کفاشیان: خدا را شکر در آیین‌نامه حکم اعدام ندارند!
۸۸۶۴۵۶
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳
۲۷۳۰
رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: من سال‌های سال در ورزش مدیریت کردم. سال‌ها در فدراسیون فوتبال بودم. در کنفدراسیون فوتبال آسیا فعالیت کردم. سر ۷۹ هزار دلار مدیریتم را زیر سؤال نمی‌برم.

خبرورزشی: علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال. مدیری که انصافاً یکی از باجنبه‌ترین‌ها بود. خیلی از منتقدانش به او ایراد می‌گرفتند مدیریت درستی نمی‌کند. انتقاد می‌کردند که مسائل جدی را با خنده، زیر سبیلی رد می‌کند.

همین منتقدان، اما یک نظر مشترک درباره کفاشیان داشتند و دارند؛ «او آدم سالم و پاکی است.» کفاشیان سال‌های سال در این ورزش مدیریت کرد. معاونت ورزشی سازمان تربیت بدنی، دبیرکلی کمیته ملی المپیک، رئیس مجمع کلیه فدراسیون‌ها، ریاست فدراسیون دوومیدانی و... از جمله پست‌های او در خارج از فوتبال بود.

کفاشیان: خدا را شکر در آیین‌نامه حکم اعدام ندارند!

کفاشیان حالا، اما از سوی کمیته اخلاق ۵ سال محروم شده و از نظر آن‌ها نمی‌تواند در فوتبال حضور داشته باشد. اخیراً، اما اسلامیان نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال علیه حکم کمیته اخلاق موضع گرفت و اعلام کرد نباید با آبروی مدیری، چون کفاشیان بازی شود. حالا رئیس سابق سکوتش را شکسته و حرف‌هایی به خبرورزشی می‌زند.

با آبرویم بازی شد

ان‌شا‌الله حکم نهایی از استیناف بیاید حرف‌هایم را می‌زنم. منتظر هستم تا رأی اعلام شود و در این زمینه پیگیر هستم. با مستندات هم حرف‌هایم را خواهم زد.

متأسفانه با آبروی من بازی کردند. سال‌های سال در این ورزش مدیریت کردم. چرا یک بار این بحث‌ها مطرح نشد؟ خودم می‌دانم این اتفاقات از کجا آب می‌خورد. خود مسئولان هم می‌دانند. به موقع درباره خیلی از مسائل حرف می‌زنم. این بود سال‌ها تلاش ما در فوتبال.

با مدرک دفاع کردم

خدا را شکر در آیین‌نامه حکم اعدام ندارند وگرنه اعدامم می‌کردند! شانس آوردم. بنده از خودم با مدرک دفاع کردم. آقای ترابیان هم مورد اعتماد ما بود و کار را انجام داد.

متأسفانه شرکتی که طرف ما بود، کار غیراخلاقی و مستندسازی کرد. این‌ها را ارائه دادیم. هر وقت زمانش بود با مستندات و با مدارک کامل توضیحاتی می‌دهم که مردم همه در جریان قرار بگیرند. متأسفانه رأی ناحق علیه ما دادند.

مگر سازمان بازرسی نیامد؟

ببخشید مگر اولین بار است به مسائل مالی فدراسیون ورود می‌کنند؟ مگر سازمان بازرسی به فدراسیون فوتبال نیامد؟ تمام مدارک و مستندات آنجا هم موجود است. همیشه حساب‌های ما را بررسی می‌کردند. اگر چیزی بود، چرا سازمان بازرسی که مرجع رسمی کشور است چیزی در این باره اعلام نکرد؟

فقط می‌خواستند با آبروی ما بازی کنند. قبل از اینکه رأی قطعی شود، آن را صادر کردند. حتی اجازه ندادند به استیناف برود. ان‌شا‌ءا... به زودی رأی صادر می‌شود و من بعد از آن حرف‌هایم را می‌زنم.

خودم را زیر سؤال نمی‌برم

من سال‌های سال در ورزش مدیریت کردم. سال‌ها در فدراسیون فوتبال بودم. در کنفدراسیون فوتبال آسیا فعالیت کردم. سر ۷۹ هزار دلار مدیریتم را زیر سؤال نمی‌برم. ببخشید مگر در فوتبال کم پول بود؟ همیشه تلاش کردم تا پاک و سالم کار کنم و شکر خدا این را خیلی‌ها می‌دانند.

نیاز ندارم که بخواهم درباره‌اش حرف بزنم. آن اتفاقی که بر سر حق پخش افتاد، کاملاً مشخص بود. من هیچ کاری نکردم که بخواهند ۵ سال محرومم کنند. همین حالا هم که این حکم را داده‌اند، باز هم سرم را بالا می‌گیرم، چون پیش وجدان خودم راحتم. الان هم فقط می‌خواهم صبر کنم، چون صبر همیشه به من کمک کرده.

پارک رفتن ممنوع نیست

خدا را شکر در قانون بازنشستگی پارک رفتن را ممنوع نکرده‌اند! یعنی «پارک ممنوع» نشده‌ام. گهگاهی پارک می‌روم. به کارهایم می‌رسم.

تاج پشت کفاشیان

رأی کمیته اخلاق در آستانه وتو!

اخیراً کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال علی کفاشیان و عباس ترابیان رئیس و همین‌طور رئیس سابق کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال را ۵ سال از حضور در فوتبال محروم کرد. خبر‌های رسیده از فدراسیون حکایت از آن دارد که پرونده در استیناف به صدور رأی نهایی نزدیک شده است.

مهدی تاج رئیس فدراسیون هم به شدت پشت کفاشیان است، چون اعتقاد دارد رئیس سابق و معاونش اصلاً گناهی در سندسازی شرکت ایتالیایی نداشته است.

شرکت ام پی سیلوا بر سر حق پخش مقدماتی دور اول جام جهانی ۷۹ هزار دلار از فدراسیون کلاهبرداری کرد. از فدراسیون خبری به دست‌مان رسیده مبنی بر اینکه احتمالاً رأی کمیته اخلاق علیه کفاشیان وتو می‌شود و او در این پرونده بی‌گناه معرفی خواهد شد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
United States
20:41 - 1398/04/26
اگر دست من بود بخدا چهار بار حکم اعدام تو میدادم بعد ازاین پی کار خود بری
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1398/04/26
بله درسته . باعث تاسفه که حکم اعدام وجود نداره .
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1398/04/26
خود تاج از بیخ و بن در فساد است ، کفاشیان آدم تقریبا سالمی بود، تاج که رئیس فدراسیون شد تبانی و قهرمانی های سفارشی لنگ ، و و ورود افراد فاسد به فوتبال کلید خورد و تا سالهای سال ریشه این فساد در فوتبال خشک نمی شود
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1398/04/26
کمیته اخلاق !!!!!!
یعنی یه کارهایی توی ورزش ابن مملکت میشودکه فقط توی اون دنیا بایدنتیجه اش رادید.
اول میگن اقایان دزدی کرده اند اب رو وحیثیت ایشان را به باد دادند.حالا میخواهند مثل بقیه مسایل ماست مالی کنند.
کاری نداریم به راست ودروغش یعنی کمیته اخلاق روی باد هوا حکم صادرکرده که الان تاج. میگه دروغه
یاکمیته اخلاق روی دشمنی باانها این حکم وداده است.
درعجبم سخت مگه میشودبه این راحتی با ابروی سی ساله کسانی بازی شود.!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/04/26
کاشکی حکم اعدام تو تاج را صادر کنند یک مملکت از شر شما راحت بشن
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1398/04/27
اگه رای درست و قانونیه وتو چرا!!!!!!!!!!!!مگه تو قوانین فیفا وتو هم هست!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1398/04/27
اقای کفاشیان اگر درستکار بودی پس پسرت چطور این همه ثروت را بدست آورد مگر اینکه شما برای پسرت رانت ایجاد کرده باشی وفرصت را برای اختلاص ورانت خواری برای پسرت ودوستانتان فراهم کردی تا مدرک علیه خودت نباشد واقعا که خیلی شیادی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج