بازی قرار است لغو شود و ورزشگاه را خالی کردند. نیروی انتظامی هم کمک کرد و قسمت VIP را خالی کردیم و تماشاگران داماش را در آنجا مستقر کردیم و بازی را برگزار کردیم.

فتاحی در ادامه گفت: اینکه یکسری می‌گویند برگزاری بازی غیر قانونی بوده، کدام قانون را می‌گویند؟ قانون را از خودمان در نیاوریم. در حال حاضر برخی می‌گویند که یک مصوبه وجود دارد که حتماً تماشاگران پشت نیمکت تیم خودشان بنشینند. کجای دنیا این اتفاق می‌افتد؟ الان ما در ورزشگاه آزادی این همه بازی برگزار می‌کنیم آیا تماشاگران پشت نیمکت تیم خودشان قرار دارند؟ در بازی پرسپولیس و کاشیما تماشاگران کاشیما در طبقه دوم بودند. لطفاً قانون‌های من در آوردی از خودشان در نیاورند.

وی در مورد محرومیت خودش نیز بیان کرد: یک اطلاعیه صادر شده و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال اگر می‌خواهند حکمی امضا کنند باید به امضای دبیر کل برسانند. چنین چیزی به من ابلاغ نشده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/03/13
همون استعفابده کافیه
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1398/03/13
تو کشورای دیگه معمولا استعفا میدن با همچین گند زدنایی
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1398/03/13
واقعا واسه کتک نزدن تشکر میکنن؟!! مرسی که نزدی مردمو
Germany
17:10 - 1398/03/13
گند زدی به فوتبال ایران کثیف لنگی
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1398/03/13
فتاحی جون . الان کلا نباید حرف بزنی چون داری خرابترش میکنی . بیخیال . حالا هم که برکنار شدی . برو استراحت کن
-
17:45 - 1398/03/13
کار خودتو کردی خیالت راحت شد حالا عڌر خواهی میکنی
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1398/03/13
مربی ؟؟؟؟ ولمون کن بابا باهاشون به کجا رسیدیم .....کجارو فتح کردیم کدوم جام کدوم پیشرفت کدوم رتبه ؟؟؟؟؟؟ ما تا وزیر توی رأس وزارت پرسپولیس کشور هستش باید فقط دنبال جام و...... ............. بووووووووووووق باشیم .که چندسالی هم هست دیگه برگزار نمیشه و استیلی با پرسپولیس رکورددار اون جامه
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1398/03/13
دست تو نبوده ،دست نیروانتظامی نبوده،یه فنس کشیدن و نیرو گذاشتن کار سختیه مگه اگه بیشتر از ظرفیت ورزشگاه بلیط نمیفروختین و صندلیها مشخص بود این مدلی به غلط کردن نمیافتادین
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/03/14
فقط،برو بمير البته دست آن تاج هم بگیر ببر با هم بمیرین
Iran, Islamic Republic of
05:33 - 1398/03/17
شماخودت میزنی همه چیزوخراب میکنی بعدمیگی انتظاراینه که همه دست بدست هم بدیم اوضاع رودرست کنیم بعدشم باکمال پررویی توقع تشکرازمسئولین وعذرخواهی ازصداوسیماروداری
درضمن شماوقتی اعلام کردی بازی سپاهان وپرسپولیس ۵۰_۵۰ برگزارمیشه همون موقع خودت خشت اول قانون من درآوردی روبنیادگذاشتی بعدشم اینقدربی حیایی که میگی تاحکمی بمن ابلاغ نشه کنارنمیرم البته مقصرهمه این بی نظمیهاآقای تاجه که یک چوپان زاده رورئیس سازمان لیگ کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
فنی آتل_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر