ستاره‌های بسکتبال آمریکا به جان ترامپ افتادند
۸۸۵۶۵۳
۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
۵۸۹۳
سرمربی تیم بسکتبال گلدن استیت که بعد از چند قهرمانی با این تیم، در لیگ حرفه‌ای آمریکا امسال نائب قهرمان شد به صحبت‌های نژاد پرستانه رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.

خبرگزاری ایرنا: سرمربی تیم بسکتبال گلدن استیت که بعد از چند قهرمانی با این تیم، در لیگ حرفه‌ای آمریکا امسال نائب قهرمان شد به صحبت‌های نژاد پرستانه رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در تازه‌ترین اظهار نظرش خطاب به برخی مسئولان کنگره گفته که بهتر است به کشورهای خود بازگردند و مشکلات این کشورها را حل کنند نه اینکه در آمریکا بمانند. این صحبت‌ها واکنش‌های زیادی در جامعه جهانی و خود آمریکا داشت و مردم این کشور از صحبت‌های نژادپرستانه ترامپ واکنش نشان دادند.

«استیو کر» سرمربی تیم بسکتبال گلدن استیت نیز که بارها در جریان صحبت‌های خود به مسائلی غیر بسکتبال اشاره کرده امروز در گفت و گویی به شدت به این موضوع واکنش نشان داد.

این مربی که پیش از این به ضرورت تغییر قانون حمل اسلحه در آمریکا نیز اشاره داشته تنها مربی شاغل در NBA است که درباره مسائل غیر بسکتبال نیز صحبت می‌کند.

او درباره صحبت‌های رئیس جمهور آمریکا گفته است: به نظر من اکنون زمان آن رسیده که اعضای کنگره به موضوع رئیس جمهور ورود کنند و قدرتی از خود به نمایش بگذارند. آنها انتخاب شده‌اند که این کار را انجام بدهند و برابر چنین صحبت‌هایی واکنش نشان بدهند.

استیو کر بارها و بارها از فرصت‌هایی که برای اعتراض به سیاست‌های دولت آمریکا داشته، استفاده کرده و حالا از اعضای کنگره خواسته‌است که واکنشی به صحبت‌های ترامپ داشته باشند.

پیش از این نیز بسیاری از بسکتبالیست‌های NBA نسبت به رفتارهای رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داده بودند و حتی برای دیدار با او نیز به کاخ سفید نرفتند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج