ساعت کار تهرانی‌ها تغییر نمی‌کند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۷۴۵۷۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰
۵۴۳۳
«فعلاً خبری از تغییر ساعات کاری ادارات در تهران نیست!» این خبر را معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران «ایران» اعلام کرده و آب پاکی را روی دست همه کسانی‌ که در انتظار این جابه‌جایی نشسته‌اند، می‌ریزد.

روزنامه ایران: «فعلاً خبری از تغییر ساعات کاری ادارات در تهران نیست!» این خبر را معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران «ایران» اعلام کرده و آب پاکی را روی دست همه کسانی‌ که در انتظار این جابه‌جایی نشسته‌اند، می‌ریزد.

افزایش دمای هوا و قطعی شدن جابه‌جایی ساعات اداری در برخی استان‌ها همچون خوزستان و یزد، زمزمه‌های تغییر ساعات اداری در تهران را از چند روز پیش بلند کرده است، برخی شهروندان بدون آنکه از قطعی شدن این تصمیم مطمئن شده باشند، از تغییر ساعات اداری از اوایل این هفته خبر داده‌اند، درحالی‌ که بنا به گفته غلامرضا عباس پاشا، وضعیت مدیریت منابع انرژی در تهران تا این لحظه مطلوب بوده و اگر از این پس هم اوج مصرف در ساعات پیک افزایش یابد، کمیته‌ای برای تصمیم‌گیری درباره تغییر ساعات کاری تشکیل می‌شود.

کارشناسان حوزه انرژی ساعت 11 تا 16 را اوج مصرف انرژی یا پیک مصرف اعلام می‌کنند و دستگاه‌های اجرایی موظفند مصرف انرژی را تا 40 درصد مدیریت کنند. قانون، هرگونه جابه‌جایی و تغییر ساعات کاری را برعهده استانداران گذاشته است، آنها می‌توانند با توجه به شرایط هر استان که می‌تواند گرمای هوا یا مصرف بالای انرژی تعریف شود، درباره همان استان جداگانه تصمیم‌گیری کنند.

استان‌های مازندران، هرمزگان و بوشهر نیز در صف این تغییرات قرار دارند. کاهش ساعات کاری اما در حیطه وظایف هیأت دولت است و فعلاً هیچ بحث و صحبتی درباره کاهش ساعات اداری در پایتخت پیش نیامده است. 

معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران با بیان اینکه تا زمانی که وضعیت به مرحله اضطرار نرسد، ساعات کاری ادارات در پایتخت تغییر نخواهد کرد می‌گوید: خوشبختانه براساس گزارشاتی که به‌دست ما رسیده، وضعیت مصرف انرژی تا این لحظه خوب بوده و انحرافات بیش از حد انرژی در پیک مصرف اعلام نشده است و از آنجا که خللی در فعالیت جاری کارکنان ایجاد نشده، پس ما هم در ورود و خروج آنها دخالتی نمی‌کنیم. اما ممکن است این وضعیت تداوم نداشته باشد و با توجه به شرایط آینده تغییر کند. در اینصورت ما تشکیل جلسه داده و درباره تغییر ساعات اداری تصمیم‌گیری می‌کنیم. البته در شرایط اضطرار همه عوامل از جمله گرمای هوا دخالت دارد.

پاشا با بیان اینکه تیم‌های بررسی، نظارت بر نحوه مصرف انرژی در ادارات را بشدت دنبال می‌کنند، می‌گوید: در نخستین جلسه شورای اداری استان تهران در سال جدید، طرح مصرف بهینه در دستگاه‌های اجرایی مصوب شد و دستگاه‌ها موظف به صرفه‌جویی 40 درصدی شدند.اگر این موضوع از سوی آنها رعایت نشود، قطعاً مصرف انرژی افزایش می‌یابد و پیش زمینه جابه‌جایی ساعات اداری فراهم می‌شود، البته امیدواریم که این چنین نشود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1398/03/25
خاک تو سرتون داریم از گرما میمیریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر