شرط پیوستن پوگبا به رئال مادرید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۸۴۱۵۷
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
۶۳۰۵
باشگاه رئال مادرید برای اینکه بتواند هافبک فرانسوی منچستریونایتد را به خدمت بگیرد باید ۲۰۰ میلیون یورو از فروش بازیکنان خود بودجه تأمین کند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، این روزها اخبار ضدونقیضی درباره پیوستن پل پوگبا به رئال مادرید شنیده می‌شود اما حتی در صورتی که منچستریونایتد با این جابجایی موافقت کند، کار کهکشانی‌ها برای خرید او آسان نیست.

در حقیقت با توجه به منفی شدن تراز مالی باشگاه در نتیجه خرید بازیکنانی مانند ادن ازار، لوکا یوویچ، فرلان مندی و ادر میلیتائو، باشگاه رئال مادرید با محدودیت‌های قابل توجهی برای خرید بازیکنان بعدی مواجه است.

تا الان هفت بازیکن رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالات از این تیم جدا شده‌اند که شامل مارکوس یورنته، تئو هرناندس، رائول دتوماس و متئو کواچیچ به صورت قطعی و لوکا زیدان، سرخیو رگیلون و مارتین اودگارد به صورت قرضی می‌شود.

خروج این بازیکن برای رئال مادرید 125 میلیون یورو درآمد به همراه داشته اما باشگاه رئال مادرید به دنبال آن است که 200 میلیون یوروی دیگر هم از این محل تأمین بودجه کند.

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید امیدوار است که پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات 6 بازیکن دیگر بفروشد که خامس رودریگس، کسی که ناپولی اصلی‌ترین مشتری اوست، در این فهرست قرار دارد.

6 بازیکن قابل فروش

برای تأمین بودجه 200 میلیون یورویی از فروش بازیکنانش، رئال مادرید چشم امید به فروش بازیکنان مانند گرث بیل و ایسکو دارد.

هیچیک از این دو بازیکن اما خیال رفتن ندارند، هر چند در میان آنها تنها ایسکو است که اطمینان دارد در برنامه‌های سرمربی‌اش زین‌الدین زیدان برای فصل آینده نقشی خواهد داشت. دیگر بازیکنانی که احتمال جدایی‌شان وجود دارد، کیلور ناواس، لوکاس واسکز و ماریانو دیاس هستند.

فروشی در کار نباشد، پوگبا هم در کار نیست

منچستریونایتد بارها تأکید کرده که برای فروش پوگبا به رقمی زیر 150 میلیون یورو رضایت نخواهد داد و اگر رئال مادرید دیگر هیچیک از بازیکنان فعلی‌اش را نفروشد، نمی‌تواند از پس پرداخت هزینه خرید هافبک فرانسوی شیاطین سرخ برآید.

پوگبا دارد تمام تلاشش را می‌کند تا به کهکشانی‌ها ملحق شود اما همه چیز به رئال مادرید بستگی دارد که میزان علاقه‌اش به خرید او را نشان دهد.

ایسکو برای شرکت در اردوی پیش فصل رئال مادرید به کانادا سفر نکرده اما این هیچ ربطی به احتمال پیوستن او به تیمی دیگر ندارد. در واقع او به دلیل تولد فرزند دومش از باشگاه اجازه گرفته که در مادرید بماند اما در روزهای آتی او نیز به دیگر شاگردان زیدان ملحق خواهد شد.

رئال مادرید آماده دریافت پیشنهاد برای فروش ایسکو است اما هنوز پیشنهادی چشمگیر برای فروش این هافبک اسپانیایی دریافت نکرده است. قیمتی که رئال روی او گذاشته بین 65 تا 80 میلیون یورو است. ایسکو اما اطمینان دارد که زیر نظر زین‌الدین زیدان می‌تواند به دوران اوج خود برگردد و می‌خواهد فصل آینده این موضوع را ثابت کند.

خامس در آستانه پیوستن به ناپولی

خامس رودریگر در آستانه دوباره ملحق شدن به سرمربی سابقش در رئال، کارلو آنچلوتی است و روند مذاکرات میان ناپولی و رئال مادرید هنوز ادامه دارد. ناپولی می‌خواهد برای فصل اول خامس را از رئال مادرید قرض بگیرد و تابستان سال بعد 40 میلیون یورو بابت خرید قطعی او بپردازد اما رئال مادرید فعلاً مخالف این پیشنهاد است.

کیلور و لوکاس

به نظر می‌رسید که ناواس هم تابستان امسال رئال مادرید را ترک می‌کند اما حالا او با سایر بازیکنان این تیم در کانادا به سر می‌برد. او دارد در کنار تیبا کورتوا، آندری لونین و دیه‌گو آلتوبه تمرین می‌کند. باشگاه هنوز در فکر فروش اوست اما قیمتی که برایش تعیین شده بین 35 تا 50 میلیون یورو است و شاید هر تیمی را برای خرید این دروازه‌بان کاستاریکایی ترغیب نکند.

ماریانو و یوویچ

به نظر می‌رسد که ورود لوکا یوویچ به جمع شاگردان زین‌الدین زیدان، تنها یک مهر تأیید پای سند خروج ماریانو از رئال مادرید بوده است. رئال اما منتظر است که پیشنهادی حداقل 20 میلیون یورویی دریافت کند تا به او اجازه رفتن بدهد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر