شکایت محرمانه برانکو از پرسپولیس به فیفا!
۸۷۵۸۵۸
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
۸۷۵۱ 
برانکو ایوانکوویچ که از مدت‌ها قبل تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفته بود، پیش‌دستی کرده و خیلی محرمانه و بی سر و صدا، از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده است.

خبرگزاری میزان: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس طبق یک برنامه مشخص و با در نظر گرفتن قوانین فیفا، بی‌آنکه کسی مطلع شود، قبل از اتمام لیگ‌برتر کارهایش را برای جدایی از پرسپولیس انجام داده است.

بر خلاف تصور مسئولان باشگاه پرسپولیس که همچنان به بازگشت مرد کروات امیدوارند، برانکو چند ماه قبل مدارک و مستندات خود که نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس به تعهداتش عمل نکرده را آماده کرده و از طریق یک وکیل ورزشی باتجربه در فیفا پرونده‌ای علیه پرسپولیس باز کرده تا درصورت شکایت باشگاه پرسپولیس، این مربی پیش دستی کرده باشد تا مشکلی در خصوص قطع همکاری برایش ایجاد نشود.

تمام نامه‌ها و مکاتبات برانکو با مدیریت باشگاه درخصوص حقوق و دستمزد عقب افتاده خود و دستیارانش حالا بخشی از پرونده شکایت او را تشکیل می‌دهد و برای مربیان کروات حکم سندی محکم را دارد.

در نامه‌ای که برانکو برای فیفا ارسال کرده به جزئیات قراردادش اشاره و تاریخ‌هایی که باشگاه وظیفه داشته تا دستمزد و پاداش او را بپردازد، قید شده است. با بدعهدی مسئولان پرسپولیس، برانکو ذره‌ای نگران نیست که ایرج عرب بتواند از طریق فیفا برایش دردسری ایجاد کند و مانع حضور او در الاهلی عربستان شود.

برانکو تک تک پاداش‌هایی پرداخت نشده را در این شکایت قید کرده و احتمالا به زودی نامه‌ای از فیفا به باشگاه پرسپولیس خواهد رسید که شکایت رسمی برانکو را آشکار می‌کند. سرمربی سابق پرسپولیس پس از جند سال کار در ایران و با تجربه‌ای که از تیم‌ملی داشته، از ناآگاهی مدیران فوتبالی ایران نسبت به قوانین بین‌المللی آگاه است. او می‌داند که سرانجام از مسیر فیفا به تمام حقوق و پاداش‌های معوقه خود می‌رسد.
با این اوصاف، باشگاه پرسپولیس نه‌تن‌ها نمی‌تواند برانکو را به ایران بازگرداند بلکه قراردادی که باشگاه به آن استناد کرده از نظر حقوقی دارای مشکلات زیادی است و درصورت ارائه به فیفا به سود برانکو می‌شود. به جز حقوق و قرارداد اصلی، پاداش‌های آسیا، پاداش قهرمانی لیگ‌برتر و قهرمانی جام حذفی از مواردی است که در شکایت برانکو به فیفا وجود دارد.
از سوی دیگر دستیاران برانکو هم شکایت مشابهی به فیفا ارسال کرده‌اند. آن‌ها هم خواستار حقوق و پاداش‌های معوقه هستند. به زودی نامه‌های فیفا به دست باشگاه پرسپولیس می‌رسد و باشگاه پرسپولیس را به پرداخت کلیه حقوق معوقه برانکو و دستیارانش محکوم می‌کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
11:50 - 1398/03/28
اگه واقعیت داشته باشه اینم ازپدرسوختگی وکثیف بودن برانکوحکایت داره.بیچاره هواداراحساسی.
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/03/28
الان تاج و وزیر ورزش حسرت میخورن.نتیجه و امتیازات را تاج و وزیر ورزش میگرفتن، پول و معروفیتش را برانک جان برد
Germany
11:58 - 1398/03/28
بابا مینا خانم سر مربی کنید تا دوسال دیگه قهرمانی شما لنگیا تضمین شده است پدر معنوی تون سلطانی فر هنوز زنده است
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1398/03/28
مرتیکه یهو ول کرده رفته ، پولشم کامل گرفته، تیم جدیدشم انتخاب کرده، پول اونم گرفته، پرسپولیس رو سرگردون کرده، حالا شکایتم میخواد بکنه؟ خیلی بی شرفی برانکو خیلی . مرتیکه پول‌پرست و کلاش.
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1398/03/28
مقصر وزارت ورزش که هر آدم بی سوادی رو فقط ازطریق راند مدیر عامل باشگاه ها می‌کنه مدیرای استقلال و پرسپولیس سواد مدیریتی و ورزشی ندارن
-
12:02 - 1398/03/28
خخخخخخخخخخخ. لنگ کثیف تیم حکومتی
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/03/28
پروفسور کی بودی تو؟؟
واسه محرمانه هات مرسی.
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/03/28
به به
چَه چَه
نبوووووود؟
لنگیا کجان؟تحویل بگیرید این همون راهی بود که پیدا کرده بودین؟
آخه لنگیا هِی میگفتن ما راه خودمون رو پیدا کردیم با برانکو،، این دستمزد راهتون بود؟
درسته شما راهتون رو پیدا کرده بودین ولی بارِتون رو نه
. بار کج به منزل نمیرسه.
هوررررررررررررررررررررااااااااااااااااااا
پماد بدم لنگیاااااااااا؟؟؟؟؟
پاسخ ها
PS
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
فعلا بزن خودت تا تاولات اوت نکردن اخه سوزش شما کاریتره
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1398/03/28
بااین حرفها برانکو ازچشم هواداران نمی افته پرفسور حق و حقوق بیشتری داره که نامرد ها بهش ندادن
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/03/28
خخخخ اینم ازمسئولین ما ای خدا شکرت کارهای بزرگ دست افراد حقیر و کارهای کوچیک به افراد بزرگ سپرده شدن اخرش هم میشه این وضعی که مملکت توی سیاست واقتصاد وفرهنگی و....
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/03/28
صحت این خبر از کجا بدانیم و منبع آن از کجاست؟
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/03/28
اگر اینکار رو کرده باشه دمش گرم دمش گرم دمش گرم اوتجربه فراوانی از مافیا بازی در ایران کسب کرده در همه زمینه ها نه تنها ورزش پس جای تعجب نداره که پیش دستی کرده باشه بعنوان یک پرسپولیسی به این هوش و ذکاوت برانکو آفرین میگم یکی باید این مدیریت سیاسی و مافیایی رو سرجاش بنشونه
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/03/28
این دیگه نوبره.خیلی درمورد خویشتنداری و بلندنظری برانکو مینوشتند.پس همه دروغ بود؟شایدم این خبردروغ است.
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/03/28
برانکو چقدر پولکی بودی تو! این پولها را میخوای به قبرت ببری یک ذره صبر میکردی میمردی؟! حالا با الاهلی بدو دنبال جام!فکر کردی تیمی مثل پرسپولیس گیرت میاد که بدون رقیب باشه؟! واقعا متاسفم برات البته تمام اروپایی‌ها همینطوری اند دیگه پولشان به جانشان بسته اس ایران باید حالا که اینطور مربیان کروات رفتار میکنند کلشان را اخراج کند وبه ایران راه ندهد
پاسخ ها
Araz
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
حالا برانکو پرسپولیسیها رو خر کرده بقیه چه گناهی دارند
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1398/03/28
واقعا تاسف داره اونم واسه پاشگاه خیلی بزرک
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/03/28
خاک تو سر نمک نشناس ,پول پرستش کنن. دلال اصلی فوتبال ایران همین ساندویچ بود.هر چی بازیکن درجه 2/3 کراواسی بود می اورد توی پرسپولیس با قرارداد نجومی.حق جوانای ایرانی رو پای مال میکرد . کی روش شناختش که این چه مارمولکی هست.
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/03/28
از شما تقاضا. دارم در ذیل مرحمت بفرما یید گوینده کیست
United States
15:49 - 1398/03/28
این دقیقاً از خریت و نفهمی آقایان ضد پرسپولیس هیات مدیره ، استفاده کردن که با طناب خودشان بچاه انداختن.ازاینکه یه اجنبی بخاطر پول ملق بزند اصلا جای سوال ندارد.......البته طولی نخواهد کشید که عربا بایه اردنگی به مربیگری این آقا پایان بدن .عربا هرچه باشن چون پول دارن با دادن پول سوارش میشن و این یارو حرمت ندیده در این چند سال با پرسپولیس کیف کرد فکر خام کرده .اونا فقط سوار میشن جوریکه پایانش بسیار زیباخواهد بود.هیچ جای دنیا و هیچ روز عمرش بمانند پرسپولیس نخواهد بود.اونجا این هوادار و این بازیکن که از جان مایه میگذارند نیست.اونجا همه چی پوله و بس
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1398/03/29
ههه.ای خوب شد برانگو شکایت کرد.دلم خُنک شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج