ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۸۷۵۵۷۸
۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
۱۲۶۳۷
گر چه برخی از افراد پس از رسیدن به ثروت و شهرت، خودشان را گم می‌کنند، اما برخی دیگر از ستاره‌ها هستند که از قدرت‌شان برای کمک به مردم در نقاط مختلف جهان استفاده می‌کنند. اگر دوست دارید با ستاره‌هایی که با کمک‌های خیرخواهانه خود تغییرات بزرگی در جهان ایجاد کردند آشنا شوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

برترین‌ها: اگر چه برخی از افراد پس از رسیدن به ثروت و شهرت، خودشان را گم می‌کنند، اما برخی دیگر از ستاره‌ها هستند که از قدرت‌شان برای کمک به مردم در نقاط مختلف جهان استفاده می‌کنند. اگر دوست دارید با ستاره‌هایی که با کمک‌های خیرخواهانه خود تغییرات بزرگی در جهان ایجاد کردند آشنا شوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آنجلینا جولی

ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند

آنجلینا جولی به عنوان یکی خیرترین ستاره‌های عصر حاضر معرفی شده است. او تمام زندگی خود را وقف سینما کرد، اما پس از این که برای یک سفر به کلمبیا رفت و شرایط مردم آن سرزمین را دید، به کار‌های خیرخواهانه و موضوعات پناهندگی علاقمند شد. اخیرا او کمی از دنیای سینما عقب کشیده تا تمرکز بیشتری را بر حمایت سازمان هایی، چون UNICEF و UNHCR بگذارد. او زمانی که همسر برد پیت بود، به کمک او موسسه جولی-پیت را به راه انداختند که هدف اش حمایت از کودکان پناهنده بود. البته کار‌های خیرخواهانه او به همین جا ختم نمی‌شود، او فعالیت‌های زیادی، از سرپرستی چند کودک گرفته تا سفر به نقاط محروم جهان را انجام داده است. بدون شک می‌توان گفت که آنجلینا جولی شهرت و ثروت اش را در کار خیر خرج کرده است.


بیانسه

ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند

بیانسه یکی از پردرآمدترین ستاره‌های جهان است، اما شهرت و ثروت او ذره‌ای از روحیه بشردوستانه اش کم نکرد. او هیچوقت گذشته‌اش را فراموش نمی‌کند، از این رو با کمک‌های خیرخواهانه اش، همیشه قدردان آنچه به دست آورده، می‌باشد. او یک موسسه خیره برای قربانیان طوفان کاترینا به راه انداخت. علاوه بر آن، موسسه دیگری برای کمک به نیازمندان در سراسر جهان، از نپال گرفته تا هائیتی، به راه انداخت. او همچنین برای برابری جنسیت فعالیت‌های زیادی، چه در  کشور خود و چه در کشور‌های مختلف جهان، انجام داد. او حتی یک خانه به قیمت ۷ میلیون دلار در هیوستون را خریداری کرد و آن را در اختیار مردم بی‎سرپرست گذاشت.


لئوناردو دی‌کاپریو

ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند

لئوناردو دی‌کاپریو تنها یک ستاره جذاب و خوش استایل نیست؛ او جز ظاهری جذاب، شخصیتی دوست‎داشتنی نیز دارد. او به محیط زیست خود اهمیت زیادی می‌دهد، به طوری که ۷ میلیون دلار را صرف حفظ اقیانوس و سواحل آن کرد.  او در مورد تغییرات آب‌و‌هوایی کره زمین سخنرانی‌های بسیاری کرد و گفت: «مشکلی که در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، مشکلی فردی نیست، بلکه به تمام افرادی که روی این کره زندگی می‌کنند، باز می‌گردد. هوای پاک حق تمام مردم است.» او از سن ۲۴ سالگی موسسه‌ای را برای حفظ و حمایت از طبیعت و حیات ‎وحش تاسیس کرد و تا همین امروز به فعالیت‌های خیرخواهانه خود ادامه داد. هدف این موسسه ایجاد فضایی همیشه سالم و پاک برای ساکنین زمین، است.


التون جان

ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند

التون جان یکی از بزرگ‌ترین کمک‎ها را به مرکز تحقیقات ایدز کرده است. او خودش موسسه خیره‌ای را در دهه ۸۰ میلادی تاسیس کرد تا به افرادی که با بیماری ایدز دست و پنجه نرم می‌کنند، کمک کند. او همچنین هر سال، بسیاری از افراد مشهور در عرصه موسیقی و سینما را به خانه خود دعوت می‌کرد تا از آن‌ها برای موسسه خود کمک‌های مالی جمع‌آوری کند. این موسسه از زمان تأسیس خود توانسته برای پروژه‌های مربوط به پیشگیری و درمان بیماری ایدز در نقاط مختلف جهان ده‌ها میلیون دلار جمع کند. یکی دیگر از خدمات این موسسه کمک به افرادی است که محکوم به ادامه زندگی با بیماری ایدز هستند.


جان لجند

ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند

جان لجند از همان دوران کودکی، آرزو داشت که یک روز بزرگ شود و از قدرتی که دارد برای ایجاد برابری و عدالت در جهان استفاده کند. او خیریه‌ای برای مبارزه با فقر راه انداخت. این موسسه در مناطق محرومی چون آفریقا، خدمات بهداشتی و درمانی مانند آب آشامیدنی، ارسال می‌کرد. او حتی برنامه‌ای با نام «Show Me Campaign» تهیه کرد که در آن تمرکزش را روی دو موضوع گذاشت: فراهم کردن شرایط لازم برای تحصیلات کودکان و آزاد کردن زندانیان. او با وجود شهرت و ثروتی که دارد، هیچگاه از حال دل دردمندان جامعه غافل نشد و برای ایجاد عدالت در جهان، دست به هر کاری زد.


جنیفر لوپز

ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند

جنیفر لوپز به همراه خواهرش لیندا در سال ۲۰۰۹، موسسه خیریه‌ای را به راه انداخت. هدف این موسسه کمک به کودکان و مادران و بالا بردن کیفیت مراقبت‌های بهداشتی برای آنها بود. در واقع این موسسه، لوازم مورد نیاز افراد را بدون گرفتن هزینه‌ای از آنها، در اختیارشان قرار می‌دهد. این موسسه حتی با بیمارستان کودکان در لس آنجلس هم همکاری دارد. علاوه بر همه اینها، جنیفر به موسسات خیریه دیگری در نقاط مختلف آمریکا کمک‌های قابل ملاحظه‌ای می‌کند.


جکی چان

ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند

جکی چان هنرپیشه، کارگردان، تهیه‌کننده، فیلم‌نامه‌نویس، بدل‌کار و خواننده هنگ‌کنگی است که از دهه‌های قبل، فعالیت خیرخواهانه خود را آغاز کرده است. او ابتدا تمرکزش را بر جوانان هنگ کنگی گذاشت، اما به تدریج محدوده فعالیت را گسترش داد و تمام ساکنین هنگ‎کنگ را تحت حمایت خود قرار داد. او کمک‌های پزشکی را در اختیار مردمی که در جریان بلا‌های طبیعی آسیب دیدند، قرار می‌داد. او در سال ۲۰۰۴، موسسه خیریه‌ای با هدف کمک به کودکان و افراد مسن در چین راه انداخت. پس از آن، در سال ۲۰۱۱، خیریه‌ای در اروپا با هدف کمک رسانی به مردم آفریقا و اروپا احداث کرد. همین فعالیت‌های خیرخواهانه او بر محبوبیت جهانی‎اش افزود.


شارلیز ترون

ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند

شارلیز ترون ستاره‌ای ست که در شهری کوچک در جنوب آفریقا بزرگ شد. او از نزدیک لمس کرد که HIV و ایدز با مردم کشورش چه کرد؛ از این رو زمانی که به قدرت رسید، سعی کرد که تا جای ممکن ذره‌ای از این مسیبت بکاهد. او در سال ۲۰۰۷، موسسه خیریه‌ای را با نام خودش در آفریقا برای کمک به جوانان و جلوگیری از بیماری‌های کشنده تاسیس کرد. با حمایت موسسه‌های دیگر، او خیلی زود توانست که فعالیت‌های خیرخواهانه خود را در سطح جهانی نه تنها در زمینه جلوگیری از بیماری‌ها، بلکه در زمنیه مقابله با خشونت علیه زنان، گسترش دهد. او برای پیش بردن تحقیقاتی که در زمینه سرطان تخمدان انجام می‌شد، کمک‌های قابل ملاحظه‌ای کرد.


برد پیت

ستاره‌هایی که تغییراتی بزرگی در جهان ایجاد کردند

درست شبیه همسرش سابق اش، آنجلینا جولی، برد پیت نیز در انجام فعالیت‌های خیرخواهانه زیادی شرکت می‌کند. او از قدرت و ثروت اش برای تغییر جهان استفاده کرد. او در نیواورلئان خانه‌ای برای قربانیان طوفان کاترینا ساخت. البته او به ساخت یک خانه اکتفا نکرد، بلکه موسسه‎ای با نام «درستش کنید» تشکیل داد و از مردم خواست تا به آن شهر و بازسازی خانه‌هایش کمک کنند. همین فعالیت‌های خیرخواهانه او باعث شد که او برای گرفتن حمایت‌های مالی با باراک اوباما، دیداری داشته باشد و فعالیت‌هایش را با سرعت و قدرت بیشتری پیش ببرد.

منبع: thetalko

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1398/04/07
بازیگرای دوزاری خودمون یاد بگیرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مرغ همسایه همیشه غازه! اخبار رو اگه پیگیری کنید بازیگرای خودمون هم کم از این کارای خیریه نمیکنن؛
ولی اینا هنرپیشه های هالیوودین؛ برد جهانی دارن و قدرتش و ثروتشون خیلی خیلی زیاده و قابل مقایسه با هنرپیشه های ما نیست؛ اینا هر کردوم چند صد میلیون نفر طرفدار دارن
Sweden
12:18 - 1398/04/07
چى خيال كرديد؟
خيال كرديد فقط شما ستاره داريد؟
اگر شما ستاره داريد عوضش ما سلب ريدى داريم. شبانه روز هم دارن به مردم خدمت ميكنند. دلتون بسوزه
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/04/07
چقدر شبیه کارایی هست که بازیگرای ایران میکنن://
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/04/07
اقا مهناز افشار ومحسن افشانی را هم یادت رفته
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1398/04/07
توی کشور ما معمولا عکس گرفتن عزیزان درمکانهای مصیبت زده با تبسم وعینک آفتابی ترجیحا برندبسیار معروف کمپین حمایتی محسوب میشه، بغل کردن توله ببر حمایت جدی ازحیوانات، گذاشتن پست انتقادی زیر اخباربعنوان فعال خفن مدنی،چاپ اسم روی گونی برنج،طرح ساختن فرهنگسرا وسط بیغوله،تفسیر ارتباط بی خوابی با پولداری،کمپین غلبه برترس ازارتفاع باسلفی در فرست کلاس،و...،سپاس بیکران
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/04/07
اینا باید رهبر جهان بشند...چرا نوددرصداین فرشته ها امریکایی هستن
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1398/04/07
ما در کشور اسلامی زندگی میکنیم ولی دین وانسانیت درکشورهای غربی است.بازیگران ما ازجمله محسن افشانی به اسم یه دختربچه مریض کلاهبرداری میکنه یا بقیشون که فقط دارن اروپا گردی میکنم یا رامبد جوان به ظاهر ایران دوست اینهمه هزینه میکنه که بچش کانادا به دنیا بیاد.واقعااا ادم ازاینهمه پستی ودورویی حالش بهم میخوره
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1398/04/08
بنظرم عنوان اشتباهی برای مطلبتون انتخاب کردید
مثلا همون فعالیتهای خیرخواهانه بود بهتر بود
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1398/04/08
این محسن افشانی رو از قلم انداختید!! ماشالله از هر انگشتش یه هنر میریزه
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1398/04/08
تنها اخبار ستاره های ما اینه که زن دوم داره بیشتر از این کاری بلد نیستن
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1398/04/08
به استثناي چند موردشون، بقيه غلط كردند مثلا اين دي كاپريو با جت شخصي ش خودش عامل تخريب محيط زيسته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر