آقایان! با همسر عصبانی‌تان این‌گونه برخورد کنید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۸۶۲۰۹
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
۱۲۵۱۳
فرض کنید، خانم شما با همسایه‌تان درگیر شده و آنقدر خشمگین و عصبانی است که به محض ورودتان به خانه، سر شما داد می‌زند. چه باید بکنید؟ آیا شما هم باید متقابلا عصبانی شوید؟ بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که راهی پیدا کنید تا این موقعیت سخت، هوشمندانه و مدبرانه بدون درگیری و فرسودگی برطرف شود.

برترین‌ها: در یک زندگی مشترک، دیر یا زود زمان‌ها و موقعیت‌هایی خواهند بود که خانم‌تان عصبانی شود. شما به عنوان یک شوهر، نزدیک‌ترین فرد به همسرتان هستید و حتما دوست دارید همیشه او را شاد ببینید. اما وقتی که موقعیتی از کنترل خارج می‌شود، کنار آمدن با آن بسیار دشوار است.

معمولا زمان‌هایی کنترل اوضاع از دست‌تان خارج می‌شود که اختلاف از تفاوتی جزئی میان عقاید شروع می‌شود یا سوء تفاهمی پیش می‌آید. این اختلاف‌ها با کمی صبر و حوصله، ارتباط باز و موثر و کمی گذشت نسبت به هم قابل حل هستند. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که راهی پیدا کنید تا این موقعیت سخت، هوشمندانه و مدبرانه بدون درگیری و فرسودگی برطرف شود.

فرض کنید، خانم شما با همسایه‌تان درگیر شده و آنقدر خشمگین و عصبانی است که به محض ورودتان به خانه، سر شما داد می‌زند. چه باید بکنید؟ آیا شما هم باید متقابلا عصبانی شوید؟

وقتی چنین اتفاقی می‌افتد شما باید تحمل کنید و سعی کنید همسرتان را آرام کنید. شما نمی‌دانید چه کسی یا چه چیزی همسرتان را عصبانی کرده است، اما به هر حال شما یک مرد هستید، پس از قدرت خود برای فرونشاندن خشم و تنش استفاده کنید. اگر همسرتان شروع به مشاجره با شما کرد، فقط سعی کنید او را آرام کنید.

آقایان! با همسر عصبانی‌تان اینگونه برخورد کنید

از قدیم گفته‌اند: «اگر خانم ِ خانه شاد نباشد، هیچکس دیگر در خانه شاد نخواهد بود»، پس به خاطر خودتان و بچه‌ها هم که شده باید بلد باشید چگونه شرایط را مدیریت کنید. تحقیقات و پژوهش‌ها نیز این گفته را تائید می‌کنند. یک خانم عصبانی معمولا از موضوعاتی مربوط به قدرت و تسلط، بی‌عدالتی و مسئولیت‌های جورواجور ناراضی و شاکی است، اما در ظاهر شاید به نظر شما این طور برسد که از هیچ و پوچ عصبانی می‌شود.

این باور در میان بیشتر افراد و فرهنگ‌ها وجود دارد که مرد‌ها بیشتر از زن‌ها عصبانی می‌شوند، اما واقعا اینطور نیست، یا حداقل به این سادگی‌ها نیست! پژوهشی در دانشگاه ماساچوست نشان می‌دهد مرد و زن از جهت تعداد دفعات عصبانی شدن تفاوتی با هم ندارند.

مدیریت خشم

تفاوت خشم زن و مرد در مدیریت خشم‌شان است. طبق یافته‌ها، منبع خشم زن‌ها عموما سه چیز است: عدم مسئولیت پذیری دیگران، بی‌انصافی و بی‌عدالتی و ناتوانی. هر چند مرد‌ها و زن‌ها از نظر تعداد دفعات عصبانی شدن با هم یکسان‌اند، اما خشم و عصبانیت خود را متفاوت بروز می‌دهند و ضمنا احساس دریافت‌شان از خشم نیز با هم تفاوت دارد.

چرا خانم من عصبانی است؟!

به گفته‌ی محققان، زن‌ها بیشتر از مرد‌ها عصبانی «می‌مانند» و بیشتر احتمال دارد خشم و دلخوری را درون خود نگه دارند. از همه مهمتر، زن‌ها خیلی بیشتر ممکن است حالت تهاجمی غیر مستقیم به خود بگیرند. یعنی وقتی که خشم و نارضایتی یک زن تا اعماق وجودش نفوذ می‌کند، خیلی بیشتر ممکن است که در ظاهر سکوت کند و کینه به دل بگیرد. خانم‌ها انگار طبق یک قانون نانوشته نسبت به حالت تهاجمی و مستقیمِ خشم احساس خوبی ندارند و مستقیما حمله نمی‌کنند، بنابراین در مراحل اولیه‌ی ناراحتی‌ها و دلخوری‌های زندگی زناشویی، نقد و سرزنش، شیوه‌ای از ابراز خشم برای زن‌ها می‌شود. پنهان کردن خشم و عدم ابراز آن به صورت مستقیم باعث می‌شود بیشتر مرد‌ها احساس گیجی و آشفتگی کرده و حس کنند نمی‌توانند علت ناراحتی همسر خود را پیدا کنند.

یک زن وقتی که رفتار‌های غیرمسئولانه یا غیر متعهدانه‌ی همسرش را می‌بیند، احساس می‌کند به طور ناعادلانه‌ای، تسلط و نفوذی روی او ندارد و از طرفی نیز احساس می‌کند برای رسیدن به نتیجه‌ی دلخواهش ناتوان است. رد پای تفاوت‌های جنسیتی، چه بخواهیم و چه نخواهیم، در اختلاف‌های زناشویی نیز وجود دارند و تاثیر بزرگی بر میزان رضایت از زندگی مشترک می‌گذارند.

خشم زن‌ها، جنگ‌های زناشویی و افسردگی

الگوی رو به زوال رفتن یک رابطه‌ی زناشویی، قابل پیش بینی است: شروع افسردگی (که شایع نیز می‌باشد) می‌تواند تحریک پذیری و مشکلات زناشویی را تشدید کند و تشدید این مشکلات هم می‌تواند افسردگی را بد و بدتر کند و این سیکل معیوب همچنان ادامه دارد. زوج‌هایی که اغلب با هم اختلاف و بگومگو دارند، نسبت به زوج‌هایی که تنش زیادی میان‌شان وجود ندارد، ۱۰ تا ۲۵ برابر بیشتر ممکن است دچار افسردگی شوند.

زنی که احساس کند پشتیبان و حامی ندارد بسیار مستعد افسردگی خواهد شد. خانم‌ها معمولا بیشتر تمایل دارند در مورد دلخوری‌ها و اختلاف‌های‌شان با همسرشان گفتگو کنند و مشکلی با کمی جروبحث ندارند، اما مرد‌ها معمولا چنین اتفاق‌هایی را به صورت مشکلاتی بزرگ می‌بینند و گفتگوی همسر خود را «نقد و سرزنش» تلقی می‌کنند و موضع دفاعی به خود می‌گیرند. مرد‌ها اغلب مهارت قابل توجهی در مدیریت کردن بحث‌های معمولی ندارند و تدافعی عمل کرده و در بحث در مورد اختلاف نظرها، معمولا کارشکنی می‌کنند.

آقایان! با همسر عصبانی‌تان اینگونه برخورد کنید

آیا خانم‌تان واقعا از دست شما عصبانی است؟ شاید شما اینطور برداشت می‌کنید، چون نمی‌توانید زبان بدنش را بفهمید!

یکی از یافته‌های جالب پژوهش‌ها در زمینه‌ی خشم خانم‌ها این است که وقتی که یک خانم مشکلش را با همسرش مطرح می‌کند، در ۴۰ درصد مواقع همسر او حتی کاملا نمی‌فهمد خانمش در مورد چه چیزی حرف می‌زند! این مسئله تا حدودی می‌تواند به این خاطر باشد که مرد‌ها فورا حالت تدافعی به خود می‌گیرند. ضمنا مرد‌ها توانایی نه چندان کاملی در خواندن حالات چهره و زبان بدن همسرشان، مخصوصا در زمان خشم و ناراحتی دارند.

جالب است بدانید مرد‌ها اگر در همین شرایط مشابه با مرد‌های دیگر قرار بگیرند، چنین ضعفی ندارند، یعنی خیلی راحت‌تر می‌توانند زبان بدن و حالات چهره‌ی همجنس‌های خود را در بحث‌ها و بگومگو‌ها بخوانند! البته این موضوعی است که هنوز پیچیدگی‌های زیادی داشته و قرار است مطالعات گسترده‌تری در این زمینه در آینده صورت بگیرد؛ و نکته‌ی دیگر اینکه، زن‌ها در آرام کردن خودشان نسبت به مرد‌ها خیلی بهتر عمل می‌کنند.

چه کنید اگر همسرتان همیشه از دست شما عصبانی است؟

گوش کردن به انتقاد همیشه سخت است، و تحقیقات نیز همین را نشان می‌دهد. سخت است چیزی را تحمل کنید که حمله‌ای «بی‌رحمانه» از جانب همسرتان به نظر می‌آید، و انگار تحمل و سکوت کردن هم کافی نیست. شما باید بدانید اعتراض موثر چیست و بتوانید در لحظاتی که هر دوی شما آرام‌ترید، با گفتگویی صمیمیانه و منصفانه در مورد چیزی که به آن اعتراض دارید حرف بزنید.

هر چند کار اصلی شما این است که وقتی تنش و مشاجره بالا می‌گیرد، خونسردی خود را حفظ کنید و آرام باشید، اما وقتی اوضاع آرام شد و به شرایط نرمال برگشت، وظیفه‌ی شما این است که به طور فعال، مسئله را مطرح کنید. عصبانی نشوید یا موضع دفاعی نگیرید، ضمنا قول‌های الکی هم ندهید. با پرسیدن سوال، گفتگوی‌تان را پیش ببرید و خوب گوش کردن را فراموش نکنید.

خیلی مهم است که به خاطر داشته باشید اگر خانم شما با شما بحث می‌کند دلیلش این است که برای او مهم هستید. اگر تسلیم شود و سکوت کند، از شما فاصله خواهد گرفت و برای او بی‌اهمیت خواهید شد. متاسفانه خیلی از مرد‌ها به اشتباه، سکوت همسر خود را «رضایت و عدم دلخوری» او تلقی می‌کنند و طبیعتا دچار مشکلات بعدی می‌شوند.

چه کنید وقتی همسرتان آشفته و عصبانی است؟

 • پیش از اینکه واکنش نشان دهید، ۵ تا ۱۰ ثانیه مکث کنید، اما تا جایی که ممکن است تماس چشمی‌تان را حفظ نمایید. از این زاویه به همسرتان نگاه کنید که سعی دارد از مرحله‌ای عبور کند، نه اینکه سعی دارد شما را سرکوب یا سرزنش کند.
 • شما باید بفهمید ناراحتی او از چیست. آیا احساس ناتوانی می‌کند؟ آیا او فکر می‌کند شما مسئولیت پذیر نیستید؟ آیا مورد بی‌انصافی یا اجحافی قرار گرفته است؟ یادتان باشد یک چیز است که زن‌ها بیشتر از هر چیز دیگری از مرد زندگی‌شان انتظار دارند و آن، صداقت و روراستی است.
 • از او رو برنگردانید، کنارش باشید و این سوال‌ها را از او بپرسید: «در حال حاضر دوست داری چه کار کنی؟»، «با من حرف بزن، من سراپا گوشم»، «الان دوست داری چه کار برایت بکنم؟»، «چه چیزی بیشتر تو را ناراحت کرده؟».

آقایان! با همسر عصبانی‌تان اینگونه برخورد کنید

زمان‌هایی وجود دارد که خانم‌تان ناراحت و بیقرار است. شاید از دست شما دلخور باشد، شاید هم علت دلخوری او چیز یا کَس دیگری باشد که ربطی به شما ندارد. اگر شما احساسات همسرتان را نشناسید، با دست کم گرفتن ناراحتی او یا با فورا راه حل ارا ئه دادن، حتی ممکن است او را ناراحت‌تر و عصبانی‌تر هم بکنید.

چه نباید بگویید

چند نمونه از حرف‌هایی که نباید بزنید:

«مسئله‌ی بزرگی نیست»

البته که برای همسر شما مسئله‌ی بزرگی است. احساسات و افکار همسرتان در مورد مسئله‌ای که پیش آمده، مهم‌اند.

«من می‌توانم مشکل تو را حل کنم»

شما تصور می‌کنید راه حل مشکل همسرتان را می‌دانید، در صورتی که خانم شما فقط می‌خواهد او را درک کرده و تسلی‌اش بدهید.

«امروز برای من خیلی بدتر از روزی بوده که تو پشت سر گذاشته‌ای»

این بازی نابرابر، بُردنی نیست. واردش نشوید!

آقایان! با همسر عصبانی‌تان اینگونه برخورد کنید

«حالا هر چه که بوده تمام شده»

اگر قصد دارید با این حرف، حساسیت همسرتان را کاهش دهید خوب است بدانید نه تنها چنین نتیجه‌ای نمی‌گیرید بلکه او را نارحت‌تر از قبل هم می‌کنید.

«...»

چیزی نگفتن یا ترک کردن اتاق بدون اینکه اعلام کنید به کمی وقفه نیاز دارید یا می‌خواهید چند دقیقه تنها باشید، وقتی که همسرتان دلخور و بیقرار است، اصلا کار خوبی نیست.

«تو منطقی نیستی»

شاید همسر شما نگاه متفاوتی به موقعیت پیش آمده داشته باشد، اما به این معنی نیست که نگرانی‌های همسرتان بی‌ارزش‌اند یا او نیاز دارد کمی از جانب شما نصیحت شود.

چند نکته‌ی دیگر برای آرام کردن همسرتان

 • نشان دهید و به زبان بیاورید که می‌دانید همسرتان ناراحت است. عصبانیت و اندوه او را نادیده نگیرید و مسخره نکنید.
 • متوجه زبان بدن او باشید، «شنیدن» خیلی فراتر از «گوش دادن» است. حواس‌تان به ارتباط غیر کلامی همسرتان باشد تا بهتر او را درک کنید.
 • چشمان‌تان را به علامت کلافه‌گی یا بی‌توجهی به بالا نچرخانید، این کار شما تنش میان‌تان را بدتر خواهد کرد.
 • اگر نیاز دارید کمی فکر کنید یا تنها باشید، قبل از اینکه اتاق را ترک کنید به همسرتان بگویید که به کمی زمان و فاصله نیاز دارید و چند دقیقه تنها گذاشتن او به این معنی نیست که نمی‌خواهید کنارش باشید.
 • احساسات و هیجانات همسرتان را بپذیرید. شاید نحوه‌ی واکنش نشان دادن همسرتان را نپسندید، اما باید به احساسات او احترام بگذارید و همدلی‌تان را نشان بدهید.
 • می‌توانید مطرح کردن افکار و نظرات خود را به زمان دیگری موکول کنید، اما در به اشتراک گذاشتن احساس و عقیده‌تان تاخیر هم نداشته باشید.
 • از کلمات و عبارت‌های دوستانه و عاشقانه استفاده کنید، پیچیده‌اش نکنید، فقط بگویید! شاید گفتن ِ «دوستت دارم» در این زمان به نظرتان بیفایده یا مسخره باشد، اما مطمئن باشید اثرش را می‌بینید.
 • برچسب نزنید، هیچ تصمیمی نگیرید و برای گرفتن نتیجه هم عجله نکنید.

منابع: verywellmind, couplestherapyinc

هدی بانکی
انتشار یافته: 59
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1398/04/26
بیاید آقایون راحت شدید؟ ماهم عصبانی میشیم پرخاشگر میشیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
هم پر رو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
عقده دارن مردای ایران
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1398/04/26
من که به خانم گفتم هر وقت خسته و ناراحت شدی برو خونه پدرت یه چند روزی استراحت کن و خیالت راحت ولی اون میگه باش تا من از این خونه برم !!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
لایک به خانمت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
شما که انقد پررویی به سنگ پا گفتی زکی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
همسر منم همین پیشنهاد رو به من میده ،خیلی متنفرم از این پیشنهاد ،دوست دارم در کنار اون مشکلات رو حل کنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
جدا؟چقد خوبی شما!!! تو خونه تو از زندگی با تو بخاطر مشکلات با تو خسته و ناراحته بعد اعصاب خردی ناراحتیشو ببره خوته باباش خوب شد دوباره بیاد پیش تو.تو هم هیچ کمکی به حل ناراحتیش و برای شاد کردنش نکنی.وقتیم نیست بری دوست ببری خونه صفا کنی.تو دیگه چقد زرنگی
Netherlands
10:53 - 1398/04/26
اینم برای آقایون
ضمنا خرید بردن خانم ها هم خیلی خوب جواب میده
اصلا آب روی آتیشه
قشنگ ببرینشون مرکز خرید از بالا تا پایین هر چی میخواد براش بخرین
چشمتون کور دنده تون هم نرم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
آفرین اینو خیلی درست گفتی
بدون نام
Russian Federation
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
حرف بیخود نزن
بدون نام
Germany
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
خوب به نظرتون همسر اینطوری ارزششو داره که بخوای براش خرج کنی. ، اوقات تلخی براتون بوجود بیاره بعد واسشون خرج کنید عجب!!!!!!!واقعا که خیلی شاسکول تشیف دارید حقیر
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/04/26
شوهر ایرانی کردن یعنی خاک تو سر خودت کردن واسه هفتاد پشت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
برو بینیم باباااا اولا از قدیم گفتن مار تا پا رو دمش نذاری بیخود بر نمیگرده نیش بزنه دوما اصلا خارجی ها شما رو به هیچی حساب نمیکنن
بدون نام
Germany
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
خخخخخخ پس بدو بدو خارجی ها در انتظارتون نشستن
بدون نام
United Kingdom
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
اگه منظورتون اینه که با مرد های خارجی ازدواج کنین اولا فکر
مردهای اروپایی و آمریکایی رو از سرتون بیرون کنین چون اونها اگه ذره ای از اخلاق و رفتار گندتون ببینن ازتون جدا میشن مثل آب خوردن ،بعد هم زیر بار شروطی مثل مهریه و...اصلا نمیرن بجاش قانون نصف اموال دارن که اگه روزی بخواین ازش جدا بشید محکوم به پرداخت نصف اموالتان میشید،دوما:فکر ازدواج کردن با خارجی ها را از سترون بیرون کنید چون اینها اصلا به شما نگاه هم نمیکنن. خلاصه بگم اگه دوست دارین با خارجی ها ازدواج کنین بهتره برید با افغانی ها یا پاکستانی ها یا عراقی ها ازدواج کنین بهتره خخخخخخخخخ
بدون نام
Germany
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
حرف نزن بینم. مردهای ایرانی بهترین مردهای جهان شناخته شدن
بدون نام
Germany
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
اتفاقا این ما مردها هستیم که باید دنبال همسر خارجی بگردیم نه شما، شما که به شیطان هم میگید زکی
بدون نام
Russian Federation
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
بله ما مردهای ایرانی خوب نیستیم برین با افغانی ها، عراقی‌ها ازدواج کنین اونها لایقتونن
بدون نام
Romania
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
قابل توجه کاربران عزیز همسر من کانادایی هست خیلی هم با هم خوشبخت هستیم نگید خارجی ها نگاه تون نمی کنند اتفاقا می کنند چون ما با اونها طوری رفتار می کنیم که اونها با ما رفتار می کنند همسرم تمام ۱۴ سال زندگی مون رو با من با احترام برخورد کرده پس منم باهاش با احترام برخورد می کنم در ضمن شما فکر می کنید اموال یه ایرانی بیشتره یا یه خارجی
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
اونا با خودشون هم ازدواج نمیکنن چه برسه به آدمایی که خوردن و خوابیدن جزو فرهنگشونه
بدون نام
Germany
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
کاربر 19:40

بله راست میگید ولی متأسفانه بعضی از افراد که با احترام
باهاشون رفتار میکنید به جای اینکه اونهم احترامتو داشته باشه احساس قدرت و برتری نسبت بهتون پیدا میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
لایک
-
13:29 - 1398/04/26
این موارد ذکر شده دقیقا در زندگی ما هست و شوهرم عین یه بچه دو ساله باید جمع و جورش کنم اصلا و ابدا زن داری بلد نیست ولی یه چیز را خوب بلده لال، لال است حرف نمی زنه سکوت میکنه و ادای بچه ها را در میاره و مظلوم نمایی میکنه بجای هم دردی و از لحاظ جنسی هم خیلی ضعیفه ما مثل خواهر و برادریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
واقعاااااااااا این که خیلی بده بد نیست افتضاحه واااای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
ضعیف نیست، طبع سردی داره، ک باعث میشه تمایلات جنسیش کمتر بروز کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
اینا به بقیه چه ربطی داره؟
شما اگر مشکل دارید با هم صحبت کنید خیلی بهتره
خدا میدونه الان شوهرت تو کدوم سایت داره درباره بدیای تو میکه
اکبر بیکار
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
مشاوره خوب خواستی آشنا سراغ دارمااااا...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
از لحاظه ج ن س ی الان دیگه درمانهای زیادی اومده ساده ترینش اینکه افزایش دهندهای طبیعی تستسترون مصرف کنه یا قوی ترش آمپول بزنه
United Kingdom
13:47 - 1398/04/26
به یارو گفتند بین رکعت سه و چهار شک کنی چکار می کنی؟ گفت ما نماز نمی خونیم شک هم نمی کنیم
United Arab Emirates
13:50 - 1398/04/26
عکس شماره ۴منم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
دقیقا کدومشون...مرده...زنه یا بچه هه....
China
13:52 - 1398/04/26
مگه بیکاریم که خودمونو و درگیر این مشکلات بکنیم همون مجرد بودن یعنی پادشاهی
پاسخ ها
بدون نام
Russian Federation
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
واقعا آدم چرا زن بگیره یک عمر خودشو بدبخت کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
داداش کار خوب سراغ داری ما رم معرفی کن...بیکاریم....خدا عمرت بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
آره از پادشاهیته که میدوی میای مقاله های مربوط به متاهلارو
میخونی. مجردی تو خونه بابا ننه خیلی خوبه غذای مفت جای مفت ظرفشور و آشپز و بانک و آب و برق مفت اکه راست میگی برو مجردی تنهای تنهای بدون هیچ امکانات رفاهی و آسایش زندگی کنه همه کارتم هودت بکن ببین بعد همینو میگی یا ته
Hungary
16:39 - 1398/04/26
این ماساچوست چیه که همیشه اسمشو میشنوم؟ :/
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
اسم یه شهر امریکاییه
بدون نام
Netherlands
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
تو ناکوجاآباده دیگه :)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
ماساشو نمیدونم کجاست ولی چوستش همین کشورِ فعلیه خودمونه
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1398/04/27
متعصفانه دل همه پره.بخدا یه کمی درک کردن مردها بد نیست.از صبح تا شب واسه یه لقمه نون درگیریم.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
متاسفانه...
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1398/04/27
هیچ وقت نمیفهمم چرا باید یه زنو تحمل کنم؟
زنها فقط به درد یه کار میخورن و تمام
یه زن به سرعت بی مزه و تکراری و بدرد نخور میشه
ازدواج ظلمی هست که انسانها دارن به خودشون میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
پس لطفا تحمل کن و برای همون یه کار هم غلط زیادی نکن نرو سراغ زنها
مرد جماعت که از همون اول بی مزه و احمق و بی مصرفن
خوبه همین شماها هستین که از صب تا شب چشای دراومده تون فقط دنبال زنهاس بدبختای بیچاره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
واقعا فکر کردی مردا بدرد کار دیگه ای میخورن؟
ب
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
منم مردم داداش ولی خودت یعنی خواهر مادر نداری بهرحال مرد باش مرد واقعی به زن احترام میزاره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
باز خوبه حداقل زن ها به یک دردی میخورن ، مردایی مثل شما که کلا به هیچ دردی نمیخورن چی؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
خدا هدایتت کنه
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1398/04/27
تو عکس دومیه اینطور ب نظر میاد زنه مرده رو می خواد قورت بده...
.
.
دیگه تحقیر تا چ حد...آقایان پاشین از حقوقتون دفا کنین
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1398/04/28
خوبیه شوهره من اینه که من عصبانی میشم با شوخیو خنده سعی میکنه فضا رو آروم کنه..حتی میگه بیا کشتی بگیریم منو بزن آروم بشی بعد از اون شروع میکنه به صحبت کردن و حل کردن مشکلمون..واقعا جواب میده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
روانی!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
من جای شوهرت بودم با پشت دست راهیه خونه ننت می کککررررردمت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
خانم جان این دری وریا چیه اینجا می نویسی...زنکه شاسکول اینا ربطی ب بقیه نداره...مگر اینکه خودت تنت بهاره که واسه اونم راه کار هست
Germany
03:09 - 1398/04/28
طنز،،،در اين مواقع بايد از طنز استفاده كرد تا او را وادار به خنده و اشتباه خود بكنيد،،،يك مهارتهاي خاص كه در وجود هر كسي نيست،،
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/09/13
اگه همه این کارارو بکنیم و درست رفتار بکنیم .ولی این‌اخلاق بد خانم هر روز تکرار بشه.اونوقت چکار باید کرد؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر