سپاهان: به رأی کمیته انضباطی اعتراض می‌کنیم
۸۸۳۰۸۹
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷
۱۰۷۱۹
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: به طور حتم نسبت به رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان اعتراض خواهیم کرد.

خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: به طور حتم نسبت به رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان اعتراض خواهیم کرد.

«مسعود تابش» در گفت و گو با خبرنگار با بیان این مطلب افزود: البته این رأی که در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شده، هنوز به طور رسمی به باشگاه سپاهان اصفهان ابلاغ نشده است.

مدیرعامل سپاهان خاطرنشان کرد: پس از ابلاغ حکم صادر شده اقدامات لازم را از طریق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال انجام خواهیم داد تا از حق خودمان دفاع کنیم.

تابش تصریح کرد: باشگاه سپاهان به یک بازی از حضور از تماشاگران محروم شده است و این برای ما جای سوال دارد که چرا چنین اتفاقی رخ داده است؟

وی در پایان گفت: از حق باشگاه سپاهان با قدرت دفاع می‌کنیم و ظرف چند روز آینده با بررسی تمامی جوانب به طور رسمی اعتراض حود را انجام خواهیم داد.

با اعلام کمیته انضباطی تیم پرسپولیس به دلیل پرتاب اشیا محترقه، استفاده از لیزر و شعارهای موهن و تحریک تماشاگران تیم مقابل به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تماشاگران این تیم از حضور در یک مسابقه از همراهی تیم خود محروم هستند. (این رای قابل تجدید نظر است.)

تیم سپاهان اصفهان به دلیل پرتاب اشیا و استفاده از شعارهای موهن از سوی تماشاگران منتسب به برگزاری یک مسابقه بدون حضور تماشاگر محکوم و باید ۸۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است.)

علیرضا بیرانوند دروازبان تیم پرسپولیس به دلیل رفتار غیر ورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود محکوم شد و باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.)

سیامک نعمتی و بشار رسن بازیکنان تیم پرسپولیس تهران به دلیل رفتار غیر ورزشی هر کدام به طور جداگانی به توبیخ کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

امیر قلعه نوعی سرمربی سپاهان به دلیل رفتار غیر ورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

میگوئل تکسیرا مربی تیم سپاهان اصفهان به دلیل رفتار غیر ورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.)

مهدی کیانی بازیکن تیم سپاهان به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

سیاوش یزدانی به دلیل تحریک عمومی به خشونت که به یک جلسه از همراهی تیم خود و حضور در مسابقه به لحاظ محرومیت ناشی از دستور موقت، محکوم شده بود باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.)

همچنین در خصوص بخشی از گزارش مقامات رسمی و نیز تخلفات ایراد خسارت، نقض اصولی اصولی کل رفتار و بروز خشونت از سوی تماشاگران منتسب به هر دو تیم، پرونده جهت تکمیل تحقیقات مفتوح و دستور موقت سابق الصدور نیز در خصوص یزدانی ملغی می باشد.

گفتنی است، دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از سری رقابت های جام حذفی برگزار و به دلیل تخلفات تماشاگران تیم سپاهان مبنی بر پرتاب اشیا محترقه، شعارهای موهن و درگیری با نیروی انتظامی، تیم سپاهان باید ۱۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است.)

امیر قلعه نوعی به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه علیه داوران باید ۵ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است.)

زاغی نژاد مربی تیم سپاهان به دلیل دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه علیه داوران باید ۵ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند و این رای قطعی است

جلال امیدیان مربی تیم سپاهان به دلیل بد رفتاری در قبال مربی تیم مقابل به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۵ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

کی روش استنلی به دلیل بدرفتاری مقابل بازیکن تیم حریف به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای از لحاظ جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.)

سروش رفیعی بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل بدرفتاری مقابل بازیکن تیم حریف به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و این رای از لحاظ جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

تیم پرسپولیس به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری و استفاده تماشاگرانش ازشعارهای موهن، باید ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1398/04/17
خیلی جالبه.تیم سپاهان که اینهمه مردموبازنجیروسنگ زدن وماشینهاراآتش زدن فقط یه جلسه محروم کردن؟اینجوری میخوان باناهنجاریهامبارزه کنین.باملاحظه کاری وبرخوردهای ضعیف هبچ کاری نمیشه کرد
کاج کبیر! باخت ۶ بر۱ در آسیا! ۶ بار حذف از مرحله گروهی!
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/04/17
چقدر خوشم میاد این تابش چوبه تیمش را می خوره و کلافه میشه و به این در و اون در میزنه و کاری از پیش نمی بره!!خخح
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1398/04/17
نکنه تابش انتظار داشته جریمه هم نشن که به کارهای زشتشون ادامه بدن.بدبخت تو باید دیه اون دونفری که مرد و اون یکی که کور شد هم بدی
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1398/04/17
فدراسیون بودجه هاش و امثال کفاشیان وترابیان هپلی هپو کردن اینطوری جبران میکنه
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1398/04/18
واقعا این آقا که از قیافه اش وقاحت میبارد دور از ذهن نیست که از این رای معترض بشه از زمانی که قلعه نوعی پاش وتو فوتبال اصفهان گذاشت محیط این شهر رو آلوده کرد وفوتبال این شهر رو به حاشیه کشوند
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1398/04/18
حتما اعتراض کنید چون جریمه های تیمای لیگ برتری سال گذشته به حساب شله زرد ریخته نشده حتما پیگیر باشید.حق حساب بازیکنا نقدا پرداخت و به حساب دلالش واریز شده.خیلی وقته از قلعه بوقی خبری نیست کجا عشقو حاله ، اونور آبه دگه
France
06:39 - 1398/04/18
تو را خدا تو دیگه حرف نزن تمام فتنه ها از باشگاه شما مدیریت شما و تماشاگران شما ست
United States
07:19 - 1398/04/19
کمیته انظباطی فقط و فقط برمبنای منافع توتیم مرکز فعالیت میکنن و نیت واقعیشون همینه...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج