گریزمان دیگر در اتلتیکو تمرین نمی‌کند
۸۸۲۶۳۷
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
۳۱۶۹
آنتون گریزمان در مقابله با رفتار باشگاه اتلتیکومادرید با او در رابطه با انتقالش به بارسلونا اعلام کرده در تمرینات این تیم حاضر نخواهد شد.

خبرگزاری مهر: روزنامه هواداری تیم فوتبال رئال مادرید، مارکا، افشا کرده که آنتون گریزمان به اتلتیکومادرید اعلام کرده در تمرینات این تیم شرکت نخواهد کرد و دلیلش هم ابراز ناراحتی از نحوه پیش رفتن امور برای او بوده است.

در همان گزارش آمده خود باشگاه از گریزمان خواسته در اولین فرصت ممکن با آن‌ها صحبت کند و تصمیم بگیرد که می‌خواهد در تیمش بماند یا این تیم را ترک کند تا بتوانند تا زمانی که پنجره نقل و انتقالاتی باز است بازیکنی را جایگزین او کنند. بازیکن فرانسوی هم همین کار را کرده و با روشی دوستانه به آن‌ها اعلام کرده که قصد ترک تیم را دارد.

گریزمان دیگر در اتلتیکو تمرین نمی‌کند

گفته می‎شود در ملاقات بین گریزمان و سران اتلتیکو که گریزمان اعلام کرده قصد رفتن دارد به او گفتند به هر شکل ممکن به او کمک خواهند کرد و دلیلش هم این بوده که او در اتلتیکو تاریخ را نوشته و بازیکنی است که برایش احترام قائلند.

روز جمعه اما اتلتیکو بیانیه‌ای صادر کرد و از او خواست تا به تمرینات بازگردد و همچنین در بیانیه اعلام کردند که این بازیکن با بارسلونا به توافق رسیده است و این توافق مربوط به ماه مارچ بوده است. این باشگاه همچنین با لحنی تند و عصبانیت درباره بارسا صحبت کرده بود که چطور با بازیکن آن‌ها مذاکره کرده است.

این بیانیه بعد از این صادر شد که بارتومئو، رئیس بارسا، تائید کرد روز پنج‎شنبه مذاکراتی بین دو باشگاه صورت گرفته است و قرار است معامله‌ای در کار باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج