حمیداوی: فتحی ۲ برابر پیشنهاد داد تا رحمتی برگردد
۸۸۱۹۸۱
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۲
۸۲۵۶
در سال 74 دروازه‌بان تیم ملی نوجوانان بودم و با فوتبال بیگانه نیستم. در درجه اول عشق و علاقه ما به فوتبال باعث شد وارد این کارزار شوم.

فرهیختگان: «در سال 74 دروازه‌بان تیم ملی نوجوانان بودم و با فوتبال بیگانه نیستم. در درجه اول عشق و علاقه ما به فوتبال باعث شد وارد این کارزار شوم. همچنین در مشهد کارخانه‌ای را در اختیار گرفتم که سه سال بود فعالیت نمی‌کرد، می‌خواستم در کنار فعالیت این کارخانه، فعالیت ورزشی هم داشته باشم.

من در ابتدا به دنبال این بودم تا در لیگ‌های پایین‌تر کار کنم و قصد حضور در لیگ برتر را نداشتم، اما بعد از اینکه اشتیاق مردم مشهد و مسئولان استانداری خراسان‌رضوی را دیدم، قبول کردم به این حوزه وارد شوم.» این بخش‌هایی از اظهارات فرهاد حمیداوی، مالک جوان پدیده شهر خودرو است، آن زمانی که به‌تازگی این تیم را تحویل گرفته بود؛ حدود 6 ماه قبل. حالا ماه‌ها از آن زمان گذشته و پدیده با حمیداوی آسیایی شده و این مدیر برای تقویت تیمش راهکارها و برنامه‌های زیادی در سر دارد، البته اگر حواشی دست از سر پدیده بردارد.

بعد از داستان‌های گل‌محمدی برای پرسپولیسی شدن و البته ابقای یحیی در مشهد، حالا نوبت به رحمتی رسیده تا شایعه بازگشتش به استقلال از مشهد به گوش برسد، اتفاقی که ظاهرا رخ نخواهد داد. گفت‌وگو با حمیداوی را در ادامه می‌خوانید.

قصه بازگشت رحمتی به استقلال چقدر جدی است؟

طی دو روز گذشته با رحمتی جلسه داشتیم و ایشان بار دیگر اذعان کردند که دل‌شان با ماست.

پس منشأ این داستان‌ها از کجاست؟

این داستان‌ها را می‌سازند. قرار نیست مهدی به استقلال برگردد.

بدخواهان پدیده این داستان‌ها را می‌سازند یا بدخواهان استقلال؟

پدیده آنقدر کوچک و عمرش کم است که بعید است از سمت ما باشد. هرچند چون فصل قبل خوب نتیجه گرفتیم، شاید ما هم بدخواه پیدا کرده باشیم. با این حال واقعیت امر این است که این حاشیه را برای استقلالی‌ها درست می‌کنند!

خودشان این حواشی را ایجاد می‌کنند؟

ما که هیچ‌جای این داستان نیستیم. یک تیم کوچک شهرستانی هستیم که آن گوشه‌ها کار خودمان را می‌کنیم. به نظرم این شیطنت برخی دوستان است که چنین شایعاتی را ایجاد می‌کنند، در غیر این صورت رحمتی دلش با ماست و بارها در صحبت‌هایی که داشته‌ایم، به این موضوع تاکید کرده است.

پس قویا این موضوع را تکذیب می‌کنید؟

بله. قویا بازگشت رحمتی به استقلال را تکذیب می‌کنم.

با این حال، پدیده درگیر حواشی شده؛ تازه گل‌محمدی در مشهد ماندنی شده بود که نوبت به داستان رحمتی رسید.

فصل گذشته با کسب آن نتایج موفق و آسیایی شدن، دیگر همه می‌دانند حالا پدیده به یکی از قطب‌های جدید فوتبال در شرق کشور بدل شده است. فوتبالی که سال گذشته ارائه کردیم، مورد توجه همگان قرار گرفت و حالا با حفظ و تقویت آن تیم امسال هم حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. دیگر آن تیمی نیستیم که برای بقا بجنگد و حتی سال گذشته نیز برخلاف توقعات آسیایی هم شدیم و چه‌بسا اگر در عجیب‌ترین و یکطرفه‌ترین بازی لیگ برتر، سپاهان را هم شکست می‌دادیم، اتفاقات دیگری برای پدیده به وقوع می‌پیوست و حتی تا روز آخر احتمال قهرمانی هم داشتیم.

آن بازی را باید می‌بردید و سپاهان با خوش‌شانسی مساوی گرفت.

اتفاقا از همان روز پیام نیازمند، گلر سپاهان را در تمام آسیا شناختند!

قدرت‌نمایی سال گذشته باعث شد توجهات روی شما زیاد شود؟

بعد از تغییر مالکیت پدیده، اقتدار و ساختار وارد مجموعه شده و همین موضوع باعث شده یک قطب جدید فوتبال در شرق کشور ایجاد شود. البته پیرامون پدیده این مساله جدیدی نیست و هر سال در فصل نقل‌وانتقالات حاشیه‌های جدید برای این تیم به وجود می‌آید و شما سال آینده را هم خواهید دید.

برای حضور موفق در آسیا جهت تقویت تیم چه برنامه‌هایی دارید؟

علاوه‌بر خریدهایی که داشتیم، 3 بازیکن برزیلی و آفریقایی مدنظرمان هستند که قرار است به‌زودی وارد مشهد شده و بعد از عقد قرارداد، کارشان را با ما آغاز کنند.

امسال از روند یارگیری پدیده راضی هستید؟ دو، سه بازیکن خوب داشتید که رفتند.

ما بازیکن خوبی نداشتیم که برود! هر بازیکنی که از جمع ما جدا شد، با نظر گل‌محمدی بود و تنها بازیکنی که مدنظر بود ولی با پایان قراردادش و بدون هماهنگی جدا شد، مرتضی منصوری بود که آن هم به‌نوعی در عمل انجام‌شده قرار گرفتیم، چون او هیچ مذاکره‌ای با ما نکرد و در اخبار فهمیدیم که به سپاهان پیوسته است. سایر بازیکنانی که رفتند مدنظر سرمربی و کادرفنی قرار نداشتند و بنابراین از پدیده جدا شدند.

شما ببینید ما دو گلر دادیم و دو گلر گرفتیم؛ درواقع گلرهای ما رفتند تا دو گلر ازجمله رحمتی که تجربه حضور در آسیا را دارد، جذب کنیم. درخصوص رحمتی حتی فتحی هفته گذشته زنگ زد و پیشنهاد داد حدود دو برابر مبلغی را که ما با رحمتی بستیم، بدهد تا رضایت او را برای بازگشت به استقلال بگیرد که این کار را نکردیم، چون به سمت‌وسوی آن رفتیم که گلر اول و دوم‌مان از گلر اول و دوم فصل گذشته بهتر باشند. حتی اکبر منادی، گلر دوم‌مان را هم استقلال می‌خواست. همه بازیکنانی که رفتند، سرمربی آنها را نمی‌خواست و بهتر از آنها را جذب تیم کردیم.

یعنی ریگی که به استقلال رفت را هم یحیی نمی‌خواست؟

دقیقا! حتی ریگی هم مدنظر کادرفنی نبود. به‌طور مثال گل‌محمدی گفت علیزاده مسجدسلیمان را می‌خواهم که او را هم جذب کردیم.

با رحمتی گویا دوساله بسته‌اید. قبلا سخنگوی باشگاه‌تان گفته بود یحیی برای پرسپولیس اما دو سال دیگر و حالا به نظر می‌رسد رحمتی را هم به استقلال می‌دهید، اما دو سال دیگر!

بله، درست است؛ رحمتی دو سال دیگر برای استقلالی‌ها.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1398/04/15
فتحی حاضر بوده دو برابر پول بده تا رحمتی برگرده ؟؟!!! واقعا کیسه به کدوم خزانه وصله که هیچ مشکلی به لحاظ مالی نداره ؟؟؟
پاسخ ها
کامی
Japan
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
خیلی خوب پول خرج میکنن خدا میدونه از کجا میارن
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1398/04/15
فتحی خان غلط فرمودند.
اگر می خواهند خودش وایشون روی سکوها شسته شوند!؟
معلوم می شه می خواهد باندتو استقلال باشه!؟
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1398/04/15
جون مادرت سفت وسخت مافیا استقلال رانگه دار
ارزونی خودتان
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1398/04/15
همیشه همیجور بوده کیسه واسه بازیکنا چند برابر پول پرداخت میکنه
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/04/15
اگر این حرف راست باشه، که بعیــده.... خــــــــــاک عالـــم بر سر این مدیران
پاسخ ها
رومزی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
عزیزم این بابای عرب خوزستانی اگه راست می گفت پولش را خرج همشهریان خودش می کرد،،، معلومه که دروغ میگه تا بحال به گربه لگد نزده میگه در تیم ملی نوجوانان بازی کردم بهترین بازیکن پدیده در فصل گذشته را میگه در لیست مازاد بوده!!!!! حالا دروغ بزرگتر را گفته استقلال چه نیازی به رحمتی داره که براش پول بده،،؟؟؟ مردیم تا شرش کنده شد،، او حاضر بود مجانی هم بمونه و ذخیره سید حسین بشه ولی فشار هوادار باعث فرار او شد،،،
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/04/15
اگه رحمتی رو بدی معلومه کیسه کشی بیش نیستی فقط میخواستی یحیی روازپرسپولیس دور کنی مرتیکه الدنگ
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/05/08
دروغ که کنتور ندارد این بابا میگه من دروازه بان تیم ملی نوجوانان بودم!!!! در حالیکه بنده تمام بازیکنانی که حتی یک دقیقه در تمام رده های سنی ملی بازی کردند را دارم اصلا نامی از ایشان نیست. این دروغ اول. در ثانی رحمتی را هواداران نمی خواستند و فتحی اچطور میخواد میخواد دو برابر شما هزینه برگشت اونو بده اگر پایگاهی در استقلال داشت حاضر بود یک بک چهارم پول شما بمونه این دروغ دوم،، مسعود ریگی پارسال بهترین بازیکن پدیده و جز ستاره های لیگ بود و تنها بازیکن پدیده بود که تمام بازی ها را ثابت بازی کرد حالا چون قراردادش تمام شده و با عشق استقلال را انتخاب کرده شده بازیکن مازاد!!!!!!!! آخه کدوم بازیکنی حاضره پیشنهاد استقلال را رد کنه و به پدیده بره اونم بازیکن غیربومی،، این از دروغ سوم،،، و اما مهم تر از این دروغ ها. چرا نمی گه این پول ها را از چه راهی و با کدام رانت به دست آورده که در فوتبالی هزینه میشه که هیچ سود حتی برگشت سرمایه هم نداره؟؟؟؟ این بابا که از فامیلش پیداست عرب خوزستانی است اگر دلسوز فوتبال بود این هزینه ها را برای همشهریان و هم طایفه های خود در اهواز و آبادان و دیگر نقاط محروم خوزستان مهد فوتبال ایران انجام می داد نه در شهری که فوتبال در آن اصلا جایگاهی که در خوزستان دارد را ندارد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج