مسلمی پور مجاز به عقد قرارداد با هر باشگاهی است
۸۷۵۳۶۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۳
۶۵۳۶
محمودزاده:
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: مسلمی‌پور با دلیل موجه ورزشی قراردادش را با باشگاه سپاهان فسخ کرد و مجاز به عقد قرارداد با هر باشگاه است.

خبرگزاری فارس: فریبرز محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار در مورد اینکه باشگاه سپاهان مدعی شده که از محمد مسلمی پور به دلیل فسخ یکطرفه قرارداد شکایت می‌کند، گفت: هر باشگاهی مجاز به طرح شکایت است و طبق قانون این شکایت در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال قابل پیگیری است. با این حال در آئین‌نامه نقل و انتقالات یک قانون کلی هم مطرح است.

وی افزود: در ماده ۱۶ آئین‌نامه نقل و انتقالات که مصوب فیفا هم هست هر گاه بازیکنی کمتر از از ۱۰ درصد از بازی‌های فصل باشگاهش را بازی کند در پایان فصل و حداکثر ۱۵ روز بعد از آخرین بازی باشگاه مجاز به فسخ یکطرفه قرارداد با باشگاهش است. به این فسخ یکطرفه فسخ با دلیل موجه ورزشی گفته می‌شود. اکنون مسلمی پور طبق قانون مجاز به عقد قرارداد با هر باشگاهی است.

مسلمی پور مجاز به عقد قرارداد با هر باشگاهی است

با این شرایط به نظر می‌رسد فسخ یکطرفه قرارداد مسلمی پور قانونی بوده و شکایت باشگاه سپاهان از این بازیکن هم راه به جایی نمی‌برد و مسلمی پور به دلیل اینکه کمتر از ۱۰ درصد از بازی‌های سپاهان را بازی کرده راحت توانسته به عنوان بازیکن از سپاهان جدا شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج