فنونی‌زاده: تازه به دوران رسیده‌ها ۲ میلیارد خواستند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۸۵۶۱۶
۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
۵۳۸۳
بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال و تیم ملی فوتبال ایران گفت:حرص می‌خوریم که یک بچه تازه به دوران رسیده از استقلال 2 میلیارد پول می‌خواهد، این بچه‌ها باید آرزویشان باشد که پیراهن استقلال را به تن کنند.

خبرگزاری فارس: مهدی فنونی‌زاده در خصوص اتفاقات این روزهای باشگاه استقلال و یارگیری این تیم و همچنین نفراتی که جذب شدند صحبت‌های زیر را انجام داد:

شما از اوضاع و احوال استقلال و یارگیری این تیم مطلع هستید؟

کم و بیش مطلع هستم چون مدتی در مسافرت بودم و فقط متوجه شدم که سرمربی تیم چند بازیکن را اخراج کرده و آنها را نخواسته است البته شنیدم که جواد زرینچه هم سرپرست تیم شده که این موضوع جای خوشحالی دارد.

دیدگاه شما در مورد کنار گذاشتن بازیکنان توسط استراماچونی چیست؟

اگر این مربی خودش به این نتیجه رسیده است واقعاً باید به او بگوییم دمش گرم معتقدم این مربی در استقلال قطعاً موفق می‌شود. البته اگر شرایط فراهم باشد. مربی که بازیکن باج ندهد قطعاً موفق است. بازیکن باید فقط سرش به کار خودش باشد و کار خودش را انجام بدهد.

حتماً می‌دانید که تعداد زیادی از بازیکنان از استقلال جدا شده‌اند مثل مهدی رحمتی، پژمان منتظری، پاتوسی، ایسما، منشا و ...

بله این موضوع را شنیده‌ام. در مورد منتظری بگویم که حیف شد او از استقلال جدا شد. من از شما سؤال می‌پرسم مگر منتظری بعد از رحمتی کاپیتان دوم تیم نبوده است؟

چرا؟

یا یک بازیکن را نمی‌خواهند و او را در لیست مازاد می‌گذارند و یا اینکه با او تماس می‌گیرند و می‌گویند بیا قرارداد ببند. وقتی منتظری دومین کاپیتان یک تیم است باید اولین نفر یا دومین نفر با او تماس بگیرند این حرف که غلط نیست. خود مدیرعامل هم اگر زنگ نزد اشکالی ندارد چون سرپرست یا معاون باشگاه باید این کارها را انجام دهد ولی حداقل باید با منتظری تماس می‌گرفتند.

اما مسئولان استقلال معتقد بودند با منتظری تماس گرفتند ولی او پاسخ نداده است.از سوی دیگر خود منتظری مدعی بود به وی دیر زنگ زده‌اند و این کار او را ناراحت کرده است...

حتما با او دیر تماس گرفته اند. اگر به منتظری زنگ می‌زدند مطمئناً آن بازیکن ارزش پیدا می‌کرد و حتی از نظر مالی هم به باشگاه تخفیف می‌داد. من فکر می‌کنم این مسائل را آقای منزوی بهتر بداند چون آنها از قبل استقلالی بوده‌اند و طبیعتاً این مسائل را بهتر از من می‌دانند. اگر به پژمان منتظری احترام می‌گذاشتند شاید او با رقم کمتر هم در استقلال می‌ماند. در مورد رحمتی هم همین‌طور اتفاقاً من در مورد رحمتی خیلی حرف دارم.

چطور؟

بعد از بازی استقلال و پرسپولیس در سال گذشته همه جور دروغ علیه مهدی رحمتی ساختند، هر کسی هم که در مورد او حرفی زد مطمئن باشید حسود بوده و از روی غرض‌ورزی این کار را کرده است. رحمتی پسر خوب و باشخصیتی است و خوب نبود که با یک دروازه‌بان ملی این گونه برخورد کنند. سؤال من این است شنیده‌ام حسین حسینی ادعا کرده بود که شرط حضورش در استقلال نبودن رحمتی است و او حاضر است اگر رحمتی نباشد 500 میلیون به استقلال تخفیف بدهد. این موضوع درست است؟

در مورد بحث اول شما علی خطیر معاون ورزشی استقلال مصاحبه و چنین موضوعی را مطرح کرد اما در مورد بحث دوم شما چیزی رسمی اعلام نشده...

من اگر مدیرعامل استقلال بودم همان روز اول حسینی را بیرون می‌انداختم. من از شما سؤال می‌پرسم آیا شما به عنوان یک خبرنگار می‌توانید به سردبیرتان دستور بدهید؟ هر کسی جایگاه و شخصیت خودش را دارد و باید به جایگاهش توجه کند. آیا حسینی تنهایی می‌تواند امسال جور استقلال را در دروازه بکشد؟ تاریخ مصاحبه من را یادداشت کنید و ببینید کی به شما گفتم، در غیاب رحمتی و منتظری خط عقب استقلال را خوب نگاه کنید و ببینید چه بلایی بر سر این تیم می‌آید.

چیزی که یادم می‌آید این است که رحمتی بعد از دربی سال گذشته اگر اشتباه نکنم 10، 12 بازی بیرون نشست و یک کلام مصاحبه نکرد ولی حسینی در همین فصل آخر هر وقت بیرون می‌نشست یک جور اعتراض می‌کرد.ببینید اگر حسینی 10 سال دیگر تبدیل به یک بازیکن بزرگ استقلال شود و یک جوان بیاید و برای او شرط بگذارد چه حالی به حسینی دست می‌دهد. من معتقدم رفتار باشگاه استقلال با مهدی رحمتی خوب نبود و بازیکنی که سال‌ها با واکنش‌هایش دل مردم را شاد کرده نباید چنین رفتاری را می‌دید.

از این موضوع بگذریم به جز این نفرات بازیکنان دیگری هم جدا شدند. مثلاً چشمی، پاتوسی، ایسما، منشا، روح‌الله باقری و ...

نظر سرمربی همیشه باید محترم باشد و در این بین بازیکنان جوانی هم بودند که به درد تیم می‌خوردند اما حتماً مربی چیزی می‌دانسته که این بازیکنان را نخواسته است. ما باید ببینیم باید این بازیکنان را که از تیم رفته‌اند با بازیکنان جدید قیاس کنیم و آنها را روی یک ترازو قرار بدهیم و بعد نظر بدهیم. اگر نظر شخصی من را می‌پرسید معتقدم فصل گذشته چون با جو و شرایط تیم آشنا بودند امسال به درد تیم می‌خوردند ولی از این همه اسمی که آوردید رحمتی و پاتوسی واقعاً حیف شدند چون مطمئن هستم خلأ آنها حس خواهد شد.

ممکن است این 6 نفری هم که به استقلال آمده‌اند زود جا بیفتند ولی سخت است به هر حال من به عنوان یک استقلالی برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم و با وجود اینکه رفتار سرمربی تیم را تأیید کرده و خیلی خوشم آمده اما معتقدم امسال هم چشمم به قهرمانی و موفقیت استقلال آب نمی‌خورد.

شما کدام تیم‌ها را مدعی می‌بینید؟

به نظر من سپاهان و تراکتورسازی مدعیان اصلی قهرمانی هستند و پرسپولیس هم نمی‌تواند مثل سال‌های اخیر باشد.

شما به هواداران استقلال حق می‌دهید با این همه تغییرات و از دست رفتن ستاره‌ها از مدیریت باشگاه گلایه داشته باشند.

هواداران استقلال همیشه حق دارند من چند وقت پیش مصاحبه کردم و گفتم تنها کسی که به درد این تیم می‌خورد امیر قلعه‌نویی است چون او هم مدیریت دارد و هم همه طرفداران وی را دوست دارند. مربی خارجی بی‌تقصیر است و اصلاً از فوتبال ایران خبر ندارد. او تحت فشار هم که قرار بگیرد در آخر می‌گوید من تیم را خودم نبستم یا بازیکنان را نمی‌شناختم.

شما فکر می‌کنید به این مربی در مورد رحمتی حرفی زده بودند یا در مورد بازیکنان دیگر هم همین‌طور، شاید اگر این مربی 2 جلسه تمرین رحمتی را می‌دید می‌گفت او را می‌خواهم، ضمن آنکه وقتی رحمتی کنار حسینی تمرین می‌کرد دروازه‌بان دوم استقلال انگیزه داشت حالا او بدون رقیب چه انگیزه‌ای دارد؟ منتظری را هم ببینید. همین الان می‌تواند در خارج بازی کند و هر باشگاهی دست روی او بگذارد برده است. من فقط متأسف هستم که با احساسات هواداران استقلال بازی می‌شود چون شما نمی‌دانید وقتی این تیم می‌بازد یا نتیجه می‌گیرد حال این هوادار تا رسیدن به منزل چقدر بد است.

اوضاع و احوال خودتان چطور است مشغول چه کاری هستید؟

ما هم کار بدی نمی‌کنیم می‌نشینیم و تماشا می‌کنیم، حرص می‌خوریم که یک بچه تازه به دوران رسیده از استقلال 2 میلیارد پول می‌خواهد، این بچه‌ها باید آرزویشان باشد که پیراهن استقلال را به تن کنند. من 103 بازی برای استقلال کردم و فقط یک باخت آوردیم و باور نمی‌کنید بعد از آن بازی چه اتفاقاتی افتاد.

کدام بازی؟

ما قهرمان آسیا شده بودیم و به پاس تهران 4 بر 2 باختیم، چشمتان روز بد نبیند وقتی بعد از بازی به استخر رفتیم احمدرضا عابدزاده گریه می‌کرد و می‌گفت تیمی که قهرمان آسیا شده باید 4 بر2 ببازد؟ عابدزاده می‌گفت با چه رویی به خیابان بروم و در چشم مردم نگاه کنم؟ حالا این تازه به دوران رسیده‌ها در سه هفته سه باخت می‌آورند و مرتب سرشان در تلفن‌شان است اما عین خیالشان هم نیست.

ظاهراً دلتان پردرد است.

به رگ کسی برنمی‌خورد، ماهی 3 هزار تومان حقوق می‌گرفتیم و در سال در مجموع 100 هزار تومان دریافتی داشتیم الان با 3 هزار تومان آب معدنی هم نمی‌دهند اما هنوز هم در خیابان جواب مردم را می‌دهیم و وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد انگار خودمان جزو استقلال هستیم و سرمان پایین است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/04/24
بایدخودتان رادرموقعیت دیگران قراردهید.شمادرزمانی بازی میکردیدکه پول مطرح نبود و...الان زمانه تغییرکرده عبارت هایی مثل تازه به دوران رسیده ها درست نیست پیشکسوت ازهرچیزمهمتربایدالگوباشدازنظراخلاقی میتوانید محترمانه ترانتقادکنید.
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/04/24
بایدخودتان رادرموقعیت دیگران قراردهید.شمادرزمانی بازی میکردیدکه پول مطرح نبود و...الان زمانه تغییرکرده عبارت هایی مثل تازه به دوران رسیده ها درست نیست پیشکسوت ازهرچیزمهمتربایدالگوباشدازنظراخلاقی میتوانید محترمانه ترانتقادکنید.
کاج کبیر! باخت ۶ بر۱ در آسیا! ۶ بار حذف از مرحله گروهی!
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1398/04/24
برای هوادارا قابل قبول نیست چون هم کیسه و هم لنگ امسال اول فصل مربی جدید دارند و مربی ایتالیایی خودش میگه من این ۳ بازیکن را نمیخام و هر کسی را هم مثل دیاباته جذب کردند حالا چرا مربی آخر فصل مقصر نباشه و بگه من جذب نکردم!!!
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1398/04/24
درودبه شرفت اون فوتبال مردحالادوره نامردی وتبانی وکم فروشی توفوتباله
-
17:47 - 1398/04/24
جناب فنونی زاده اون دوران رفت ودیگر بازگشتی نیست.حرمت ها شکسته دشده.بزرگی ،کوچکی دیگه شعاره.آدم وقتی شمارا می بینه عذاب میکشه.
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1398/04/24
من نمی دانم این بازیکنان قدیمی چرا فکر می کنند تمام هواداران دهه هفتاد و هشتاد دنیا آمده اند؟؟؟؟؟؟ آقای فنونی زاده شما که از برکت استقلال به همه چیز رسیدی یادتان رفت که سال هفتاد و دو بخاطر پول استقلال را ترک کردی و به تیم های پولدار تازه تاسیس رفتی؟؟؟؟ آن هم در حالی که تیم از نظر بازیکن به شدت در مضیقه بود؟؟؟؟ تا تیم سهمیه نگیرد و برای حفظ آمادگی در دسته سوم شرکت کند؟؟؟؟ جواد زرینچه که قبل از آن به کشاورز رفته بود وقتی اوضاع تیم را چنین آشفته دید مرد و مردانه از آن همه پول گذشت و به تیم برگشت تا کمک حال تیم باشد اما تو چی؟؟؟؟؟ فکر نکردی یک پیرمردی که عمرشو به عشق استقلال سپری کرده بیاد پته امثال شما را روی آب بریزد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تنورستان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر