هدف ۱۲۰میلیون یورویی بارسلونا؛ گلزن والنسیا
۸۷۰۹۴۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
۴۵۲۹
نشریه اسپورت مدعی شد بارسلونا قصد دارد برای خرید رودریگو، مهاجم 28 ساله والنسیا اقدام کند.

ورزش سه: در روزهای اخیر اخباری در مورد عدم انتقال آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید به بارسلونا شنیده شده و به نظر می رسد با توجه به حواشی انتقال نافرجام سال قبل او، شرایط در رختکن بلوگرانا برای پذیرش این بازیکن مهیا نیست.

اما به هر حال بارسلونا قطعا به دنبال خرید یک مهاجم در تابستان پیش رو است و اخبار حاکی از تمایل این تیم به جذب رودریگو، مهاجم اسپانیایی و 28 ساله در تابستان بوده است.

هدف ۱۲۰میلیون یورویی بارسلونا؛ گلزن والنسیا

والنسیا برای خرید مهاجم خود رقمی در حدود 120 میلیون یورو طلب کرده اما ممکن است بارسلونا با واگذاری یک یا دو بازیکن، با مبلغی پایین تر بتواند مقدمات خرید رودریگو را فراهم کند. یکی از بازیکنانی که قطعا در تابستان از بارسا جدا خواهد شد، یسپر سیله سن دروازه بان هلندی این تیم است که مشتری پر و پا قرصی به نام بنفیکا دارد اما ممکن است بارسلونا برای خرید رودریگو، وی را راهی مستایا کند.

همچنین به نظر می رسد آرسنال علاقه ای به ادامه همکاری با دنیس سوارز ندارد و این بازیکن در هفته های آتی به نوکمپ بازخواهد گشت. بارسلونا وی را نیز به عنوان یکی از گزینه ای واگذاری به والنسیا برای خرید رودریگو با قیمتی معقول تر در نظر گرفته است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج