«سرای ابریشم» بازاری متنوع از فرش با قیمت مناسب
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۸۳۳۴۰
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
۳۱۵۲
انتخاب مدل‌های متنوع فرش در سرای ابریشم
جشنواره «پرواز پروانه‌های طلایی» همچنان در بازار مدرن فرش سرای ابریشم در حال برگزاری‌ست و خریداران فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف می‌توانند در قرعه کشی جوایز نفیس ویژه خریداران شرکت کنند.

جشنواره «پرواز پروانه‌های طلایی» همچنان در بازار مدرن فرش سرای ابریشم در حال برگزاری‌ست و خریداران فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف می‌توانند در قرعه کشی جوایز نفیس ویژه خریداران شرکت کنند.

سرای ابریشم نه تنها به عنوان بزرگترین بازار فرش ماشینی کشور شناخته می‌شود که به جهت تنوع محصولات و نوع چیدمان فرش‌ها نیز منحصر به فرد است.

«هزار نقش و هزار رنگ» ویژگی سنتی فرش‌های ایرانی است که با نقش‌های خاطره انگیز و طرح‌های چشم‌نواز همواره جذاب و دلرباست.

«سرای ابریشم» بازاری متنوع از فرش با قیمت مناسب

تنوعی که به لطف چیدمانِ «راه حل» محور و مشاوره‌ی متخصصانِ طراحی داخلی در سرای ابریشم، انتخاب بهترین و مناسب‌ترین فرش را آسان می‌سازد.

طراحی دکور خانه‌های ایرانی همواره هنر، ذوق و سلیقه زن خانواده را نمایان می‌سازد.

از دهه‌ها پیش بسیاری از مردان خانواده دوست ایرانی انتخاب تم و رنگ دکور خانه را به همسران‌شان سپردند تا با این تصمیم هوشمندانه هم کانون خانواده را گرم‌تر کنند و هم خانه‌ای زیباتر توام با آرامش داشته باشند.

انتخاب فرش خانه یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی دکور هر خانه است و امروزه زنان ایرانی بیش از همسران‌شان در انتخاب فرش تصمیم گیرنده هستند.

سرای ابریشم به لطف تجربه‌ی دیرین خود در بازار تهران و شناخت عمیق از مشتریان این مهم را به خوبی دریافته و در چیدمان جدید سرای ابریشم سعی کرده است بستر مناسب را برای تبلور ذوق و قریحه زنان ایرانی در انتخاب بهترین محصول فراهم کند.

جشنواره فروش «پرواز پروانه‌های طلایی» نیز دقیقا با هدف تکریم زنان ایرانی در سرای ابریشم برپا شده است و این بازار مدرن فرش ماشینی و تابلو فرش‌های دستباف به پاس حضور زنان ایرانی هدایای نفیسی برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

گردن آویز پروانه‌ی طلایی سرای ابریشم یکی از این هدایاست که هر هفته به قید قرعه به دو نفر از خریداران بازار فرش سرای ابریشم اهدا می‌شود.

«سرای ابریشم» بازاری متنوع از فرش با قیمت مناسب

شرایط شرکت در قرعه کشی جشنواره «پرواز پروانه‌های طلایی»

همه خریداران فرش ماشینی و تابلوفرش‌های سرای ابریشم، به طور هفتگی در قرعه کشی گردن آویز طلا شرکت داده می‌شوند و تمامی کسانی که در قرعه‌کشی برنده نشده باشند، به طور خودکار نام‌شان در قرعه‌کشی هفته بعدی نیز شرکت داده خواهد شد.

حضور در بازار تهران به دلیل حجم مراجعات در طول روز و رفت و آمد جمعیت بزرگی از بازاریان و خریداران دشوار است. از این رو سرای ابریشم برای مشتریانی که به تهرانگردی و خرید شبانه علاقه‌مندند شرایط ویژه‌ای قائل شده است تا به این ترتیب خریداران فرش به لطف خلوت بودن خیابان‌های مرکزی شهر، دغدغه‌ی کمتری داشته باشند.
به همین دلیل است که شانس برنده شدن خریداران از سرای ابریشم در قرعه کشی گردن آویز طلا بین ساعات ۲۱ تا ۲۲:۳۰ شب دو برابر خواهند بود.

«سرای ابریشم» بازاری متنوع از فرش با قیمت مناسب

در هفته اخیر محمد خداجو اولین برنده گردن آویز جشنواره پرواز پروانه‌های طلایی سرای ابریشم بودند.

سرای ابریشم علاوه بر این، هدایای دیگری نیز برای خریداران شبانه در نظر گرفته است و یک قالیچه به مشتریانی که بین ساعات ۲۱ تا ۲۲:۳۰ بیش از ۲ میلیون تومان از این بازار خرید کنند، پیشکش خواهد شد.

البته ساعات کار سرای ابریشم همه روزه از ساعت ۹:۰۰ صبح تا ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه شب است و امکان خرید از سرای ابریشم در تمام طول روز نیز امکان پذیر است. جشنواره فروش این بازار فرش ماشینی و تابلو فرش تا ۸ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر در مورد جشنواره فروش سرای ابریشم، می‌توانند به وب سایت این بازار به آدرس sarayeabrisham.com و صفحه اینستاگرام آن به آدرس www.instagram.com/sarayeabrisham مراجعه کنند.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر