ملی‌پوش انگلیسی تاتنهام فروشی است
۸۸۶۳۴۶
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
۳۹۵۲
دنی رز، ستاره تاتنهام که گفته می‌شود به زودی از این تیم جدا خواهد شد به همراه پوچتینو و بازیکنان این تیم در تور پیش‌فصل آسیایی شرکت نخواهد کرد.

ورزش سه: روزنامه انگلیسی تلگراف می‌گوید تاتنهام که قصد دارد دنی رز، ستاره انگلیسی خود را به فروش برساند نام او را از اردوی پیش‌فصل این تیم که در آسیا برگزار خواهد شد حذف کرده و دنی رز به همراه پوچتینو و سایر بازیکنان این تیم به آسیا سفر نخواهد کرد.

ملی‌پوش انگلیسی تاتنهام فروشی است

دنی رز، مدافع 29ساله تاتنهام دو سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد ولی تاتنهام به دیگر باشگاه‌ها خبر داده که در صورت دریافت 25 میلیون پوند او را به هر تیمی که خواهانش باشد واگذار خواهد کرد.

تلگراف می‌گوید درحالیکه هم دنی رز و هم تاتنهام مایل به قطع همکاری دو طرفه هستند اما اگر باشگاهی برای خرید او پیش‌قدم نشود رز فصل آینده هم برای تاتنهام بازی خواهد کرد. دنی رز از 12 سال پیش به تاتنهام پیوسته و تا کنون 198 بار با پیراهن این تیم به میدان رفته است.

دنی رز که ملی‌پوش انگلیسی است بعد از حضور در لیگ ملتهای یوفا به همراه تیم ملی کشورش، دیرتر از سایر ملی‌پوشان انگلیسی تاتنهام به باشگاه بازگشت و از همان زمان شایعاتی درباره تنش در رابطه او و مدیران باشگاه مطرح شده بود.

درحالیکه تاتنهام امیدوار است با فروش بعضی از بازیکنانش بودجه کافی برای خرید ستاره‌های جدید را بدست آورد هشت نفر را به عنوان مازاد انتخاب کرده و نام دنی رز در میان این هشت نفر به چشم می خورد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج