چرا مهدی هاشمی از ازدواج دومش اصلاً شرمنده نیست؟!
۸۷۹۹۱۱
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
۱۷۴۷۹
بسیاری فکر کردند ویدئوی منتشر شده قسمتی از یک فیلم است، سریالی که نقش اولش مرد بی‌حاشیه و آرام سینمای ایران است و این‌بار قرار است جلوی دوربین نقش پیرمردی دو زنه را بازی کند. پیرمردی که در هفتاد‌و‌سه سالگی سراغ زنی رفته که بیست‌و‌پنج سال از او کوچک‌تر است، اما ویدئوی منتشر شده فیلم نبود.

برترین‌ها: بسیاری فکر کردند ویدئوی منتشر شده قسمتی از یک فیلم است، سریالی که نقش اولش مرد بی‌حاشیه و آرام سینمای ایران است و این‌بار قرار است جلوی دوربین نقش پیرمردی دو زنه را بازی کند. پیرمردی که در هفتاد‌و‌سه سالگی سراغ زنی رفته که بیست‌و‌پنج سال از او کوچک‌تر است، اما ویدئوی منتشر شده فیلم نبود. طی روزهای گذشته ابتدا ویدئویی از مهنوش صادقی بازیگر سریال «دردسر‌های عظیم» منتشر شد. او ادعا کرد که همسر دوم مهدی هاشمی است.

مهدی هاشمی جزو پرافتخارترین بازیگران مرد سینمای ایران است. او حدود ۴۰ سال پیش با گلاب آدینه که کلکسیونی از افتخارات بازیگری را در کارنامه دارد، ازدواج کرد. آن‌ها یک دختر دارند. نورا هاشمی دختر این زوج سینمایی اولین نفری بود که ویدئوی مهنوش صادقی را تکذیب کرد، اما فقط چند ساعت از تکذیبیه او گذشته بود که پدرش مقابل دوربین قرار گرفت و حرف‌های مهنوش صادقی را به عنوان همسر دومش تائید کرد. او گفت: «کسانی که این موضوع را تکذیب کرده‌اند ار این موضوع بی خبر بودند.»

چرا مهدی هاشمی بدون شرمندگی ازدواج دومش را علنی کرد؟

عشق روی سِن

تا روز گذشته و قبل از انتشار این ویدئو‌ها بزرگترین حاشیه زندگی چهل ساله مهدی هاشمی و گلاب آدینه مربوط به بوسیدن و در آغوش کشیدن یکدیگر در جشن‌های سینمای ایران است. اولین بار در جشن صد سالگی سینمای ایران مهدی هاشمی پیشقدم شد و موقع تقدیر از گلاب آدینه، همسرش را در اغوش کشید، صحنه‌ای که با تشویق بی‌امان حضار رو‌به‌رو شد.

این اولین‌بار در سینمای پس از انقلاب ایران بود که بازیگز زن و مرد روی صحنه یکدیگر را می‌بوسیدند. گلاب آدینه و مهدی هاشمی از دوره جوانی و زمان دانشجویی یکدیگر را می‌شناختند. زمانی که هاشمی در دانشکده هنر‌های زیبا دانشجوی نمایش بود و گلاب آدینه در رشته اقتصاد درس می‌خواند. بعد از دوران دانشجویی هر دو عضو گروه تئاتر پیاده شدند و دوستی عمیق‌شان با داریوش فرهنگ و همسر سابقش سوسن تسلیمی شکل گرفت.

سریال «سلطان و شبان» محصول همین دوستی بود. داستان سریال با همفکری داریوش فرهنگ و مهدی هاشمی نوشته شد و بعد با بازی گلاب آدینه و مهدی هاشمی و بسیاری از بازیگران دیگری که در تئاتر پیاده با آن‌ها همکاری کرده بودند و کارگردانی داریوش فرهنگ ساخته شد. «ـسلطان و شبان» پرمخاطب‌ترین سریال آن روز‌های تلویزیون ایران بود و تا سال‌ها این زوج بازیگر در میان عموم مردم با نام کاراکتر‌های آن سریال یعنی «سلطان» و «سلطان بانو» شناخته می‌شدند.

چرا مهدی هاشمی بدون شرمندگی ازدواج دومش را علنی کرد؟

آن‌ها در طول همه این سال‌ها در سینما و تئاتر حضور فعال داشته‌اند. بار‌ها جایزه گرفته‌اند و فهرست طویلی از تحسین‌ها و تقدیر‌ها نصیب‌شان شده است. اخبار مربوط به مهدی هاشمی و گلاب آدینه در سال‌های گذشته با جایزه و حضورشان در سینما و تئاتر گره خرده بود از روز گذشته، اما اوضاع فرق کرده است. مهدی هاشمی ازدواج مجددش را علنی کرده و آن را امری شخصی دانسته است.

بدون احساس شرمندگی

این اتفاق در فضای مجازی واکنش‌های زیادی در پی داشته است. عده‌ای را یاد محمد علی نجفی، سیاستمدار، وزیر و شهر دار سابق تهران انداخته که تا قبل از علنی شدن ازدواج دومش با میترا استاد، زنی که به جرم قتل او حالا در زندان است، جزو بی‌حاشیه‌ترین سیاستمداران ایران محسوب می‌شد.

اما غیر از این مقایسه، سوال بزرگی که با توجه به انتشار این ویدئو از سوی عده زیادی از کاربران فضای مجازی مطرح شده، این است که چرا در ایران یک مرد به خود اجازه می‌دهد بدون احساس شرمندگی از ازدواج مجددش حرف بزند؟ یک روان‌شناس ساکن در این‌باره می‌گوید: «در ایران طبق قوانین چند همسری برای مردان مجاز است و آن‌ها فکر می‌کنند یک کار قانونی انجام داده‌اند که حق انجام دادنش را داشته‌اند.» او معتقد است همین قانون و عدم آموزش درست در ایران باعث شده مردان روابط متعدد را جزو افتخارات خودشان بدانند.

به باور این روان‌شناس ازدواج مجدد هم همین کارکرد را دارد: «مخصوصا برای مردی که سنی از او گذشته و با یک زن نسبتا جوان ازدواج می‌کند، علنی کردن این رابطه لذت‌بخش است. چون می‌گوید‌ ای مردم ببینید من در هفتاد و چند سالگی هم هنوزتوانایی‌ام در حدی است که یک زن سی سال کوچک‌تر از خودم را راضی می‌کنم.»

دستاوردی به نام ازدواج دوم!

او ویدئویی را که مهدی هاشمی منتشر کرده، دیده و می‌گوید: «آقای هاشمی درست است هنرپیشه است و مشهور است، اما او هم در همین جامعه و همین فرهنگ بزرگ شده و، چون قانون هم به او اجازه داده بدون خجالت از ازدواج حرف می‌زند. چون در فرهنگ مردسالار کشور ما ازدواج دوم مردان یک دستاورد است نه یک نقطه سیاه.» ازدواج دوم مهدی هاشمی و ویدئوی منتشر شده از روز گذشته مورد انتفاد بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفته، صفحه اینستاگرام گلاب آدینه پر از کامنت‌های همدردی با او و توهین به مهدی هاشمی است، کامنت‌هایی که با واکنشی از سوی او رو به رو نشده است.

چرا مهدی هاشمی بدون شرمندگی ازدواج دومش را علنی کرد؟

اما عده‌ای هم مهدی هاشمی را به خاطر صداقتش تحسین کرده‌اند. مثل یکی از کاربران اینستاگرام که نوشته: «همین که با صداقت زل زد به دوربین و گفت خبر درست است نشان دهنده صداقت اوست مابقی که می‌گفتند روسری ما را باد‌های سوئیس با خود برد و تمام اهالی کشور سوئیس محارم من هستند.» اشاره او به آزاده نامداری بازیگر و مجری صداو سیما است که تصویر بی حجاب او در «سوئیس» خبرساز شد. این روان‌شناس می‌گوید: «درست است که صداقت از ریاکاری بهتر است، اما ما باید از خودمان بپرسیم چرا قبح یک عمل زشت در جامعه ما ریخته است و بدون خجالت درباره آن حرف زده شده.»

او معتقد است که ازدواج دوم در شرایطی که همسر اول حضور دارد مصداق خیانت است: «نوع واکنش نورا هاشمی و خانم آدینه نشان نمی‌داد که این دو بازیگر از هم جدا شده‌اند. اگر جدا شده بودند خیلی راحت می‌توانستند بگویند بعد از جدایی این ازدواج صورت گرفته، اما تا الان حرفی از این موضوع زده نشده و ازدواج دوم پیش از جدایی از همسر اول مصداق بارز خیانت است.» در همان روز و پیش از انتشار ویدئوی مهدی هاشمی، گلاب آدینه در پاسخ به مخاطبی که از او در صفحه اینستاگرامش درباره ویدئوی مهنوش صادقی پرسیده بود، نوشته بود: «توجه نکنید و بخندید» چند ساعت بعد، اما مهدی هاشمی خبر ازدواج دومش را تائید کرد.

انتشار یافته: 286
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1398/04/09
چرا باید شرمنده باشه؟! زن گرفته جنایت نکرده ... این قدر خودخواه نباشید حیف آقای هاشمی نیست، بگذارید همه فیض ببرند ازشون، تازه دو تا دیگه هم می تونه، شوخی نمی کنم، واقعیته...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
بابااا شما چقدر وقیحی
امثال شماها حال بهم زنید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خانم آدینه و خیلیا دیگه هم عالی هستن منطقیه بگی بذار بقیه هم فیض ببرن؟
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
میدونین شما مردا خیلی پررو یین میخواسته زن بگیره به زنش می‌گفته بعدم مگه داره لباس کهنه عوض میکنه که میگی اصن 4 تا بگیره؟
مینو
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
تو ساکت بابا انگار کسی نظر این رو پرسید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
لابد بابات هم با مادرت همین کارو کرده که اینقدر راحته برات پذیرفتش, دلم برات سوخت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
یاد نقشی که تو علی البدل بازی میکرد افتادم...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
چی میگی برای خودت....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خودتو که نمیتونه بگیره ولی ننه ای خواهری کسی نداری بدی بهش؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
به نظر منم شرمندگی نداره ،شمایی که ادعای مسلمونی دارید وبه حجاب زنها گیر میدید،مگه غیر از اینه که 4همسر تو دین اسلام مجازه! همونطور که حجاب بر زنان واجبه ،پس چرت وپرت نگید واسمشو خیانت نزارید ،اگه مسلمانید به همه قوانینش تن بدید
منکه با جفتش مخالفم
هم با حجاب
هم با چند همسری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اگه باباتم سر پیری بره سر ننت زن چل ساله بگیره همینو میگی؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
برو بابا
بهرام گور
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
باید نرها رو از یک سن به بعد اخته کرد تا جامعه متعادل و سالم بمونه.به امید آن روز...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
یه پیرمرد فرتوت که مدام پت پت میکنه و بو گند میده و چه بسا تکرر ادرار داره چه فیضی داره؟فقط زنهایی که رو دست خودشون باد کردند راضی به بودن با پیرمردها میشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
پیری و خرفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
مردهای بیچاره از چل سالگی می افتند به پت پت ولی برای هفتاد سالگیشونم برنامه دارند.حیووونی ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
باشه شما که می گین دین گفته چند همسری دین مهریه رم گفته الان زن اول بره بذارتش اجرا حال یارو رو جا بیاره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
یعنی دیدم که می گم نامردی نمی کنم ولی قضیه همیشه اینطوریه زنا همیشه همه چیزشونو جونیاشون و خوشگلیاشون رو می ریزن پای یک مرد وقتی هم که پیر و از کار افتاده شن مرده با پولی که با کمک زنه به دست اورده می ره سراغ یکی دیگه نمی شه گفت استثنایی هم داره حتی برترینشم این کارو می کنه نمونش انیشتین و جف بروس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
اااا پس اگه اینجوریه خانوم گلاب آدینه ام خیلی عالیه بره با دو سه نفر همزمان ازدواج کنه حالشو ببره.یعنی مغز بفضیا از یه اتمم کوچیکتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مهرنوش صادقی حدود پنجاه سالشه و نه چهل ساله
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
زندگی دار مکافاته کسی که الان خودخواهه هاشمیه هاشمی همیشه نمی تونه فیض ببره یک وقتایی باید تحمل کنه نه اینکه جا بزنه دقیقا کاری که با آدینه خانوم می کنه همینه
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
13:27 عزیز یک همچین چیزی نیست فقط کسی نمی فهمه که قوانین دینی باید پویا شن تو قرآن اشاره شده که مرد می تونه چند تا زن داشته باشه اما تشویق نکرده یعنی یک جورایی نهی شده گفته تنها در صورتی می تونه که برابری باشه بین زنا که یک همچین چیزی ممکن نیست هیچ جوره نمی شه هر جور حساب کنی بلاخره یکی این وسط حقش ضایع می شه چه کم چه زیاد پس یعنی کلا قرآن نهیش کرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
به نظر من خانوم آدینه باید الان طلاقشو رسمی کنه و با قانون نصف اموال مرد به زن تعلق می گیره حسابی حال هاشمی رو جا بیاره.... این در صورتی اتفاق می افته که مقصر طلاق کوتاهی زن نباشه که نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
یعنی الان گلاب آدینه از کار افتاده شده؟ از مهدی هاشمی که فعال تره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مهدی هاشمی هم داره هشتاد سالش میشه و بهرحال حدود سی سال از مهنوش صادقی پیرتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
بیست و شیش سال فاصله سنی چیزی نیست که بشه ماستمالی کرد.زن پنجاه ساله در برابر مرد هفتاد هشتاد ساله جوانه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
فکر کنید یه مرد چهل و هفت ساله با یه زن هفتاد و چهارساله باشه .چه واکنشی دارید؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
اگه مرد 90 ساله باشه و زن هفتاد هشتاد ساله باز اون مرد زن جوان گرفته.ده بیست سال فاصله سنی در یک عمر هشتاد نود ساله خیلی زیاده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
قبایل متفرقه فکر می کنند زنها اگه چهل رو رد کنند و به پنجاه نزدیک بشن دیگه باید با پیرمردهای زهوار درفته باشند.خاک بر سر زنهایی که چنین فرهنگی رو بازتولید می کنند در قرن 21
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چرا زنها همیشه باید سرویس بدن؟ چرا سرویس نگیرند؟ چرا با مردهای ده بیست سال پیرتر باشند؟ چرا با مردهای بیست سال جوان تر نباشند؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
والا تو این وضع و اوضاع من یکیشم به زور دارم این هاشمی دلش خوشه
به 13:34
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
باهات موافقم تو شانس یکی داری من اونم ندارم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
تو یکی ساکت شو خنگ خدا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
اونایی که الان شروع می کنن به چرت گفتن که اسلام گفته لطفا بس کنید وگرنه بیشتر باعث نفرت زنان از دین می شید کدوم زنیه که دینی که انقدر سرخوردش می کنه دوست داشته باشه.... قانونش اصن یک جور دیگه است بابا نگفته که برید چهار تا زن بگیرید بخورده تحقیق کنین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
امیر آقا سر دخترت که اومد می فهمی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
زنتم باید یک هچین طرز فکری داشته باشه بزاره همه فیضشو ببرن
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
تفاوت عمر میل جنسی مردان و زنان یک علت تمایل مردها به ازدواج دوم است زنها از 35 سالگی به بعد دچار بی میلی شدید می شوند ولی مردها تا دم مردن موتورشان فعال است
در عین حال هر چیز در قالب عرف جامعه قابل قبول است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
به مرد ایرانی هر چی هم بگی باز حرف خودش رو میزنه حق هم داره چون این همین جهل مغزش پر شده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
اتفاقا جنایت کرده. اون هم به وحشیانه ترین شکل ممکن.
به ...:25
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
جناب hassn
زن از سی و پنج به بعد میل جنسیش بیشتر میشه
در حالیکه تو بیست سالگی کمتره
بعدم این همه ناتوان جنسی بین مردای جوون هست

پس کمتر حرف بزن خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
تمایل جنسی نداشتن زنها از سی و پنج سالگی افسانه های مردسالاریه تا مردها دلیل برای هرزگی پیدا کنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
در دوره منحط قاجار هم زن سی و پنج ساله رو از رده خارج می دونستند.هنوز در قرن بیست و یک مردهای عقب افتاده چنین نظراتی دارند.ما پیش نرفتیم.فرو رفتیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
مردها چون توان جنسی شون محدوده سر زنها عیب می گذارند که در سی و پنج سالگی تمایل جنسی ندارند.لابد ما زنها از خودمون خبر نداریم منتظر بودیم این ناتوانها شیرفهممون کنند.هاها... زنها بعد یائسگی هم تمایل جنسی دارند ای جاهل
hassan.h
United Arab Emirates
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
دوستانی که در خصوص مطلب اینجانب اظهار نظر فرمودند:
در بررسی مردانی که به ازدواج مجدد روی آورده اند یکی از علل مهم، عدم تامین نیاز جنسی از سوی همسر اول ذکر شده است
البته گاهی این موضوع ناشی از نبود میل جنسی نیست و عدم تمایل به مقاربت ،ناشی از توجیهاتدیگر است
میل جنسی مردان همچون شعله های آتش ، سرکش است زندگی مشترک فقط با رفاقت و همدلی و تامین
نیازهای متقابل قابل دوام می باشد
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1398/04/09
اشکالی نداره خیلیا اینطورین اینم روش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زندگی هرکسی بخودش مربوطه ما کی قراره اینو بفهمیم ،ما داخل زندگی اونا نیستیم نمیتونیم هیچ قضاوتی کنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
خیلیا اشتباه می کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
نباید زندگی شخصیش حرف می زد انگار ترویج چند همسری می کنه
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/04/09
همه زوج دلخواهشو دوتا دوتا پیدا میکنن منم اخر سینگل میرم تو گور:(
پاسخ ها
Dr. setayesh
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خیر سینگلی بهتر از بودن‌ با چنینی مرداییه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
همدردیم گلم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زنی که رو دست خودش مونده با یه پیرمرد ازدواج میکنه.من که حاضر نیستم با پیرمردها دو دقه یه جا بشینم چه برسه به ...عوققق
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
همون دیگه ناله شوهر کنید
مردارو پررو کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
نگران نباش چیز زیادی از دست نمی دی زن بدون مرد خوشبختره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
زنه قیافه نداشت بایدم زن یه پیرمرد میشد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
هزار سال مجرد بودن بهتر از هدر دادن زندگی کنار چینن آشغالهاییه.
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1398/04/09
قباحت رذالت و پست بودن یک فرده
بنظرم کسی ک ب زنش خیانت میکنه
بعد از ی مدتی میفهمه ک هیچ کسی رو دیگه نداره
اونموقعست ک میفهمه چه غلطی کرده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خیانت چیه ؟ چرا چرت و پرت میگی؟
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خیانت چیه جدا از هم زندگی میکردن شوتیا‌‌
بدون نام
Canada
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
شما چرت و پرت میگی اگه اسم این خیانت نیست پس چیه واقعا
به ۱۰:۲۹
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
بمییییییییییر
armita
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
ببخشید اگر شما به اینکه یه نفری بره زن بگیره و چند سال هم باهاش زندگی کنه و به زن و بچه خودش هم چیزی نگه نمیگید خیانت
ولی من چون عقب مونده هستم میگم خیانت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
خودش بیشتر از دست داد آدینه وقتی باهاش بود شهرت و پول الانو نداشت پس می شه گفت آدینه برای خودش اما این دختره برای پولش زنش شدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
زن سرطانه زن سگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
اول که گفت پنهانی بعدشم زندگی جدا کردن ما رو هالو گیر اورده شما هم واقعا هالو که حرفشو باور کردین
Germany
10:24 - 1398/04/09
خوب حتما خواسته دین رو اجرا کنه . ۴ همسری .
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
مردها از دین فقط این قسمتشو دوس دارن واجراش میکنن خخخخخخخخ
به ۱۰:۲۴
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
بیا اعتراف کن که در باطن دوست داریم زن بر سرمان بکوبد
ولی الکی مثل تو نظر میزاریم
میگیم چهار دائم و کلی صیغه
چون میخواهیم ابراز قدرت کنیم
ولی در واقع دوست داریم زن مارا له کند
سارا
United Arab Emirates
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
اگر قوانین وشرایط سخت گیرانه ی اسلام درباب چند همسری رو مطالعه کنین چنین حرفی نمی زنین
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1398/04/09
خیلی از چشم من که احترام قائل بودم براش افتاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خودش گفته مهنوش صادقی تنها همسرشه و سالهاست جدا شده از گلاب آدینه هوو نیاورده سر زن اولش از زن اولش طلاق گرفته دوباره ازدواج کرده چه اشکالی داره گلاب هم میتونست ازدواج کنه اول از چشم منم افتاد ولی وقتی فهمیدم‌ ماجرا چی بود بهش حق دادم بعد از طلاق ازدواج کنه حق هر مرد و زنی هست که بعد از طلاقش ازدواج کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
منم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
هر مردی که با زن خیلی جوان تر ازخودش باشه نفرت انگیزه.میخواد بیضایی و تقوایی باشه میخواد این میتی کوتوله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
کاربر ۱۶:۲۸
گفته از هم جدا زندگی میکنیم؛ نگفته جدا شدیم!
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1398/04/09
واقعاً چطوری تونستی گلاب آدینه رو ول کنی بری سراغ یکی دیگه
پاسخ ها
یک زن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خیلی تاسف انگیزه من همیشه از خودم میپرسم من کجای زندگی شوهرم هستم؟ و به این نتیجه میرسم که هیچ کجا و هر چه از سالهای زندگی مشترک میگذره این احساس بجای ضعیف تر شدن قوی تر میشه، متاسفم بخاطر همه این سالها و برای زنی مثل خودم بنام گلاب آدینه
armita
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
کاربر یک زن
الان خواستی بگی گلاب ادینه ای و ما برات کف کنیم؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
گفته زنی مثل خودم با این نام
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1398/04/09
شلخته درو کنید به خوشه چین ها هم یه چیزی برسه
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1398/04/09
کمترین بلایی که باید سر جماعت نسوان بیاری همینه ..آخ که دلم خنک شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خوب سوزوندت.دمش گرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خدا سر دختر مادر خواهرت بیاره
جلو چشمت آب بشن
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
افرادی مثل تو که هیچ حرمتی برای بزرگترین اتفاق زندگی قائل نیستند باید در تنهایی بمیرند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
این حرفت نشون میده تو نه مسلمانی، نه ایرانی و نه انسان، که از ظلم به دیگران لذت یبری.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اون یدونه مثبت هم خودت دادی عقده ای قشنگ معلومه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
یه کم آب بریز اونجایی که می سوزه شاید حالت بهتر شد:)))))
آروشا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
آخ که همین بلا رو یکی سرت بیاره ، دلم خنک شه
ناشناس
United Kingdom
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
معلومه جماعت نسوان خیلی.......تو سوزوندن، بیمار عقده ای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
معلومه خوب زخم خوردی از خانما. دمش گرم هر کی بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
روانی
بدون نام
Norway
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
برو گم شو عقده اي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
این یارو ۱۰:۳۱ یه مدت نوکر من بوده
کجایی تو آسمونا دنبالت میگشتم
تو زمین پیدات کردم
بجای نوکری اومدی داری پیام میزاری
بعدم هم پیره هم زشت
ولش کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
دم اونی که انقدر چزوندتت گرم بدبخت بیچاره برو با اونی که سنگ رو یخت کرده در بیفت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
عقده داره میباره از سر و کولت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
دل منم خنک شد
شیشلیک
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مشخصه یک زنی بدبخت و بیچارت کرده تو هم زورش بهش نمی رسه که خوبم کرده آدمایی مثل تو لیاقتشون همین بیچارگیه
پیرو مرد قزوینی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
کاربر 10:31 پسر من هستن دخترا همش ضایعش می کنن یک بیمار جنسی روانی شده به دل نگیرید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
یک نفر از همون جماعت نسوان تو رو پس انداخته
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1398/04/09
بنده خدا کاری نکرده ، ی زنه دیگه گرفته الان اکثر اقایون همین کارو میکنن مد شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
یعنی هر چی مد شده خوبه؟ با این کارا خیانت کردن زن ها هم باب میشه اون روز میخوام ببینم بازم میگی مده و خوبه؟؟
آرزو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
انشالله زنت هم اهل مد باشه و همین بلا رو سرت بیاره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
دمت گرم آرزو دعای خوبی بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
مد شده؟؟؟ عیب نداره سر خودت اومد می فهمی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مد شده؟ اینو کی گفته؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
یک سری پیرو اعراب مدش کردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
13:36 واقعا لایک داری این رسم چند همسری مال اعرابه نه ایرانی ها
13:36
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
این دقیقا چیزی که باید به این جماعت گفت اگه چند همسری دوست دارین پاشین برین پیش هموناش لیاقتتون هموناست اینجا تو ایران حقوق زن داریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
عرب برگرده کشورش اینجا زن ارزش داره
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
اره والا نمی تونی که تا اخر عمر با اون سر و کله بزنی که من خودم الان ۱۹ سالمه ونمی دونم یک زن داشته باشم یا د و تا یا سه تا یا چها ر تا یا..........
United States
10:38 - 1398/04/09
زندگی به من آموخت که هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست
پاسخ ها
فهيمه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
بله
واقعا درسته
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1398/04/09
ازدواج دوم سوم چهارم پنجم ششم و حتي 20 تم هم شرمندگي نداره با هر كسي نساختيد و هماهنگ نبوديد و لذت نبريد شريكتون را تغيير بديد
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
چشم يهو ديدي خانمها هم همين كارو كردن چيه راه داره ميميريد ايشالايا طلاق ميگيريم ميريم 6تا شوهر ديگه هم ميكنيم فيض مبيريم بده مگه عاليه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
این جملات مبارکه فقط برای آقایون بود یا دستور استفادش برای خانم ها هم مجازه؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
البته باید تکلیف قبلیا رو مشخص کنی بعد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خاک تو سرت بی فرهنگ دهاتی مال کدوم عهد و بوقی هستی اخه
...
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
تو کی باشی که همچین نظری میدی
تو عددی نیستی که از خودت فتوا میدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
نر مگه انسانه که ازدواج کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
با هر کی نساختی عوض کنین؟؟ خیلی بی عقلی بدون تو نمی تونی همه چیزو عوض کنی مشخصه هنوز تو زیرزمین خونه مامان جونتی و دنیای واقعی رو نشناحتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
طویلست مگه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
خوب امیدوارم که زنتم یک همچین طرز فکری داشته باشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
خب آدم اول یه رابطه رو همون جور که شروع کرده تموم می کنه بعد میره سراغ یه زندگی دیگه. این دیگه چه مسخره بازیه که قانونی شروع کنی بعد هنوز تموم نکرده بری سراغ یکی دیگه. دلم برای زن و دخترش خیلی سوخت
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/04/09
پس کی بگیره این دخترای پیروامونده رو؟ هاشمی نگیره نجفی نگیره زناشونم که رضایت بده نیستن پسراهم که زن جوان میخوان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خاکبرسر والدينت با اين تربيتت،با اين فرهنگ پايينت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
تو جوش خودتو بزن پیر پسر جامونده!!!!!!!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
پیر و وامونده اونیه که تو رو پس انداخته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زن نجفی دختر نبود مطلقه بود یه پسرم داشت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زنها چرا با پیری های بوگندو برن؟ می تونن با پسرهای خیلی جوون برن و روابط کوتاه داشته باشند.صیغه که فقط مال شما نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
پسرا؟؟ منظورت پیرپسرای چهل ساله ست؟ عاقبت ازدواج پیرپسرا رو با دخترهای کم سن داریم می بینیم کاملا و لذذذت می بریم:)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چندش
امثال تو واقعا اسم *انسان *‌حیفه براتون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
می تونن ازدواج نکنن اما بازم نباید زندگی یک زن دیگه, رو خراب کنت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
برترین ها من خیلی توو کارت موندم
این حجم از توهین ها به خانم ها رو منتشر میکنی بدون خجالت بعد کامنت های منطقی رو به بهانه سیاسی منتشر نمیکنی؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/04/09
اقای نویسنده مطلب ازداواج دوم با حضور زن اول خیانت نیست و شما هنوز از قوانین اسلامی چیزی نمیدانی و داری قوانین اسلامی را زیر سوال میبری این از حقوق مسلم یک مرد است که میتواند زنان متعدد داشته باشد البته به شرط و شروط همانطور که مهریه و گرفتن خرج و مخارج و‌تامین زندگی یک زن و هزاران موارد دیگر به عهده مرد است اگر شما این را خیانت میدانی ایا گرفتم مهریه از یک مردی که اس و‌ پاس است خیانت نیست ?
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
شرط ازدواج دوم، رضایت همسر اول هست، وقتی همسر ایشون هیچ اطلاعی ندلشتند، یعنی خیانت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
وقتی بدون اجازه همسر اول باشد،و همسر اول از آن خبر نداشته باشد خیانت است.
بدون نام
-
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
انرژي هسته اي حق مسلم مابود كه
بدون نام
China
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خداوندگار هیچ وقت چنین قانونی نذاشته، اسلام گذاشته
چونقانونشو مردا نوشتن. خداوند نیازی نداره تا مردی رو با شکستن دل زنی خوشحال کنه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
پس قوانین انسانی چی میشه ؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
وقتی بدون اطلاع طرف زن گرفته خیانته و از نظر شرعی هم مشکل داره. خیانت از بین بردن اعتماد و احترامه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
حرفت درسته.اما نمیدونم چرا 33 تا منفی خورده؟؟؟
هرچی حمالی وپول درآوردنه گردن مردهست.
اونجا نفقه ومهریه از مرد میخوان و متدین میشن.موقع زن دوم و اینکه مرد میگه حجابت رو حفظ کن غربی وخارجی میشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
کل قوانین رو باید زیر سوال برد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
ببند بابا قوانین اسلامی کدومش رو رعایت میکنی که این یکی باشه. هیزی و کثیف بودنتون رو به پای دین نذارین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
شما هم مثل قوانین عقب مونده هنوز تو سالها قبل گیر کردی. بنده خدا این قوانینو امثال شما نوشتن دلیل نمی شه درست باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خوش به حال شما دین دارا!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
انشاله که این حق مسلم نصیب دختر و خواهر شما شود صلوات
...
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
ببند حلقتو تو و امثال تو چیزی از دین نمیدونید که صبح تا شب هزار جور گناه و معصیتی که بر خلاف دین انجام میدید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
این اصلا هم درست نیست بلکه باید به اقضای زمان عوض شه
عسل
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
آقای راد مهریه باید دقیقا به خاطر یک همچین وقتایی باشه که دست زن به جایی بند باشه و الا هیچی دیگه نداره شما خودتون بگین با وضع قوانین ما غیر مهریه چی داریم؟ ملالی نیست اگه مهریه رو بردارن ولی قوانین مرد سالاری رم عوض کنن وگرنه برداشتن مجازات مهریه فقط ظلم در حق زناست بعدشم شما که خودت با چند همسری به خاطر اینکه اسلام گفته حق مسلم مرده مشکل نداری پس نباید با مهریه که اونم اسلام گفته حق مسلم زنه مشکل داشته باشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
یعنی چرت می گی فقط ها چه ربطی دارن این دو تا؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
انشالله پدر شماهم سر مادرت دامادت سر خواهرت و شوهر دخترت سر دخترت هوو بياره تا ببينم بازم زبونت درازه
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
راد عزیز اگه بگم تو خود خواهی نباید ناراحت شی چون هستی تو از مهریه که به نفع زناست می گی اما از قانون های چند همسری و حق طلاق و حضانت بچه و کار که به نفع مرداست نمی گی فقط همین یکی که به نفع ماست داره اذیتت می کنه؟ اگه بحث بحثه ضایع شدن حقوق مرده پس حقوق زنان چی؟ تو داری فقط چیزی که به ضررته می بینی .. باید خوش به حالتون باشه همه قوانین به نفع شماست و به ضرر زنا اما شما اعتراض نکردین فقط مهریه که به نفع زناست خیلی اذیتتون کرده؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
از قوانین اسلامی فقط همینو بلدی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مگه زوریه خودتون موقع عقد قبول می کنین بعد موقع دادن مهریه می رسه می گید ظلم و بد و فلان و چنان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
الان به من بگو یک همچین موقعیتی پیش اومد زن بدون مهریه باید چیکار کنه؟؟ بسوزه بسازه؟؟
الی
United Arab Emirates
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
تو چی از دین میدونی ابله
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/04/09
طبق دین می تونه با چهار تا زن ازدواج کنه
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
ايشالا مي ميميريد ما هم ميريم ماهم شوهرميكنيم مياييم سر قبرتون با شوهر جديد ميگيم چيه حقه خدا راضي منم راضي خاك بر سر ناراضي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
جناب وکیل.ی زن وقتی مردش به یکی دیگه نگاه کنه یعنی بهش خیانت کرده.زن دوم گرفتن فقط بحث شرعیش حل شده ست.ولی برای یک زن فرق نمیکنه شوهرش زن حلال گرفته یا حرومی رفته.وقتی رفته یعنی خیانت به روح زن
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
همه مردا فقط و فقط این قسمت از این رو خوب یاد گرفتن و خودشون رو مستحق میدونن!!
بدون نام
China
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
مذهب نه دین، اینا خیلی فرق دارن. مذهب شما همین قانون های پیش و پا افتاده است که شاید بتونین مردونگی خودتونو ثابت کنین. دین یک ایمان ساده است که همه چیز رو با هم هماهنگ می کنه، یک هارمونی زیبا که با این جور چیزا جور در نمیاد!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
1. در صورتی که بتونه به عدالت بینشون رفتار کنه2. با اجازه همسران قبلی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
به شرطی که عدالت برقرار کنه! تاره اون مال زمان قحطی مردهاست نه الان که اینقدر جوان مجرد داریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
تو دین نماز واجبه، مشروب الکلی حرامه، ولنگاری حرامه. اینا رو اول رعایت کنند تا بعد به مستحبات برسند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
این قضیه مال اون موقع عربستان بوده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
طبق انسانیت چی؟ تا وقتی وجدان رو می ذارید کنار و منتظرید که دین براتون اخلاق رو تعیین کنه شاهد آسیب دیدن آدمها خواهیم بود.
Czech Republic
11:03 - 1398/04/09
زشت ترین و کثیف ترین کار دنیا خیانت کردنه.خصوصا به همسر.و وقتی بعضی مردا راحت اینکار رو بدون خجالت انجام میدن پس توقع نداشته باشیم تو همچین جامعه ای زنای اون جامعه هم پاک بمونن.چون بالاخره از صد نفر یکیشون همون کار رو تلافی میکنه.وهمینه که جامعه ما پره از داستان های خیانت
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
و در تایید حرف شما انتظار نداشته باشید که زنها هم وفادار و بساز و قانع باشند. با سختی ها بسازند و کنار شما پیر بشند که ته اش بشه این؟
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/04/09
یه تویجه راحت برای خیانت مردا. همون کار اگه یه زن بکنه محکوم میشه به اعدام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
واقعا
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/04/09
حالا دو تا دیگه جا داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
با نیم وجب قد، یکی هم زیادشه
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1398/04/09
ن خلاف قانون کرده . ن خلاف عرف و نه خلاف شرع و دین .
پاسخ ها
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
نه فقط یک دل رو شکسته و یک زندگی را ویران، از شرع و قانون و عرف فقط اینجا استفاده می کنین شما مردا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زندگی شخصی هر کسی ب خودش مربوط،...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اگر بی اطلاع همسر قبلیش بوده خلاف شرعه و همچنین اگر گلاب همسرشه و نمیتونه به مساوات رفتار کنه بازم خلاف شرعه و از طرفی این نوع حرکات خلاف عرف هم تلقی میشه البته این مورد بیشتر به شهری که در اون بزرگ شدید و نگرش خانوادتون بستگی داره
ناشناس
United Kingdom
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
چرا سنگ محکتون همیشه دینه؟ عقل، منطق، وجدان، اینا چی؟
فاطیما
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
فقط خفه شو، پس هرموقع زن گرفتی منم میگم زنت بره صیغه ی یکی دیگه شه باشه؟ اینم طبق شرع و دینه دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خلاف انسانیته حیوان
یساد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
من یک احمقم منو عفو کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
خلاف انسانیت کرده سادیسمی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
عرف اونحایی که زندگی میکنی مربوط به قبایل ابتداییه لابد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
والا شما بیشتر به خوک شباهت داری تا به انسان!با این ذهن مریضت
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چرا کرده برو تحقیق کن چهره دین رو بد نکن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
آره فقط یه نمه دروغ گفته، یه کوچولو مخفی کاری کرده، یه مقدار قدرنشناسی و خیانت کرده. کمی تا قسمتی هم زن و دخترش رو نابود کرده.
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1398/04/09
وقيحه
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
کسی چمیدونه تو زندگیشون چی میگذشته لطفا قضاوت نکنید
United Kingdom
11:28 - 1398/04/09
بنده خدا مهدی هاشمی هم حتما مثل بیشتر ما مردها از دست زنش ..... شده بود حالا خواسته ببینه دومی خوب در میاد یا نه !!
بنده خدا نمی دونسته همشون یه سر ....!!
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/04/09
باز یه مشت پیرمرد عقده ای که جوونی نکرده ن وننه شون براشون دختر خالشون رو به زور گرفته اومدن اینجا عقده گشایی میکنن که به به زن دوم خیلی خوبه وشرعیه.بله شرع ودین خیلی خوبه ولی چرا مردای ایرانی از دین فقط زن دوم وصیغه رو خوب میدونن ولی نمیگن که دین اصول دیگه ای مثل شرم وحیا،تقوا،چشم پاکی،نماز،روزه،معاشرت نیکو با همسر،نفقه و.... هم دارد به اینجاها که میرسن دیگه دین رو نمیخوان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
واای زدی تو خال:))))
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1398/04/09
خدایا باورم نمیشه کامنتا چرا انقد ترسناکن -__-
ماها اشرف مخلوقاتیم واقعا؟ بخاطر درک و شعور و عقلمون اشرف مخلوقات شدیم؟ اینجوری؟؟
همزمان ارتباط برقرار کردن با چند نفر فقط و فقط کار حیوانه،اونم بعضی از حیوونا، ربطش ندین به شرع و اسلام و قانون و ...
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/04/09
کار خلاف شرع که نکرده....مگه شماها ک منفی میدین مسلمون نیستین
پاسخ ها
بدون نام
China
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اگه ادمایی مثل شما مسلمون هستن، نه ما نیستیم. بی حیا دم از خداپرستی هم می زنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
شرع کیلو چنده
انسانیت مهمه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
اولین لازمه انسان بودن هر شخص *انسانیته* ؛ که گویا شما ازش بی بهره ایه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
نه تو مسلمونی
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چرا ما مسلمانیم ولی پیرو اسلام درست و پویا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
ما مسلمانیم تو نیستی
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1398/04/09
حالا اگه تونست زندگی کنه، هیچ زندگی روی ویرانه های اندوهناک زندگی گذشته شکل نمیگیره، درست مثل نجفی که خودش خواست لکه ننگ زندگیش رو با تباهی خودش پاک کنه، منتظر باشید. از همه بیشتر خودش از خودش خجالت میکشه بزار روزهای چلچلی بسر بیاد.
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/04/09
خیلی هم کار خوبی کرده دمش گرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
سر خودت بیاد
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1398/04/09
واقعا زشته ک میگین خلاف نکرده چه طور خلاف نکرده در صورتی ک زنی ک یک عمر ب پای اون نشسته رو رها کرده و رفته سمت یه نفر دیگه ،ینی چی مرد حق داره ، اون زن جوونی و زندگیش و برای مرد گذاشته حالا چون یه سنی ازش گذشته باید بره سراغ یکی جوون تر، واقعا که
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
اینا مردای سرخورده جامعه ما هستن
که این نظراتو میزارن
فکر کردی هنرپیشه هالیوود نشسته پشت گوشی
قلی از درقوز آباد داره نظر میراره
اگه قیافشو میدیدی الان قهقههه میزدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
حالا باز جای شکر داره جامعه تغییر کرده
اگه قدیم بود
همه گلاب آدینه رو فحش میدادن که چرا به شوهرت نرسیدی
الان اونکه بی آبرو شده
مهدی هاشمیه
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/04/09
قضاوت نکنیم
چیزیش به ما نمیرسه و بما ربطی نداره
یاد بگیریم
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
می خواست نیاد همه جا جار نزنه.
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/04/09
شما فقط یه لحظه به حال خانم ادینه و دخترشون فک کنید ک چ شوکی و چ حقارتی بهشون وارد شد .نیازی نیس از قانون و چن همسری بگیم پس انسانیت و وفاداری چی میشه.
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/04/09
کاری به زن دوم گرفتنش ندارم ولی واقعا جای تاسفه که به خاطر زن دوم چشم به روی همه چی بسته و خودش رو وارد بازی بچگانه ی اون زنک وقیح می کنه ! قشنگ معلومه تحت فشاره و اون زن چه نفوذ و تسلطی رووش داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
مثل اينكه زود قضاوت كردم!
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/04/09
من شنیدم ک چند سال پیش از گلاب ادینه جدا شده . و الان تنها همسرش این خانومه
دروغ و راستش و نمیدونم
ولی اگه راست باشه دیگه نمیشه بهش خورده ای گرفت
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
نه خیر طلاق نگرفته بود. می گه جدا زندگی می کردیم. ولی پس چرا عین بچه آدم اول نیومد جدا نشد؟
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1398/04/09
مگه مهدی هاشمی کیه اون هم مثل این زنکه که گرفته گلاب خانم هم چیزی ازش کم نمیشه خودش تقصیر داره دیگه هاشمی را رودارتر نکنید اه اه اه اه
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/04/09
اگر توجه بفرمایید هیچ زن با خانواده که در رفاه باشه با مردی که همسر داشته باشه وارد رابطه نمیشه!! کفتار از پس مانده دیگران ارتزاق میکنه!!
United Arab Emirates
13:17 - 1398/04/09
این کارشناس با این افاضات درخشان اسم نداشت، روانشناس ساکن دیگه چه صیغه ای هست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
کارشناس حقیقت فرهنگ عقب افتاده مارو گفت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
حرفاش کاملا صحیح بود.اگه مرد باشه همجنسهای خودشو خوب شناخته
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/04/09
هیچکس نمیتونه قضاوت کنه در زندگی خصوصی دیگران نباید بیرحمانه کسی را مورد قضاوت قرار داد کسی چه میدادند در زندگی اینها چه بوده پس بیایید فقط خبر را بشنویم وقضاوت نکنیم .
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1398/04/09
آقا به شما؟ چه به من؟ چه به تو چه؟ همش سرک وفضولی بسه دیگه
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
به خدا ما سرک نکشیدیم. اصلا این زنه رو کی می شناخت. خودش اومد ویدئو گذاشت.
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/04/09
ببخشید من یکی از مسئولین این مملکت رو میشناسم که سه زن داره
مگر جرم یا گناه و یا خلاف شرع کردن؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
بله خلاف انسانیت رفتار کرده
تو هم اگه انسان بودی این موضوع رو میفهمیدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
واسه همینه ایران جز ابر قدرت های جهان به خاطر همین مسئولین نمونه وپرکار
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
اینو به مامانت بگو به آبجیت بگو به دخترتت اگه داری بگو .به ماچههههه؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
وقتی کاری رو می کنی که اگه با خودت اون رفتار بشه تحملش رو نداری میشه گناه و بی وجدانی. حالا اینکه گناه و بی وجدانی خلاف شرع و قانون محسوب نمیشه اون یه بحث دیگه است.
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/04/09
وقتی میگه هیچ رابطه عاطفی بینمون نبوده و توافقی جدا از هم زندگی میکردیم یعنی حق داشته واسه زندگیش تصمیم بگیره گناهی نکرده چرا همه چیو با هم قاطی میکنید.
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
چرا عین بچه آدم جدا نشده؟ اگه این طوره چرا زنش شوکه
شده؟
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1398/04/09
باید نامه هاشمی که گفته از قبل جدا از هم زندگی می کردن هم تو این متن آورده بشه
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1398/04/09
اقایونی که کلاه شرعی میذارن و مجاز میدونن 3 تا زن برا پدر و دامادشون در نظر دارم.معرفی کنم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/04/09
عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی کشد ....
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1398/04/09
چرا شرمنده باشه؟؟؟ مرد ایرانی که با این چیزا شرمنده نمیشه!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
هاهاها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
والا. پر رو تر از اینهان
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1398/04/09
تاوقتیکه خودخانمها به شخصیت خودشان احترام بزارن و زن دوم هیچ مردی نشن


متین
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
بالاخره تو هر مملکتی زن بی شخصیت هم پیدا میشه دیگه. مرد باید به زنی که سالها باهاش سر کرده وفادار باشه.
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1398/04/09
مهدی هاشمی شیون و پر شر و شورِ...گلاب خانوم و محجوب
همین میشه
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1398/04/09
این که یه مرد میتونه ۴تا زن بگیره قانون اسلامه وهرکس باهاش مخالفت کنه یه احمق واقعیه اما تو فرهنگ ما این کار زیاد جا نداره وکار قشنگی نیست اما از طرف دیگه باید شرایط هاشمی و روابطش با خانوادش رو دونست بعد قضاوت کرد پس دوستان الکی نظر ندین و قضاوت نکنین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
اتفاقا احمق تویی که با این قانون های هزارسال پیش
موافقی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
قانون اسلام نیست نادون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
فعلا که خود تو از همه احمقتری
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
هر کس که با تک همسری و وفاداری مخالفت کنه یه احمق واقعیه.
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1398/04/09
دمش گرم، کارش درسته خدایی.............
پاسخ ها
کامبیز
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
تو هم مثل من نوکر زنها باش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
اسم خدا رو به زبون نیار کافر
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1398/04/09
گناه که نکرده...برترین ها بهتر است برود و اخباری که به درد مردم بخورد انعکاس بدهد
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1398/04/09
مهدی هاشمی و خانم گلاب در سریال سلطان وشبان شناخته شدند از نظر روانشناسی و علوم رفتاری درآمدیم خانم گلاب که تازه ازدواج کرده بودند بسیار زیبا جذاب و جوان بودند اما در سریالهای دیگر خانم گلاب بسیار شکسته شدند با اینکه یک فرزند دارند و این نشان دهنده تند خویی مهدی هاشمی در خانه است به نظر من خانم گلاب واقعا گلاب بهشتند واما این زن دوم که با پرویی و وقاحت همه جا جار می زند بی شخصیت وبی حیاست که با شخصیت هاشمی جور در می آید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
اشتباه منفی دادم
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1398/04/09
ما چهره هایی مثل عزت الله انتظامی و جمشید مشایخی و داوود رشیدی دا ش تیم چهره‌هایی مثل نصیریان و اقای کشاورز که ایشان حکیمی هستند که قرار گرفتن بعضی درکنار آنها ما را به اشتباه انداخته بود
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1398/04/09
کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1398/04/09
منم هم شوهر دارم هم دوست پسر
مبارکم باشه
خانوما یکم شجاع باشین
از قوانین مردونه نترسید
مرد باید اثبات کنه ..شما دوست پسر دارین
وگرنه دستش جایی بند نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
شک نکن احمق که شوهرت با ده نفر دیگس
خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
درسته اگه برای مردا هست برای ما هم هست
به ۱۱:۲۴
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
نه شوهرم یه نر احمق مثل تو هست
که فکر میکنه زن تو این کشور از خیانت کردن میترسه
مبارکم باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
زنان سالم برازنده مردان سالم و زنان هرزه و زناکار برازنده مردان هرزه و زناکار هستند.
به ۲۳:۵۴
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
با همین زرزر کردنای الکی به این روز افتادین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
ایوووول لاری بخدا دمت گرم مباررررکت باشه عزیزم
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1398/04/09
این متنو برو برای قانون گذار بخون
نه برای زنهایی که دستشون به هیچ جا بند نیست
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1398/04/09
خیلی از زن ومردها هستند که فقط ظاهرشون را خوب نشون میدن وتو انظار وبا غریبه ها خودشون را خوب جلوه میدن ولی تو محیط خونه توجهی به همسرشون ندارن یه وقت میفهمن که دیر شده وفاصلشون با همسرشون اندازه دو کوه ویک دریاست وزمانی که در خواب غفلت و غفلت وغرور بودند همسرشون را از دیت دادند شاید هم چند سال با هم زندگی کنن ولی فقط همخونه اند
برای انسان بخصوص مردان وزنان ایرانی طلاق وا زدواج دوم و...خیلی هم راحت نیست یعنی اکثراهمچین موضوعی را دوست ندارنولی بعضی وقتها اخرین وبهترین راهه
گاهی وقتها بجای قضاوت در مورد لنگیدن دیگران بهتره با کفشهای اون راه بریم الان طلاق عاطفی تو ایران بیداد میکنه
توصیه دوستانه به همه شما عزیزانی که دارین این مطالب را میخونین ونظر منم میخونین اینه که نسبت به زندگی ودوستان وخانواده تون شریکتون کارگر یا اوستاتون یا کلا دوروبریاتون بیشتر اهمیت بدین جدایی های تلخ وبی دلیل درانتظار خیلی از ماست وبعضی وقتها پشیمونی سودی نداره
من مطمینم اقای هاشمی حتی یک درصد از لذت وخوشیهایی را که تو خاطراتش با خانوم ادینه عزیز داشتن با مهنوش خانم نخواهند داشت ولی باور کنین خانم ادینه هم بی تقصیر در این قیه نیست وفقط خودش وخدای خودش میدونن که چه مسایلی این همه سال براشون بوجود اومده واگه منطقی به قضیه نگاه کنن وکلاه خودشون را قاضی کنن میبینن که یه جاهایی هم ایراد از خودشون بود
القصه اینکه اونا اولین نبودند واخرین هم نخواهند بودپس حواسمون را بیشتر جمع کنیم که ما جز این گروه نباشیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چطور تو براى پيامت محدوديت كلمه ندارى؟ پارتى دارى؟
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/04/09
از زن بودنم به خاطر همین چیزا متنفرم،کاش پسر به دنیا اومده بودم،دنیا برای مردان ساخته شدا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
زن بودن آدمو آسیب پذیر میکنه.از همه لحاظ
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1398/04/09
زن دوم اش احتمالا دعوا راه انداخته حسابی بعدم تو اوج عصبانیت اومده آشکار کرده همه چیز رو .
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1398/04/09
قران دقیقا می گه ،به شرطی که عدالت برقرار کنید بینشون و بعد بلافاصله می فرماید ،و شما نمی تونید عدالت برقرار کنید پس بهتره به یک زن بسنده کنید .
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1398/04/10
حال بهم زن
بدبخت زنش عمرش رو گذاشته پاش اونوقت این رفته یه زن دیگه گرفته که حدودااا سی سال از خودش کوچکتر
Iran, Islamic Republic of
07:09 - 1398/04/10
ما را به چوب و رخت شبانی فریقته ........... چقدر شما مردم ساده هستید اصل مطلب تو این کشور چیز دیگر است
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1398/04/10
چرا باید شرمنده باشه؟؟؟مردای ایرانی اصلا نمیدونن شرم چیه!!! زل میزنن تو چشمات و بهت خیانت میکنن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
مادراشون يادشون ندادن
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/04/10
شرمنده ؟؟ چرا شرمنده ؟؟
شما مردی ایرانی رو میشناسید که حتی اگر از اسلام هیچ شناختی نداشته باشه نگه که :چهار تا زن حقمه !!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
بله میشناسم.
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1398/04/10
حضرت علی و پیامبر تا زن اولمان بود زنی اعتبارکردن پیامبر زنان پیر تر از خود را گرفت آنهم می گویند صیغه کردند فقط بخاطر اینکه غذا برای انان ببرند نه شهوت را نی پیامبر ما شهوتران نبود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
شما فکر خودت باش. درگذشتگان در پیشگاه خداوند نیاز به وکیل مدافع ندارند.
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1398/04/10
خانم های محترم بحث نکنید .تاوقتی فرهنگ عرب در مهد بزان و دزدان باشه اوضاع همینه. به قول تتل بحث با اولاغ ممنوع. چرا خودتون و اذیت میکنید ؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
خر خودتی ....
من میدونم کجات میسوزه...خخخ
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1398/04/10
اون آقایونی که از چند همسری دفاع میکنن ظاهرا زنای فامیلشون رو دستشون موندن نمی تونن خرجشونو بدن میخوان به مردای زن دار قالبشون کنن.
پاسخ ها
دختر مجرد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
چرا به دخترهای مجرد توهین میکنی
مگه خودت یه زمانی مجرد نبودی

بعدم دخترای مجردم چند همسریو مساوی برده شدن میدونن
اگه شوهراتون هوسین ذاتشون خرابه
چرا تقصیرو گردن دخترا میندازی

بعدم من و دوستام از مجردی لذت کافی میبریم
مگه مریضیم خودمونو اسیر این مردای احمق بکنیم
صبح تا شبم عین شماها نگران خیانت شوهر باشیم
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1398/04/10
آقا امیر خیلی احمقی این زن دوم گرفتن خیلی مردا رو وقیح کرده بدون شرم و حیا همه جا جار میزنن فکر میکنن آپولو هوا کردن شوهر خودم بعد از پول دار شدن رفت زن گرفت با وقاحت همه با اون زنه میرفت و افتخار میکرد دیگه خبر نداره پشت سرش همه لعنتش میکنن حتی فامیلای خودش
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1398/04/10
کسانی، اعم از مرد و زن، که با بهره برداری از این موقعیت، یعنی رسوایی مهدی هاشمی بی آبرو و بولهوس، فرصت طلبانه و از سر عقده به همه مردها یا همه زنهای این کشور اهانت میکنند، دقیقا به بیشعوری امثال مهدی هاشمی هستند و خودشان از عوامل بازتولید چنین ناهنجاریهایی در این جامعه بدوی و منحط محسوب میشوند.
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1398/04/11
این زن کجاش جوونه ی پیر دختر ترشیده زشته خب مجبور شده به ی پیرمرد بوگندوی ب پت پت افتاده بچسبه
زنه ۵۰سالشه چقدر زشته و سیاهه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
خاک توسرت عقده ای.تو یه نر عقده ای پیر هستی که زنها تحویلت نگرفتن اومدی اینجا کمبودهاتو جار بزنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
نخیر من یک زن هستم و عقده ای نیستم ولی اون زن حتما ی پیر دختر زشته ک خودشو ب پیرمرد چسبونده وگرنه همسر دوم نمیشد
Iran, Islamic Republic of
04:51 - 1398/04/12
اهای مردم به هم نپریم زنا اینجورین مردا اینجورین نکنیم، خیانت خیانته زن و مرد نداره، من مسلمان نیستم ولی میدونم خداوند انسان رو جفت افرید و با همن که به کمال میرسن اگر عشق در زندگی باشه منظورم عشق واقعی هیچ کدوم از طرفهای عشق دنبال یکی دیگه نمیرن صدیم که خداوند اجازه داده باشه یه عاشق واقعی حاظره جونشم فدای معشوقش کنه ولی یه لحظه عشقشو ناراحت نبینه ،عاشق فداکاره نه فناکار
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1398/04/13
بله این پسرااز خداشونه پنج تا شیش تا
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1398/04/13
من یاد تگزاس دو افتادم خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/04/16
بعضی از بازیگران‌از بس تو فیلمها نقش چند زنه و ... را بازی میکنند که‌ از اینکه زن دوم بگیرند قبحی نمی بینند و شاید افتخار هم بکنند. ولی مطمئن باشید شان‌و منزلت اجتماعیشون را پیش مردم تنزل میدن.
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/04/22
دیگه رکورد کامنت گذاشتن تو برترینها شکسته شد.
United Arab Emirates
13:45 - 1398/05/09
متاسفانه برخورد با مفاسد اجتماعی و روابط پیدا و پنهان آنقدر عادی شده ولی با یک ازدواج شرعی مثل یک جنایت برخورد می کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج