اکبرمنادی: با استقلال به توافق نرسیدم
۸۷۹۸۴۶
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
۵۸۹۲
محمدحسین اکبرمنادی، دروازه‌بان جدید تیم فوتبال شهرخودرو گفت: با مسئولان استقلال مذاکراتی داشتم، اما در نهایت به توافق نرسیدیم و تصمیم گرفتم به شهرخودرو بیایم.

خبرگزاری میزان: محمدحسین اکبرمنادی در گفت‌وگو با خبرنگار ، در خصوص پیوستنش به تیم فوتبال شهرخودرو مشهد اظهار داشت: پیشنهادت مختلفی از چند تیم داشتم، اما تصمیم گرفتم به شهرخودرو بروم. شهرخودرو باشگاه آرامی است و افرادی حرفه‌ای در کادر مدیریتی و فنی این باشگاه حضور دارند.

وی در پاسخ به این سوال که کار سختی برای بازی در تیم جدیدش دارد چراکه مهدی رحمتی هم از استقلال به شهرخودرو پیوسته افزود: به هر حال هر چیزی سختی خاص خود را دارد. برای رسیدن به هدف باید جنگید و قطعا می‌توانم کنار رحمتی چیز‌های خوبی یاد بگیرم. دوست دارم چالش‌های جدید تجربه کنم و برای همین تلاش خود را چند برابر می‌کنم.

اکبرمنادی: با استقلال به توافق نرسیدم

دروازه‌بان جدید تیم فوتبال شهرخودرو در واکنش به اینکه پیش از پیوستنش به این تیم بحث مذاکره‌اش با استقلال تهران مطرح شد، تصریح کرد: من با مسئولان استقلال مذاکراتی داشتم، اما در نهایت به توافق نرسیدیم و من هم تصمیم گرفتم به شهرخودرو بیایم. البته از ۵، ۴ تیم دیگر هم پیشنهاد داشتم، اما از انتخابم خوشحالم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج