کریم باقری: من را چه به سرمربیگری پرسپولیس!
۸۷۳۷۶۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
۸۸۰۰
مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید کسانی که درباره قهرمانی این تیم مسائلی را مطرح می‌کنند باید سند ارائه دهند.

ایسنا: کریم باقری درباره روند قهرمانی پرسپولیس در دو جام در فصل گذشته به صحبت پرداخت. او در این گفت‌وگو به سختی‌های پیش روی کادر فنی و بازیکنان اشاره کرد و عنوان کرد کسانی که درباره قهرمانی پرسپولیس صحبت می‌کنند باید سند ارائه کنند.

* پس از فصل سختی که سپری کردید با تمام مشکلاتی که وجود داشت در نهایت در دو جام به قهرمانی رسیدید و نایب قهرمان آسیا شدید. ابتدا درباره فصل صحبت کنید.

شرایط سختی داشتیم اما در انتهای فصل همه چیز به خوبی و خوشی تمام شد. روی هم رفته تلاش زیادی را انجام دادیم تا بتوانیم در جام حذفی و لیگ برتر به قهرمانی برسیم. مجموعه تیم طی چند سال اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کرده است و سه قهرمانی پیاپی را به دست آوردیم. همه اینها نشان دهنده این است که تیم در چند سال اخیر واقعاً زحمت کشیده است و همه بازیکنان و کادر فنی از جان و دل برای تیم تلاش کردند. ثبات مدیریت، کادر فنی و بازیکنان نقش‌های زیادی در روند موفقیت تیم داشت. واقعاً خوشحال هستیم که در پایان فصل با قهرمانی جواب زحماتمان را گرفتیم.

* در اواخر فصل، حرف و حدیث‌های زیادی درباره قهرمانی پرسپولیس مطرح شد، حتی امیر قلعه‌نویی از مهندسی لیگ سخن گفته بود. نظر شما راجع به این اظهارات چیست؟

این صحبت‌ها همیشه وجود دارد. تیم‌های رقیب همیشه این گونه صحبت‌ها را مطرح می‌کنند اما همه این را می‌دانند که در نیم فصل دوم کار سخت‌تر می‌شود و ما هم با توجه به اینکه بازی‌های فشرده‌ای را انجام می‌دادیم کارمان بسیار سخت بود اما در مجموع فکر می‌کنم که سال خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و دو جام به هوادارانمان هدیه کردیم. درست است که برخی حرف‌هایی می‌زنند اما ما توجهی به آنها نداشتیم و فقط تمرکزمان روی موفقیت تیم خودمان بود.

* به راستی آیا جریانی خارج از فوتبال به پرسپولیس برای قهرمانی کمک کرد؟

برخی از دوستان این گونه حرف‌ها را مطرح کردند اما هر کسی که حرف می‌زند باید صحبت‌های خود را به اثبات برساند. اگر قرار بر صحبت کردن باشد همه می‌توانند صحبت کنند. اگر کسی فرد دیگری را متهم کند باید برای حرف‌هایش دلیل و مدرک داشته باشد. کسانی که می‌گفتند از جایی به پرسپولیس کمک شده است باید اسناد و مدارک آن را ارائه دهند. اگر برخی می‌گویند که داوری‌ها به ما کمک کرده که باید در این رابطه بگویم اشتباه‌های داوری برای همه تیم‌هاست.

* بعد از دو قهرمانی حالا همه هواداران انتظار دارند که روند خوبتان ادامه داشته باشد. آیا فکر می‌کنید در فصل آینده هم پرسپولیس با قدرت در لیگ ظاهر خواهد شد؟

هواداران شرایط تیم را بهتر می‌دانند. در حال حاضر که هیچ چیزی مشخص نیست. متاسفانه مشکلاتی وجود دارد. باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد، آیا برانکو ایوانکوویچ بازمی‌گردد یا خیر. اگر بازگردد که طبق روال سابق کار را ادامه می‌دهیم و اگر برنگردد باشگاه باید تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

* البته باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی انجام داده که برانکو را حفظ کند، نظر شما در این رابطه چیست؟

من خودم را درگیر باشگاه نمی‌کنم چون در حیطه وظایف من نیست. باید ببینیم که آیا باشگاه می‌تواند به تعهدات خود عمل کند یا خیر؟

* آیا حاشیه‌های رخ داده در روزهای اخیر، در آینده پرسپولیس و روند این تیم در فصل بعد تاثیرگذار خواهد بود؟

باشگاه در حال حاضر تمام تمرکزش روی این است که مطالبات برانکو را فراهم کرده و به او پرداخت کند اما همه می‌دانند که بازیکنان هم طلبکار هستند و هنوز مطالباتشان پرداخت نشده است. اگر اتفاق خوبی رخ ندهد تیم دچار مشکل خواهد شد. در ابتدای فصل تهیه منابع مالی و پرداخت پول به بازیکنان کار سختی است اما من امیدوارم که باشگاه هر چه سریع‌تر این روند را طی کند و مشکلات تمام شود.

* شما فصل آینده هم در پرسپولیس فعالیت خواهید کرد؟

من با پرسپولیس قرارداد دارم اما هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی رخ خواهد داد. فعلاً تمام تمرکز باشگاه روی این است که برانکو را حفظ کند. بعد هم بقیه مسائل قابل حل است.

* اگر برانکو به هر دلیلی نماند و باشگاه نیز از شما بخواهد سرمربیگری پرسپولیس را قبول کنید، آیا آن را می‌پذیرید؟

پیشنهاد سرمربیگری کجا بود! من را چه به سرمربیگری پرسپولیس.

انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1398/03/22
آقا کریم از فرناز یادب.یر زیر آب زنی رو خخخخخخ
پاسخ ها
راننده تریلی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
درود بر آقا کریم، مرد بی ادعای
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1398/03/22
من استقلالیم خداوکیلی کسی روداریم مثل کریم هرکی برای خودش تلاش میکنه چقدبی حاشیه چه دربازی چه دردستیاری نعمته برای لنگیاقدرشوبدونیدولی اینم قربابی میکنید
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/03/22
اصن در حد پرسپولیس و برانکو نیست
پاسخ ها
راننده تریلی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
کیسه چی میگی؟
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/03/22
یاشاسین آقا کریم. یک شخصیت ورزشی واقعا" حرفه ای و انسان کاملا" منطقی.
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/03/22
دم آقا کریم گریم

بزرگ منشی شما قابل ستایشه
یه روزنی بزرگترین مربی پرسپولیس و ایران خواهی شد ان شالله...
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1398/03/22
اینا همش دروغه برانکو میمونه
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1398/03/22
سلام اقا کریم شما از اسطوره های باشگاه هستین هر جا باشین ما پرسپولیسیها دوستتون داریم
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/03/22
آقا کریم بدون حاشیه ،چند ساله که تو پرسپولیس هستی ولی همیشه بدون حاشیه برای پرسپولیس کار کردی ،ایول ما هوادارهای پرسپولیس قدرتو میدونیم
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/03/22
فقط تواضع را عشق است آقا کریم مثل فرهاد زیر آبی که تا کنون سرمربی یک تیم محلات هم نبوده ، حرف نمی زند کریم باقری کجا و اون فرهاد کجا
-
15:17 - 1398/03/22
تیم کانل از ستارگان بزرگ فوتبال ایران است و واقعا نیازی به دلال کرواتی که آویزان از تیم باشگاهی دشمن را تدارد و کریم و یا قطبی خیلی موفقتر از امثال مربیان موفق ایرانی امثال فلعه توعی. منصوریان و یا گل محمدی که تقریبا تیمهای کم یا بدون ستاره را هدایت میکنند موفقتراز این دلال باشد.
پاسخ ها
hm@
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
اساسا ازپرسپولیس مربی درنمیاد ضمن احترام به کریم باقری تمام پرسپولیسیها باندازه نصف امیرقلعه نوعی موفقیت نداشته اند وحداکثر توانشان وا دادن مقابل پرسپولیس درتیمهای مقابل هست دلیل موفقیت امثال منصوریان وقلعه نوعی عزت نفس وشرافت کاری وفراموش کردن تعصب در ورزش حرفه ای هست.البته برانکو هم نان شرایط خاص وزارت ودرهم ریختگی رقیبان رومیخوره وگرنه کارنامه درخشانی پیش ازاین نداشته.
بدون نام
United Kingdom
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
جناب باقری همه میدانند که موفقیت های پرسپو لیس مرهون زحمات بیدریغ شماست که هیچ ادعایی هم ندارید
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1398/03/22
عشقی اقا کریم عشقققق❤❤❤
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1398/03/22
توی عشقپولیس همه حد و حدود خودشونو میدونن این راز موفقیت ماست
United Arab Emirates
17:14 - 1398/03/22
ستاره و کاملترین بازیکنی که من دیدم کریم باقری بود
به جهت دفاعی و هجومي
شوت زن سر زن و دریبل زن
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1398/03/22
استقلالی هستم تو پرسپولیسی ها من اقعا دادگان وتو را بعنوان آدم صادق وباوجدان می شناسم.
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1398/03/22
کریم باقری ید دونه ای اشالا همیشه باشی
تمام نظم تیمژ عشقپولیس رو مدیونتیم
United States
02:21 - 1398/03/23
بزرگی یعنی این مرحبا احسنت به آقا کریم.مثل بعضی که ملق بزنه و بعد چند روز چنتش پوش و روانه بقالی خودش بشه نیست .فقط تربیت مکتب تیمو بین که چه بزرگانی در آن پرورش یافته با اینکه خیلی بهتر از خیلیا مربیگریرو میفهمه ولی قبول نمیکنه.پرسپولیس بزرگ همیشه بزرگ خواهد ماند.شیر مادر حلالت آقا کریم باقری عزیز
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1398/03/23
دوستان یه خورده نگران کننده است که عزیزان عشق پولیسیها اینقدر عاشق تیم و اسطوره هاشون هستند واگه یه غریبه کیسه کش میاد بدون هیچ منطقی راجب کریم باقری یکی از پادشاهان فوتبال این مرز و بوم نپخته نظر میده شما دوستان نال داغشون میکنین و تند برخورد میشه وبعضا دوستان ما از کوره در میرن.دوستان همینکه کیسه کشا میان راجب اسطوره های ما نظر میدن یعنی به لحاظ روانی خرابن و بار این پادشاها رو مخشونه و حس حسادت و دریوزه گری به اونا دست میده. خدایی ......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج