چراغ سبز رونالدو برای آمدن ساری به یووه
۸۷۱۲۶۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۳
۵۵۷۳ 
مائوریتزیو ساری اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد، به زودی کار خود در یوونتوس را شروع خواهد کرد.

ورزش سه: مائوریتزیو ساری اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد، به زودی کار خود در یوونتوس را شروع خواهد کرد.

طبق ادعای منابع ایتالیایی و انگلیسی، مائوریتزیو ساری پس از یک فصل حضور در چلسی، به سران باشگاه اعلام کرده است که قصد جدایی دارد و مخالفتی با این موضوع نیز وجود ندارد. گویا او روز گذشته در ایتالیا مذاکراتی مثبت نیز با مسئولان یوونتوس داشته است اما هنوز هیچ چیز رسمی نیست.

در یوونتوس خیلی ها مشتاق آمدن ساری هستند؛ از جمله کریستیاتو رونالدو که فصل تلخ و شیرینی در یووه پشت سر گذاشت. او با بیانکونری فاتح سری آ شد ولی در لیگ قهرمانان توفیقی پیدا نکرد. بسیاری معتقدند، ایده های تاکتیکی مکس آلگری(سرمربی سابق یوونتوس) چندان به سود رونالدو نبوده و او به همین دلیل، ضعیف ترین آمار گلزنی خود در 9 سال گذشته را به ثبت رساند.

چراغ سبز رونالدو برای آمدن ساری به یووه

امروز نشریه تورینی توتواسپورت تیتر یک خود را به همین موضوع اختصاص داده است:« چراغ سبز رونالدو به ساری».

فوق ستاره پرتغالی می داند که ساری عاشق سبک فوتبال تهاجمی و سیستم 3-3-4 است؛ یعنی همان سیستمی که رئال در زمان حضور رونالدو بازی می کرد. زیر نظر ساری مهاجمان به بهترین کیفیت خود می رسند. برای مثال، گونسالو ایگواین در ناپولی و با هدایت ساری توانست 36 گل به ثمر برساند و مرتنس نیز 28 گل برای ناپولی زد.

فصل گذشته نیز ادن هازارد یکی از بهترین فصل های فوتبالی خود را با ساری پشت سر گذاشت. او در 52 بازی توانست 21 گل به ثمر برساند. اکنون رونالدو امیدوار است زیر نظر ساری بتواند به دوران اوج خود در رئال برگردد.

 

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج