آقای امیر جعفری هستند؛ کارشناس آقازادگی!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۷۸۸۰۸
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
۱۱۰۷۹
آن‌ها روز‌ها که هنوز خبری از شبکه‌های ماهواره‌ای و مجازی نبود و شبکه ۳ سیما به عنوان جوان‌پسندترین شبکه در دسترس برای خودش یکه تازی می‌کرد، برای خیلی‌ها «امیر جعفری» بدون اینکه نشانی از سلبریتی‌گری داشته باشد، فقط «فرید» سریال بدون شرح بود.

قدس آنلاین - محمد تربت‌زاده: آن‌ها روز‌ها که هنوز خبری از شبکه‌های ماهواره‌ای و مجازی نبود و شبکه ۳ سیما به عنوان جوان‌پسندترین شبکه در دسترس برای خودش یکه تازی می‌کرد، برای خیلی‌ها «امیر جعفری» بدون اینکه نشانی از سلبریتی‌گری داشته باشد، فقط «فرید» سریال بدون شرح بود. با قد و قامت بلند و هیکل درشت و سبک بازی کمی متفاوت که البته در هر دو تایش به «فتحعلی اویسی» نمی‌رسید و کنار همبازی‌هایی مثل «بیژن بنفشه خواه»، «مریم سعادت»، «لیلی رشیدی» و... مخاطبان بیشماری را پای تلویزیون می‌نشاند.

آقای امیر جعفری هستند؛ کارشناس آقازادگی!

آن روزها، اما خیلی‌ها به امیر جعفری به چشم یک بازیگر تازه کار نگاه می‌کردند و احتمالاً نمی‌دانستند سردبیر تحریریه مجله «شهر قشنگ» که نخستین حضورش در قاب تلویزیون را تجربه می‌کند، حدود یک دهه در تئاتر تجربه دارد و چند جایزه هم از جشنواره‌های مختلف گرفته است. البته این را هم نمی‌توانستند حدس بزنند که بازیگر تازه‌کار سریال محبوبشان، روزی ممکن است آن‌قدر مشهور بشود که به خودش اجازه بدهد درباره آقازاده‌های بنزسوار و مقولات اجتماعی و اقتصادی مثل یک کارشناس حرف بزند و نسخه بپیچد!

تنبل و خوش‌شانس

۱۰ شهریور ۱۳۵۳ در استان تهران به دنیا آمد. هنوز مدرک لیسانس مدیریتش را از دانشگاه آزاد نگرفته بود که با درخشش در کلاس‌های آزاد بازیگری وارد دنیای حرفه‌ای تئاتر شد.

برخلاف سایر بازیگران که می‌گویند از کودکی عاشق بازیگری بودیم و در جمع‌های فامیلی نقش بازی می‌کردیم، امیر جعفری می‌گوید تا دوران پیش‌دانشگاهی هیچ علاقه‌ای به سینما و تئاتر نداشته و سال چهارم دبیرستان هم فقط برای اینکه کلاس‌های مدرسه را بپیچاند سر تمرین‌های گروه تئاتر مدرسه می‌رفته است!

در آن سال‌ها که معلم‌ها، هدف بچه‌ها از فعالیت‌های جانبی را خوب می‌فهمیدند و احتمالاً با کتک آن‌ها را از فعالیت‌های فوق برنامه منع می‌کردند، امیر جعفری آن‌قدر خوش شانس بوده که یکی از بزرگان نمایش‌نامه نویسی کشورمان یعنی مرحوم «اکبر رادی» معلم ادبیاتش می‌شود و برخلاف بقیه معلم‌ها که از او می‌خواستند سرش توی درس و کتاب باشد، به او توصیه می‌کند سفت و سخت بچسبد به بازیگری و تئاتر.

آقای امیر جعفری هستند؛ کارشناس آقازادگی!

خودش البته می‌گوید آن موقع سواد ادبیاتی نداشته و نمی‌دانسته معلمش یکی از بزرگان نمایش‌نامه‌نویسی کشورمان به حساب می‌آید، اما هرچه که بوده، به توصیه مرحوم رادی، سفت و سخت می‌چسبد به تئاتر و در پایان همان سال کارنامه درخشان نمراتش را که از دفتر دبیرستان می‌گیرد، تازه می‌فهمد عشقِ به تئاتر او را مشروط کرده است!

احساس حقارت می‌کردم

بچه تنبلِ آن روز‌ها بنا بر توصیه معلم ادبیاتش راهی تئاتر شهر می‌شود. آنجا پرسان پرسان دفتر استاد «سمندریان» را پیدا می‌کند و به هر زحمتی که هست نامش را در فهرست بلند و بالای متقاضیان تست بازیگری می‌نویسد. در نخستین تست، فاجعه بار ظاهر می‌شود و نامش همان اول کار خط می‌خورد. سماجتش، اما سرانجام استاد سمندریان را راضی می‌کند که او را سر کلاس‌هایش راه بدهد.

جو سنگین کلاس‌های بازیگری سمندریان، شاگرد‌هایی که بیشتر دانشجویان رشته بازیگری و هنر بودند و به قول امیر جعفری بیسوادی‌اش در زمینه هنر و ادبیات اگرچه او را از تحصیل در رشته «مدیریت» پشیمان می‌کند، اما در عوض مصمم می‌شود که برود دنبال کتاب خواندن، فیلم دیدن و تئاتر تماشا کردن. خودش درباره آن دوران می‌گوید: «تا پیش از کلاس‌های استاد سمندریان من فقط فیلم «شعله» را هشت بار دیده بودم!

از سینمای کشور ایران هم «قیصر» و «گوزن‌ها» را دوست داشتم، اما کلاً سینما آن‌قدری برایم زیبا نبود که بروم فیلم ببینم... توی کلاس‌ها گاهی احساس حقارت می‌کردم...، چون بقیه، بیشتر دانشجو‌های هنر بودند و من هم که خیلی از ماجرا پرت بودم... ۵-۴ ماه گذشت تا اینکه دستم آمد باید چه کتاب‌هایی بخوانم. تازه پشیمانی‌های من شروع شده بود. بیشتر مطالعات من برای آن زمان است، چون سعی می‌کردم که به بقیه برسم. کتاب می‌خواندم، تئاتر می‌دیدم و به سینما می‌رفتم. برای آنکه عقب نیفتم، خیلی سعی می‌کردم که جلوتر از بقیه حرکت کنم».

گروه تئاتر زیرزمینی

همان سال‌ها با «پانته آ بهرام»، «ریما رامین فر»، «هومن برق نورد» و بعضی دیگر از بازیگر‌های هم دوره‌اش، توی زیرزمین خانه پانته‌آ بهرام یک گروه تئاتر راه می‌اندازند! امیر جعفری اوایل، شب‌ها پیش از آغاز اجرا‌های زیرزمینی، با ماشین توی خیابان‌های تهران دوره می‌افتاده تا استادان بازیگری را با خواهش و تمنا برای تماشای تئاترشان به زیرزمین خانه پانته آ بهرام ببرد! همان زمان بازیِ امیر جعفری چشم بعضی از استادان تئاتر را می‌گیرد و راه‌پایش را به تئاتر شهر و بازی در تئاتر‌های مطرح تهران باز می‌کند.

آقای امیر جعفری هستند؛ کارشناس آقازادگی!

از سال ۷۵ که امیر جعفری وارد تئاتر شهر می‌شود، سالی نبوده که او در جشنواره فجر مقام نیاورد. سرانجام سال ۸۰ نخستین تجربه سینمایی‌اش را با بازی در فیلم «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰» تجربه می‌کند و چند ماه بعد «فرهاد آئیش» که کار‌های امیر جعفری در عرصه تئاتر را دنبال می‌کرده، او را سر صحنه فیلمبرداری سریال «بدون شرح» می‌برد و به «مهدی مظلومی» معرفی می‌کند. ظاهراً درحالی که مظلومی اصرار می‌کرده: این آدم به درد نقش فرید نمی‌خورد؛ آئیش پایش را توی یک کفش می‌کند که اگر امیر جعفری نباشد، من هم بازیگردان سریال نمی‌شوم!

از فرش به عرش!

پس از «بدون شرح» در «مستأجران» و «کمربند‌ها را ببندیم» و چندین کار کمدی دیگر هم بازی می‌کند تا خودش هم فراموش کند زمینه مورد علاقه‌اش کار جدی بوده و استعداد اصلی‌اش هم در همان زمینه است. امیر جعفری با بازی در بدون شرح و مستأجران چند صباحی معروف می‌شود، اما پس از آن به قول خودش فقط نقش‌های کمدی در فیلم‌های درجه سه به او پیشنهاد می‌شود و اوهم برای چرخاندن چرخ زندگی همه آن‌ها را قبول می‌کند و در سراشیبی سقوط و تبدیل شدن به یک بازیگر دم دستی و درجه چندم قرار می‌گیرد.

تا اینکه سال ۸۶ «حسن فتحی» که به عنوان داور جشنواره تئاتر فجر در دهه ۷۰، کار‌های امیر جعفری را روی صحنه به خاطر می‌آورده، از او می‌پرسد: «این کار‌ها چیست که بازی می‌کنی؟» سؤال حسن فتحی همان و پشیمانی امیر جعفری از عملکردش همان! فتحی همان موقع برای نجات امیر جعفری از سقوط، در سریال «میوه ممنوعه» از او بازی می‌گیرد تا زندگی هنری «فرید» سابق، از این رو به آن رو شود و از بازی در فیلم و سریال‌های درجه سه، به بازی در فیلم و سریال‌های پدر و مادر داری مثل زیر هشت، چار دیواری، چک برگشتی، سوفی و دیوانه، ساعت ۵ عصر، اکسیدان و شهرزاد برسد.

اظهارنظرهای سیاسی

امیر جعفری که همین چند صباح پیش از فرش به عرش رسیده انگار می‌خواهد از عرش به فرش رسیدن را هم تجربه کند! این را ما رسانه‌ها نمی‌گوییم، بلکه اظهارنظر‌های گاه و بیگاه امیرجعفری و واکنش‌های منفی مردم می‌گوید. نمونه‌اش آخرین مصاحبه‌اش که در بخشی از آن در حمایت از آقازاده‌ها می‌گوید: «بعضیا میگن پسر فلان وزیر بنز سوار میشه. خب باباش بدبختی کشیده پدرش در اومده چرا سوار نشه؟ بابای تو هم زحمت می‌کشید، بی‌خوابی می‌کشید ماشین خوب سوار می‌شدی»!

آقای امیر جعفری هستند؛ کارشناس آقازادگی!

البته این نخستین بار نیست که امیرجعفری با اظهارنظرهایش حاشیه‌ساز می‌شود. حاشیه‌سازی‌های جعفری زمانی شروع شد که در انتخابات سال ۹۲ گفته بود: «من فرزند معنوی رئیس دولت اصلاحات هستم و ایشان پدر معنوی من است»

رفیق شفیق بابک زنجانی

نام امیر جعفری یک بار دیگر هم زمانی که در بخشی از مصاحبه‌اش برای انتقاد از احمدی نژاد، مردم یارانه‌بگیر را به رعیت‌هایی تشبیه کرد که به سمت اربابی می‌روند تا دو گونی سیب‌زمینی بیشتر به آن‌ها بدهد، سر زبان‌ها افتاد.  او اگرچه بعداً اعلام کرد اصل حرفش چیز دیگری بوده و شیطنت رسانه‌ای موجب سوءبرداشت مردم از صحبت‌هایش شده، اما دل خیلی‌ها هیچ وقت بابت این حرف با او صاف نشد. کار، اما زمانی بالا گرفت که بابک زنجانی از جعفری به عنوان یکی از رفقای صمیمی و هم مدرسه‌ای‌هایش نام برد که در چند پروژه هنری با او همکاری کرده است. همان زمان حرف و حدیث‌هایی درباره راه‌اندازی کمپین تحریم فیلم‌های امیر جعفری در فضای مجازی و در میان کاربران رد و بدل شد، اما این کمپین هیچ وقت جنبه عملی پیدا نکرد.

آقای امیر جعفری هستند؛ کارشناس آقازادگی!

حالا و پس از صحبت‌های جدیدش، آقای بازیگر یک بار دیگر سوژه فضای مجازی شده است. این بار، اما لابد به علت جوِ ضد آقازادگی که در جامعه و فضای مجازی حکم فرماست و احتمالاً به دلیل بالاگرفتن بحث فساد‌های اقتصادی؛ حملات به امیر جعفری شدیدتر از همیشه صورت می‌گیرد. آن‌قدر که هشتگ نام او در توییتر ترند می‌شود و کاربران برای تحریم فیلم‌هایش کمپین راه می‌اندازند. این کمپین‌های مجازی و هشتگ‌های پر تب و تاب، اما تاریخ مصرف دارند و مثل خیلی از کمپین‌ها و هشتگ‌های دیگر بزودی از تب و تاب می‌افتند. اما در این میان بازنده اصلی «فرید» دوست داشتنیِ «بدون شرح» است که لابد تحت تأثیر شبکه‌های اجتماعی، بازیچه دنیای سیاست و آدم‌هایش می‌شود و در چشم برهم زدنی، دوباره به خیلِ سلبریتی‌های نظریه‌پرداز می‌پیوندد.

انتشار یافته: 55
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/04/05
اقای جعفری بابای خدا بیامرز منم کشاورز بود شب تا صبح هفته ای شیش روز تو باغ این اون زحمت کشید و بیداری کشید اما به قول خودش پیش خدا سر بلند لقمه حروم سر سفر بچه هاش نبرده چرا من که پسر این پدرم بنز سوار نمیشم میشه بهم بگی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
گل گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
کاشکی هممون فیلم و سریال های این افراد رو بایکوت کنیم بلکه حذف شن و چشممون بهشون نخوره بس که پست و بی مایه هستن
این حجم از ابتذال و جهالت تو سینمای هیچ کشوری دیده نشده قطعا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
منم موافقم اگه مردم چند تا از این بی خودیا رو بایکوت کنن، دیگه عقاید آشغالشونو تو دلشون نگه میدارن و پرو پرو زر مفت نمیزنن و به ملت توهین نمیکنن
عسل
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
حرف حقو‌ زدی.نه فقط اینا زحمت میکشن و‌بیخوابی میکشن!!! کشاورز و بنا و معلم و معدنچی و رفتگر و اینجور ادما اصلا بیخوابی نمیکشن که.فقط اینا خیلی ادمای زحمت کشی هستن که جلو کولر و تو سواحل کجا و این کشور و اون کشور میگردن و کیف میکنن و بی خوابی میکشن!!! و‌ زحمت میکشن بایدم بنز داشته باشن.امثال شما نه نه نه همین حقوقی ام که پدرت میگیره نباید داشته باشه به نظرم!!!!!!
چقد وقیحن اینجور ادما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
این بدبخت دیده مملکت صاحاب نداره گفته بزار یه چی ام من بگم کی به کیه.البته به جز بخش نظامی که صاحاب داره خوبم صاحاب داره
Mah Banoo
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
این طعنه بود دوست عزیز ،منظور از بی خوابی کنایه ای بیش به زحمت های زیاد مسئولین نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
ترکا خوب میخوان برای هم ولایتیشون ماله بکشن اما نمیتونن
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/04/05
چندش
پاسخ ها
امین نی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
چرا اظهار نظراش در مورد انتخاباتو نزاشتین؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
یه بار این آقا تو دور دوم انتخاب روحانی به انتقاد مردم از روحانی بابت بیکاری اینطور جواب داد که مردم تن پرورند و میگن کار نیست
اون زمان گفتم این ادم آشغال و پاچه خواره این مجله برترین ها به طرفداری از ایشون خودشو پاره کرد
حالا چی میگید آدمها ذات اصلیشون رو نشون میدن بفرمایید تحویل بگیرید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
ترکا خوب میخوان برا هم ماله بکشن ولی نمیتونن
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/04/05
اگر منطقی فکر کنیم حرفاشون اصلا بد نیست - ولی واسه ما تو کشوری که همه مسئولین به فکر جیب خودشون هستن و بخور بخوره خیلی بده - وگرنه ترامپ هم دامادش دختراش و همه ی دوستاش دورش هستن ولی داره کارشو خوب انجام میده - تو آمریکا کار از متقاضی جویای کار بیشتره یعنی دارن کارشون رو درست انجام میدن - ولی متاسفانه اینجا مسئولین زحمتی نمیکشن به خاطره همین حرفای آقای جعفری برامون سنگینه وگرنه حرف بی منطقی نیست !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
زن نتایاهو پول رستوران رو از حساب های کشوری داد ابروشون رو تو جهان بردن و پول رو مس دادن و دادگاهیشون کردن رانت در همه جای دنیا نشانه فساد و عملکرد غلطه اگر سواد و تجربه ندارین لطفا بی خودی اظهار نظر نکنید
بدون نام
Hong Kong
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
ببینید عزیزان حکومت آمریکا حکومت سرمایه داریه
حکومت چین مثلا کمونیست
حکومت ما هیچکدام از اینها نیست، این قوانین مربوط به حکومت سرمایه داری هستش نه نظام ما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
بدون نام 16:52 زن نتانیاهو پول یک رستوران به گردن ملت انداخت آبروشو بردند ! مسئولین ایرانی آش و با جاش می برند !تو روز روشن ! جلوی چشم ملت ! لطفا شما بی خودی اظهارنظر نکن !
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1398/04/05
سینما شده محل پولشویی، سلبریتی ها سرشون رو زیر برف کردن و دارن ازپول کثیف امثال رضوی وعلیجانی و... ارتزاق میکنند .همین پول حروم داره عزت و آبروشون رو از بین می بره. به قول نویسنده مطلب :از عرش به فرش رسیدن!
امیرجعفری حالا دیگه واقعا جلال فتوحیه!!
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1398/04/05
بایدم طرف آقازاده هارو بگیرید با پول بیت المال میان در فیلمای آبکی شما سرمایه گذاری میکنن و نون شما روغنی میشه
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1398/04/05
بیشتر به نظر میاد دنبال پرت کردن حواس مردم باشن از این حرفها و رفتارها
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/04/05
مستاجران ، نه
من یک مستاجرم ، درسته
البته درست ، درسته ، نه درسته
فارسی را پاس بداریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
خط سومش رو ترجمه كن لطفا:)))
پارسی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
اقایی که دستور زبان بلدی باید بدونی که پارسی رو پاس بداریم درسته نه فارسی رو پاس بداریم
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1398/04/05
از بیخ و بن نون به نرخ روز خور و بی فرهنگ هستیم
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/04/05
همین ملتی که الان 1000 تا حرف بار جعفری میکنن چند وقت دیگه تو خیابون ببیننش خودشونو جر میدن واسه یه عکس و امضا. ملت فراموشکارِ ساده لوحی که ما باشیم بدتر از اینام باید بارمون کنن.
پاسخ ها
عسل
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
اگ اینجور ادمارو تحویل نگیریم میشینن سرجاشون
ما امیر جعفری رو امیر‌جعفریییییی کردیم.والا امثال این ادم، هیچی نبودن که حالا میان راجع به هرچیزی نظر میدن!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1398/04/05
از افتخارات این بزرگوار همین بس
که در یک سریال همسر ایشان در آن مجموعه زن هومن برق نورد بود و از از برق نورد حامله بود و ایشان دایی اون بچه بود و جلوی شکم زنش قربان صدقه بچه برق نورد میرفت


اف بر غیرت نداشته ات اف
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
واقعا که تو دیگه کی هستی؟ ابو...
عسل
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
واقعا اف به غیرتشون
غیرت کجا بود.زن این یکی میره خواهر اپن میشه
خواهر این یکی میره زن اون میشه
واقعا حیا ندارن.اینجور ادما اول حیا رو میذارن کنار که بازیگر میشن
جلوی اوووون همه ادم چه خانم چه اقا بتونی این اداهارو دربیاری واقعا خیلی رو میخواد!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
حاجی تو تازه از غار در اومدی؟ نئاندرتالی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
ابو امیر دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1398/04/05
امیر جعفری به این کثافت کاریهایی که میکنید رامیگید زحمت. خداازسرتون نگذره. وقتش که رسید نشونت میدیم.امیدوارم به روزی بیافتید که گدایی کنید همینطور که خداراشکر ستاره هاتون یکی پس ازدیگری داره میسوزه
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/04/05
.ولی دوستان قبول دارید ما ایرانیها کلا با پولدارها می جنگیم ؟
از کارگزاران حکومت تا چهره‌های هنری و ورزش و حتی پزشکان

فکر کنم مربوط به انشای بچگی علم بهتر است یا ثروت میشه

اما مثلا هندی ها اینجوری نیستند ،بازیگراشون تو اروپا و آمریکا خوش می گذرونن ،کسی هم کاری بهشون نداره !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
آخه بازیگراشون در هر زمینه ای اظهار نظر نمکنن در ضمن آقای جعفری با لحن بدی حرف زد یعنی هرکس بی پوله پدرش بی عرضه بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
هیچ وقت یک دانشمند پولدار ،یک پزشک که شب بیداری کشیده و یک معلم و ورزشکار که با زور و بازوی خودش پولدار شده را محکوم نمی کنیم.راستی و درستی همیشه والاست .ثروتهای باد اورده که با رانت و رشوه به دست امده را به باد انتقتد میگیدیم .وگرنه غیر از این کاری از دست ما برنمی اید
عدالت
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
عزیزم توی همون اروپا اکثرا توی رفاه هستن اما توی ایران یه عده روی فرشن یه عده عرش این همه تفاوت و فاصله نشان از بی عدالتیه وگرنه مردم مشکل که ندارن مثلا اگه با دکتری مشکل دارن مردم میدونن تخصص وزحمت بیشتری کشیدن اما بایه معلم مقایسه میکنی میبینی در همون اروپای که میگی حقوق یه معلم از دکتر بیشتره چرا توی ایران اینجوری نیست یا یه سلبرینی ازپول بیت المال میبینی برای یه کار بدردنخور میلیاردی رقم قراردادهاشونه اما یه کارگر ماهی زیر۲میلیون میگیره بحث بی عدالتیه که توی ایران اکثرا فقیر ویه عده همه پول جارو کردن بعد میرن کانادا اونجا عشق وحال میکنن اونجا هم سرمایه گذاری میکنن
بی نام
Germany
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
شماکه هندی هارو مثال زدی تابه حال چندتاشونو ازنزدیک دیدی؟بومیدناز نظافت و فرهنگ هیچی نمیدونن توروخدامثال بهتر بزن
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1398/04/05
آدم بیسواد همینه چه انتظاری ازش دارین؟با یه دیپلم ردی وارد تلویزیون شد اونم با پارتی ریما رامین فر وپدر محترمش ایرج رامین فر.با چاشنی یه کم لودگی وبازی تو سریالهای درپیت تلویزیون به نون نوایی رسید.
یه بار تو برنامه هفت جیرانی ازش پرسید هنر رو تعریف کن.گفت من بلد نیستم هنر رو تعریف کنم و واقعا جوابی نداشت وبلد نبود.خودش گفت من اصلا سواد سینمایی وتئاتری ندارم !!! والا خیلی ها بلدن بیشتر از امیر جعفری لودگی کنن ولی پارتی ندارن که برن تلویزیون!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
باباي ريما مگه اسمش ابوالحسن نيست؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
همه ي حرفات درست ولي پدر ريما كارخانه داره نه طراح صحنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
پدر ریما اسمش ایرج رامین فر هست توی تلویزیون کار میکنه وتهیه کننده س.تو مصاحبه هاش ریما رامین فر گفته باباش تو تلویزیون کار میکنه و کارخونه دار نیست.خودش گفت بواسطه باباش اومد صدا وسیما.اینو همه میدونن من تعجب میکنم چرا شما خودتونو زدید به اون راه.الان عصر اطلاعاته با سرچ کوچیک میتونید همه چی رو پیدا کنید
United Arab Emirates
16:55 - 1398/04/05
هیچ مالی اندوخته نمیشه مگر اینکه حقی ناحق بشه و حق مظلومی ضایع
پدران ما و خودما شب روز کار میکنیم قبلا به پراید فکر میکردیم که بخریم الان همونم به همت مسولین شده آرزو برامون پس اونکه بنز سوارشده آقا زاده نیست آ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
دقیقا مسلمانی که زکات وخمس وکفاره میده وپول حلال در میاره چطور میتونه چند تا ماشین داشته باشه وطلا وپول انبار کنه؟
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1398/04/05
این سینمای ابکی رو که محل پولشویی شده تحریم کنید
پاسخ ها
وحید عقوبیان
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
امیر جعفری تو لیاقت نداری ونداشتی ک بالا بری من از کارای تو متنفرم حالم از کارات بهم میخوره بااون لب و دماغ گنده ات مثل شتر میمونی...حق داری مردم ایران رو مسغره کنی شما ها لیاقت این مردم شریف رو ندارین کاش مثل فرانسه یا کشورای دیگه تا ی کم قیمتا بالا میره میفتن تو خیابون و شرافت دولتشون رو ب باد میدن اگه مردم ایرانم اینکارارو میکردن الان اینهمه بلا سرشون نمیومد ک امیرجعفری بیسواد نیاد یارانه بگیرا رو مسغره کنه.
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1398/04/05
چقدر امير جعفري رو دوست داشتم چقدر فكر ميكردم آدم حسابيه واقعا براش متاسفم .كاش دهنشو وا نميكرد و اين روي كثيفشو به بقيه نشون نميداد و ميذاشت بين مردم محبوب بمونه
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1398/04/06
اگه میشه اجازه میدی یه بنز از پشت زده بهم خسارتشو بدم بره
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1398/04/06
بابا اینو اصن آدم حساب نکنید این ازین خروساس ک زمستون چلمش زیر دماغش یخ میزنه
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1398/04/06
آقای جعفری خوب خودتو نشون دادی، خوووووب. به قول ابن مرجانه: اوف بر این همه حماقت و رذالت. مردک گول کودن..
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1398/04/06
وجدانا کدوم کشور اندازه ایران وطن فروش داره؟از بازیگر بگیر تا سیاسی و مردم عادی
Iran, Islamic Republic of
05:28 - 1398/04/06
برات متاسفم معلومه مثل کپک سرتو کردی زبر برف و فقط خودتو میبینی. اگه با مدرکی که گرفتی کسی بهت کار نمیداد و بیکار بودی باز هم میگفتی فلان وزیر زحمت کشیده .پس این همه لیسانسه بیکار در کشورمون بیخوابی و زحمت نکشیدند. فقط اقازاده ها بی خوابی کشیدند . پس تو هموطن ما نیستی چون فقط به فکر جیب خودتو و داداشت و خانوادتی. چه وحشتناک میشد تو رییس جمهور ابرانی ها میشدی.
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1398/04/06
والله ما هم درس خواندیم و بی خوابی دیدیم.. پس چرا ما به هیچ جا نرسیدیم.. شاید راه و رسم شارلاتان بازی و... رو بلد نبودیم و نیستیم
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1398/04/06
دوستان چه ربطی داره اخه ،فیلم و بازی های این اقا رو میکشین وسط .....اول که فیلمه زندگی واقعی نیست .دوم این موضوع هیچ ربطی نداره که شما ها میکشین به بازی و فیلم هاش واز روی اونا قضاوتش میکنین
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1398/04/06
چه هنرمندای بی خودی داریم خدایا
دلم ازین میسوزه ک اینامثلاالگوهم میخوان باشن
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1398/04/07
بابا اين دلقك رو جدي نگيريد! يه حرفي زد كه بگه منم هستم اين رفتارا از مشخصات تازه به دوران رسيده هاست! بعدم درسته كه جعفري الان معروف و چهره شده ولي ديگه اونقدر ها هم عزيز نيست كه مردم بخوان به خاطرش برن يه فيلم رو ببينن چون جعفري تووش بازي كرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر