برانکو لیست نداد؛ خیال عالیشاه راحت شد
۸۷۲۷۲۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱
۶۷۲۲
قبل از اینکه برانکو ایران را ترک کند، اعلام کرد هیچ بازیکنی از تیم جدا نمی‌شود و از این رو، لیست خروجی هم ندارند.

خبرورزشی: اواسط فصل گذشته اتفاق عجیبی برای امید عالیشاه افتاد که کمتر کسی حتی می‌توانست آن را پیش‌بینی کند. او که در نیم‌فصل اول به عنوان یکی از بهترین پاسور‌های لیگ انتخاب شده بود، در نیم‌فصل دوم و با اضافه شدن مهدی ترابی، به نیمکت ذخیره‌ها دوخته شد و به بازی گرفته نمی‌شد. این وضعیت تا بازی با پیکان ادامه یافت تا بالاخره عالیشاه تمام این ناراحتی‌ها را با یک مصاحبه آتشین بروز داد. مصاحبه او، هواداران پرسپولیس را شوکه کرد زیرا عالیشاه از پشت پرده‌های نیمکت‌نشینی صحبت کرده و به طرفداران تیم اعلام کرد تا پایان فصل صبر کنند و آن زمان، همه چیز را می‌گوید.

بعد از این مصاحبه، امید نه تنها بازی نکرد بلکه از لیست ۲۰ نفره تیمش برای مسافرت‌ها و بازی‌های بعدی خط خورد تا اینکه با پادرمیانی همبازی‌های دیگر و جلسه با برانکو توانست به تیم برگردد. با این حال تا پایان فصل نیز این ترس وجود داشت که نکند برانکو برای لیگ بعدی، قید امید را بزند و او را کنار بگذارد.

قبل از اینکه برانکو ایران را ترک کند، جلسه مهمی با هیئت‌مدیره برگزار کرد که در آن جلسه، به صورت رسمی به مدیران باشگاه اعلام کرد هیچ بازیکنی از تیم جدا نمی‌شود و از این رو، لیست خروجی هم ندارند. پس همه بازیکنان، به‌خصوص امید عالیشاه نیز در تیم می‌مانند و به کارشان ادامه می‌دهند. با این اتفاق، خیال امید راحت شد و می‌تواند به عنوان یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس، در پرسپولیس بماند.

جالب اینکه عالیشاه بعد از بازی برگشت مقابل السد قطر که در واقع آخرین بازی خانگی پرسپولیس در این فصل به شمار می‌رفت، در مصاحبه‌ای اعلام کرد تا پایان فصل نوزدهم قرارداد دارد و در جمع سرخپوشان می‌ماند. این نشان می‌دهد خودش هم راضی به ماندن است؛ می‌ماند نظر برانکو که بالاخره سرمربی تیم نیز با عدم اعلام لیست بازیکنان مازاد، به نوعی رأی به ادامه همکاری با عالیشاه داد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج