آدرین رابیو، لیونل مسی نیست
۸۸۱۳۴۱
۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
۳۸۶۴
میشل پلاتینی، ستاره سابق فوتبال فرانسه و رئیس سابق یوفا در مورد اخبار دستگیری خود صحبت کرد.

ورزش سه: مدتی قبل اخبار عجیبی در مورد دستگیر شدن میشل پلاتینی به دلیل دریافت رشوه برای اعطای میزبانی جام جهانی 2022 به قطر مطرح شد که وی در این رابطه و البته انتقال آرین رابیو و دیگر بازیکنان فرانسوی به یوونتوس توضبحاتی ارائه داده است.

اخبار مربوط به دستگیری: "اینگونه نبود که در مطبوعات عنوان شد و کسی برای گرفتن من به خانه ام نیامد. در واقع آنها یک ماه قبل با من تماس گرفتند و بعد از ارائه توضیحات به خانه بازگشتم. معتقدم در مورد این پرونده اخباری اغراق آمیز منتشر شده بود."

آدرین رابیو، لیونل مسی نیست!

انتقال آدرین رابیو به یوونتوس: "اگرچه آدرین رابیو، لیونل مسی نیست، اما او بازیکن بزرگ و باکیفیتی بوده و قابلیت بازی در همه پست های بخش میانی زمین را دارد. شاید انتقال من به یوونتوس در گذشته پایه ‌گذار حضور بسیاری دیگر از بازیکنان فرانسوی در این تیم بوده است.

وقتی من به یوونتوس ملحق شدم در آن مقطع تیم هایی چون میلان و اینتر در فوتبال اروپا شهرت بیشتری داشتند، اما حالا شرایط به سود یوونتوس شده است و بیانکونری یکی از تیم های پرطرفدار خارجی در فرانسه به شمار می آید. کسب 8 قهرمانی متوالی شاید انگیزه‌ های یک تیم را تحت تاثیر قرار دهد، اما انگیزه دفاع از این قهرمانی و ماندن در بالاترین می تواند شما را مبارزه دوباره تشویق کند."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج