پارس جنوبی با چهره جدید در لیگ برتر نوزدهم
۸۷۹۲۵۳
۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
۵۳۶۷
پارس جنوبی جم در لیگ برتر نوزدهم با چهره ای جدید حضور پیدا خواهد کرد.

ورزش سه: پارس جنوبی جم در لیگ برتر نوزدهم با چهره ای جدید حضور پیدا خواهد کرد.

یکی از اتفاقاتی که درباره پارس جنوبی طی دو فصل حضور در لیگ برتر رخ داده، جدایی تعداد زیادی از بازیکنان این تیم بعد از پایان مسابقات است. پارس طی دو فصل گذشته با هدایت مهدی تارتار روزهای نسبتا خوبی را در لیگ برتر تجربه کرد و از این رو بازیکنان زیادی در این تیم احیا یا به فوتبال ایران معرفی شدند.

پارسی ها در پایان لیگ هفدهم نفراتی مثل فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری، امید سینک، علی دشتی، محسن فروزان، محمد طیبی، ایمان سلیمی و... را به تیم های بزرگ لیگ برتری دادند و حالا این رویه امسال نیز تکرار شده است.

از جمع نفرات سال گذشته پارس جنوبی مجید علیاری، سعید محمدفر، احمد گوهری، محمد ستاری، حسین پورامینی، ابراهیم صالحی و روح الله سیف اللهی تاکنون به تیم های دیگر رفته اند و احتمالا نفراتی مثل رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، میثم نقی زاده و چند بازیکن دیگر نیز در این تیم نمی مانند.

در چنین شرایطی با حضور فراز کمالوند در راس کادرفنی پارس جنوبی این تیم رو به جوانگرایی آورده و تاکنون 14 بازیکن جدید به عضویت این تیم در آمدند. از سوی دیگر فقط قرارداد نیما انتظاری از تیم سال گذشته تمدید شده و احتمالا طی روزهای گذشته نیز چند بازیکن جدید که سهمیه لیگ برتری هستند به جمع شاگردان کمالوند اضافه خواهند شد.

با این حساب باید شاهد یک تیم کاملا جدید از پارس جنوبی در لیگ برتر نوزدهم باشیم. مسئولان باشگاه با توجه به کاهش بودجه شان برای سال آینده مجبور به کاهش هزینه ها و استفاده از بازیکنان جوان و لیگ یکی شده اند و به همین خاطر پارس جم جدیدی را در لیگ برتر پیش رو خواهیم دید.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج