اگر دستپخت همسرتان را دوست ندارید...
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
۸۸۷۱۸۹
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
۸۶۶۴
شما واقعا نمی‌خواهید همسرتان را برنجانید، ولی خب، با اینکه خیلی هم گرسنه هستید غذایی که همسرتان تهیه کرده را اصلا دوست ندارید. اما چه باید بکنید اگر به طور کل دستپخت همسرتان باب طبع‌تان نیست و بیشتر ِ غذا‌هایی که درست می‌کند را نمی‌پسندید؟

برترین‌ها: شما واقعا نمی‌خواهید همسرتان را برنجاید، ولی خب، با اینکه خیلی هم گرسنه هستید غذایی که همسرتان تهیه کرده را اصلا دوست ندارید. همه دوست دارند با فرد مورد علاقه‌شان اوقات خوشی را بگذرانند، چه در پارک و سینما باشد و چه سر میز ناهار و شام در خانه‌شان. هیچکس کامل نیست و در زمینه‌ی آشپزی هم قرار نیست همه‌ی ما متبحرانه عمل کنیم.

چه کنید اگر دستپخت همسرتان را دوست ندارید

شاید شما خودتان عاشق آشپزی کردن باشید و دوست داشته باشید مدام غذا‌های گوناگون و دستورالعمل‌های جورواجور را امتحان کنید، یا شاید هم غذا‌های بیرون را بیشتر ترجیح می‌دهید. زمان‌هایی هم هست که همسرتان دوست دارد با مهارتِ آشپزی‌اش شما را غافلگیر و خوشحال کند، در چنین شرایطی اگر در نهایت، غذایی که سرو می‌کند همان چیزی نشده باشد که انتظارش را داشته‌اید، خیلی هم مهم نیست و با ترفند‌هایی که بلدید می‌توانید وانمود کنید در حال خوردن یکی از بهترین غذا‌های عمرتان هستید و دل همسرتان را نیز شاد کنید.

اما چه باید بکنید اگر به طور کل دستپخت همسرتان باب طبع‌تان نیست و بیشتر ِ غذا‌هایی که درست می‌کند را نمی‌پسندید؟ واقعیت این است که بیشتر آقایان در مورد دستپخت نه چندان جالب همسر خود آنقدر سکوت و تحمل می‌کنند که بعد از مدتی احساس می‌کنند دیگر برای هر گونه اظهار نظر و اعتراضی خیلی دیر شده است.

بیشتر آقایان شاید یکی دو غذای دستپخت همسر خود را چندان نپسندند و این مسئله چندان چالش برانگیز نیست، اما برای آقایانی که با بخش عمده‌ی آشپزی همسر خود مشکل دارند، موضوع پیچیده‌تر از این حرف‌هاست. اگر همسر شما اصرار دارد همیشه همان غذا‌هایی را درست کند که از خوردن‌شان لذتی نمی‌برید، پس باید بنشینید و با هم گفتگو کنید.

در این مطلب راهکار‌هایی به شما توصیه می‌کنیم که اگر دستپخت همسر خود را دوست ندارید، می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

به همسرتان پیشنهاد کنید در یک کلاس آشپزی ثبت نام کند

می‌توانید به همسرتان این طور پیشنهاد بدهید: «عزیزم من خیلی دوست دارم دستپخت تو خیلی بهتر از این‌ها باشد، چطور است که در یک کلاس آشپزی ثبت نام کنی و شیوه‌ها و نکات جدیدی یاد بگیری؟».

این روز‌ها انواع و اقسام کلاس‌های آشپزی وجود دارند که می‌توانید طبق نیاز و سلیقه‌تان از آن‌ها استفاده کنید.

به همسرتان پیشنهاد کنید در آشپزی به او کمک کنید

چه کنید اگر دستپخت همسرتان را دوست ندارید

منظور این نیست که مدام در آشپزخانه کنار همسرتان باشید و تمام حرکاتش را کنترل کنید، بلکه می‌توانید در انتخاب غذایی که می‌خواهد درست کند به او کمک کنید، مواد غذایی که از آن‌ها استفاده می‌کند را بررسی کنید و نظر بدهید و لا به لای این همکاری‌ها به احتمال زیاد می‌توانید نقاط ضعف یا اشتباهات همسرتان در آشپزی را پیدا کرده و کمکش کنید تا آن را برطرف کند.

مثلا شاید خانم شما از سیر زیاد در غذا استفاده می‌کند یا زمان کافی برای پخت به غذا نمی‌دهد. ایراد هر چه که هست، با بودن در کنار همسرتان حین پخت و پز می‌توانید پیدایش کنید.

به همسرتان پیشنهاد کنید سبزیجات را شما خُرد کنید یا سس غذا را شما درست کنید. خانم شما مطمئنا از پیشنهاد کمک‌تان استقبال می‌کند و شما هم همزمان می‌توانید آشپزی او را ببینید. اگر همسرتان اصرار کرد که خودش کارهایش را انجام دهد و شما هم به کار خودتان مشغول باشید، فقط به او بگویید دوست دارید هنگام آشپزی تماشایش کنید، زیرا وقتی مشغول غذا درست کردن است خیلی خواستنی می‌شود!

با هم در اینترنت جستجو کنید، غذا‌هایی را انتخاب کرده و با هم درست کنید

برای مبتدی‌ها در آشپزی همیشه بهترین کار این است که طبق دستورالعمل پیش بروند. خوشبختانه این روز‌ها با کمک اینترنت، به انواع غذا‌ها و دستور تهیه و پخت‌شان به راحتی دسترسی دارید. با همسرتان بنشینید و غدا‌هایی را انتخاب کنید و با همکاری هم طبق دستور آن را آماده کنید. بدین ترتیب می‌دانید چه چیز‌هایی در غذای‌تان وجود دارد، چگونه مواد را با هم ترکیب کنید، چقدر زمان پخت لازم است و در نتیجه، دقیقا چه قرار است بخورید. ضمنا یکی از امتیازات جستجو کردن در اینترنت هم این است که تنوع را وارد رژیم غذایی‌تان می‌کنید و نحوه‌ی پخت مواد غذایی را خوب یاد می‌گیرید.

از همسرتان بخواهید اول غذایی که درست کرده را بچشد

اگر همسرتان خودش نتواند مز‌ه و طعم چیزی که تهیه کرده است را تحمل کند، مطمئنا از شما هم انتظار ندارد آن غذا را دوست داشته باشید. از او بخواهید در مراحل تهیه‌ی غذا، آن را بچشد و اگر چیزی کم و کسر داشت یا درست نبود، راهی برای تصحیح آن پیدا کند یا از شما نظر بخواهد.

نظر واقعی‌تان را پنهان نکنید

چه کنید اگر دستپخت همسرتان را دوست ندارید

وقتی دستپخت همسرتان را دوست ندارید مطمئنا این را هم دوست ندارید که او را از خود برنجانید و زحماتش را نادیده بگیرید.

اما همیشه هم که نمی‌توانید نظرتان را پنهان کنید و به خوردن غذا‌هایی که باب میل‌تان نیست ادامه دهید. پس باید کاملا مهربانانه، ملایم و صادقانه با همسرتان حرف بزنید و از از بخواهید تا با هم راه حلی پیدا کنید. اگر او نداند که از غذا‌هایی که درست می‌کند خوش‌تان نمی‌آید، به شیوه‌اش ادامه می‌دهد و شما هم مجبورید هر روز همان غذا‌ها را بخورید. فکر می‌کنید این وضعیت تا کِی می‌تواند ادامه پیدا کند؟!

چه باید بکنید اگر

اگر مشکل، دستپخت همسرتان نیست، بلکه فقط ذائقه‌های غذایی‌تان متفاوت است. کسی که تمام روز‌ها و شب‌های زندگی‌تان را با او سهیم هستید، بیشتر تصمیم‌ها را با هم می‌گیرید، رویاهای‌تان یکی است و در یک تختخواب می‌خوابید آیا لزوما باید ذائقه‌ی غذایی یکسانی با شما داشته باشد؟ خیر، این طور نیست. در خیلی از موارد، زن و شوهر تا حدودی می‌توانند به یک حد وسط در سلیقه‌ها غذایی خود برسند و بعد از مدتی هم به این وضعیت عادت می‌کنند، اما خوب است بدانید در شرایطی که ذائقه‌های کاملا متفاوتی با هم پیدا می‌کنید، هیچ ایرادی ندارد که دو غذای کاملا متفاوت با هم در یک وعده صرف کنید و این اصلا چیز بدی نیست و معنی خاصی هم ندارد.

در این زمان می‌توانید هر یک از شما غذای مورد علاقه‌ی خود را تهیه کنید، اما سر میز غذا کاملا راحت و صمیمی غذای‌تان را با هم صرف کنید.

در پایان

چه کنید اگر دستپخت همسرتان را دوست ندارید

به هر حال نباید فراموش کنید که سلیقه‌های غذایی بسیار بسیار متفاوت‌اند و حتی کم یا زیاد شدن ِ تنها یکی از عناصر یک غذا می‌تواند تفاوت بزرگی در طعم و عطر نهایی آن ایجاد کند. پس زیاد هم سخت نگیرید و انعطاف داشته باشید. مشکلات و عیب‌های کوچک نیز با صبر و حوصله و مهربانی و کمی هوش و خلاقیت، قابل حل‌اند.

اما فقط نظاره گر نباشید و از راه دور ایراد نگیرید، لطفا دست به کار شوید و با حضور در قلب آشپزخانه، قدم‌های فعالانه برای بهتر شدن دستپخت همسرتان بردارید!

منبع: yourtango

هدی بانکی
انتشار یافته: 48
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1398/04/29
دخترای امروز عرضه هیچ کاری ندارن
با افتخار میان میگن من هیچ غذایی بلد نیستم بپزم
به بی هنری و بی عرضگی و بی دست و پا بودن خودشون افتخار میکنن
اخه به چه دردی میخورین که ادم بیاد ورتون داره بذاره ور دل خودش خرجتونم بده اخرشم که خیانت کار از آب درمیاین
سطح توقعاتشون در حد هنرمندای هالیووده اونوقت سطح تواناییاشون در حد یه خر فلجه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
این طور هم نیست. اتفاقا الان با وجود اینترنت و کلاسهای مختلف آشپزی و مایکرویو و سولاردم و... چیزهایی بلدند بپزند که مادرتون در خواب هم نمی تونه ببینه.
آتوسا
Romania
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
پس چرا پسران امروزی رو نمیگی که تا ابدالدهر دستشون تو جیب باباشونه
ونمیتونند به زندگی معمولی رو بچرخونند؟
وهمیشه هم چشمشون دنبال زنان پروتزی هستش.
عرضه تعمیر یه وسیله خراب توی خونه رو هم ندارند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
خر فلج خیلی باحال بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
لطفاً جمع نبندید...اکثر دختران امروزی توانایی های خارق العاده ای دارند و عرضه ی کافی برای اینکه گلیم خودشان را از آب در بیاورند دارند...اگر دو،سه دختر اطراف شما اینگونه اند که می فرمایید، همه ی دختران را نگذارید به حساب آنها؛متشکرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
جناب حتما خواهرهای شما اینطورین ، نه دخترهای مردم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
برای مردای بی لیاقت و عقب افتاده این دخترا هم خیلی زیادن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
توام یه پسر ترشیده ای که دخترا محلت نذاشتن سوختی حالا اومدی اینجا زرزر می کنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
کاملا درسته
و کاملا هم در مورد پسرای الان صدق می‌کنه
خرجشونو باباشون میده اونوقت واسه ما ادعا شاخی هم دارن
nafas
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
دخترای امروز باید یه عرضه ای تو طرف مقابلشون ببینن تا یه کاری بکنن...
وگرنه تا وقتی که توانایی های خودت در حد یه خر فلجه پس انتظار نداشته باش طرفت هر شب هرشب
سنگ تموم بزاره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
شاید اونایی که تو باهاشون دوست میشی اینجورین
5
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
عزیز جان اگه خانومای خانواده و فامیل شما اینطوری هستن به بقیه تعمیم ندید لطفا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
از خود مچکر
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
هردوطرف چه خانم ها چه اقایان نباید جمع ببندند
پسرانی هستند که کار میکننن و دستشون تو جیب باباشون نیست دخترانی هم هستن توقعات زیادی ندارند و حتی خرج خودشونم در میارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
پسرای امروزی رو هم می گفتی... یا دست شون تو جیب باباشونه یا چشم شون به پول پدرزن... هیچ مهارتی ندارن نمی تونن حتی یک لامپ عوض کنن و فقط دنبال خوشگذرونی ان... تا ۴۰ سالگی عرضه تشکیل خانواده ندارن نمی تونن خرج خودشونم دربیارن چه برسه به سرپرستی یک خانواده... ترجیح میدن شوهر کنن و تحت قیمومت یکی دیگه قرار بگیرن تا اینکه بخوان مسئولیت قبول کنن... دقیقا همون خر فلجی که گفتی به اینا شرف داره... اگه مرد واقعی باشی میتونی هر دختری رو خوشبخت کنی تا حدی که با عشق کدبانوی خونه ات بشه ولی وقتی خودت به حد کفایت شایسته نباشی نتیجه اش میشه همین توهین ها و غر زدن های بی ثمر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
مردانی که هنوز شیر مادر میخورن همینم زیادشونه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
فعلا این دخترا بدبخت دارن پا به پا شما مردای بی عرضه کار میکنن تا شاید بتونن شما رو جمع کنن جور شما مردا رو بکشن. بعد توقع آشپزی یک زن چهل سال زندگی هم دارین . هروقت اینقد مرد شدین تونستین خرج یک زن رو بدین اونوقت سطح خواسته هاتونو ببرین بالا.
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1398/04/29
جدیدا همش مطالبتون بنفع مرداست شوهر من غذاهای منو دوست نداره چون مامان جونش جور دیگه س دستپختش. کلا مردا بعد ازدواج یادشون میاد دستپخت ننه جونشون رو دوست داشتن
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
دقیقا مشکل منم همینه شوهرم دو سه تا غذای منو دوست داره اونم چون مامانش بلد نبوده اونا رو درست کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
بچه ننه هستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
اگر دستپخت همسرتان را دوست ندارید چشمتون کور خودتون آشپزی کنید تا ایشونم از دستپخت شما فیض ببرن...تمام
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/04/29
کارد بخوره به اون شکمتون
پاسخ ها
adeleh
United States
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
:D
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
لایک
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/04/29
یه حاج خانمی می خواست حلوای قندی درست کنه توش مونده بودکه داخلش نمک می ریزندیانه ازهمسایه سوال کردیکی برام حلواقندی آوردکمی شوربودحالاتوحلواچقدرنمک بریزم همسایه گفت بگوبلدنیستم که ,آیادر حلوا قندی نمک می ریزند یانه.آخه بعضی مردهااگه غذابی مزه باشه دلشون نمی یادچیزی بگن, عده ای هم جراتشو ندارن .عده ی سومی هم
مساله راباتفاهم حل می کنند.البته بعضی خانمها آشپزی راازمادرواردشان یادمی گیرندعده ای هم بارفتن به کلاس آشپزی یا بااستفاده ازکتاب آشپزی یادمی گیرند.اونهایی که هم بی قیدوبی تفاوتاخب دیگه مردباید بسوزه وبسازه.
پاسخ ها
امید
Netherlands
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
سوختن و ساختن نداره.طلاقش میده دیگه چرا باید بسوزه و بسازه؟!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
زنا مسول آشپزی نیستند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
امید جان کتاب چگونه شازکول نباشیم رو بخون حتما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
هه!طلاق بگیره چون دستپخت زنشو دوست نداره؟پس باید زنها هم از مردی که نمیتونه وسایل خونه رو تعمیر کنه و یه لامپو عرضه نداره ببنده طلاق بگیرن!خیلی مسخره اید واقعا
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/04/29
اگر زنی کار کنه شوهرشم کار کنه
اونوقت غذا درست کردن و کار های خونه مسئولیت دوتایشونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/04/29
1- طلاق
2-یکی دیگه....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
راه حلاتون خیلی منطقی بود فقط مشکلش اینه که واسه اولی باید کل زندگیتو بدی واسه دومی هم معلوم نیست کیس بعدی دستپخت بهتری داشته باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
بشین تا بیاد. اگرم بیاد کچلت می کنه و میاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
مردهایی که طلاق گرفتن رو برو جستجو کن چند تاشون راحت تونستن مجدد ازدواج کنن؟! به ندرت تونستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
شما مردا فقط چشم هستید و شکم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
آفرین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
بله حتما طلاقش بده تا از شرت راحت شه
-
13:31 - 1398/04/29
می پرسن چرا طلاق زیاده؟
این یه مطلب آموزشی بود فقط
یه آقایی میاد با لحن غلط کامنت اولو میزاره و بقیه خانمها جوابش میدن
هیچکدوم همدیگرو نمیشناسن بنابراین راحت شخصیت واقعیشونو نشون میدن
من شمردم تا این لحظه 1 نفر با لحن بد 4 نفر متوسط 3 نفر خوب و 2 نفر عالی جوابشو دادن
ولی مطمئن باشید اگه چهره و اموال همدیگرو می دیدن خیلی هاشون طرز برخوردشون فرق می کرد چه بسا ازدواج می کردن و با یکی دوتا بچه جدا می شدند
ای کاش قبل ازدواج میشد خود واقعی مردمو شناخت
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1398/04/29
وقتی از غذاهای تکراری خونه خسته شدم، خودم شروع کردم آشپزی . شکر خدا الان از اینکار راضی هستم حتی اکثر دوستان و آشنایان از دستپختم تعریف می کنند
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1398/04/29
حالا شوهر من اینقد بیکاره که بیاد تو آشپزی کمک کنه؟
بیچاره صبح میره شب خستع و کوفته برمیگرده
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/04/29
طلاقو زهرمار راهکار پیدا کردن خیر سرشون

اگه میخواین طلاق بگیرین چرا ازدواج میکنین یکی دیگه روهم بدبخت کنین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
لایک انگار انسان اسباب بازی اوناس..لذتضو ببرن بعد طلاق..موجودات هوسران
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
عملا ثابت شده مردی که زنشودوست نداره
دستپختشم دوست نداره(من دیدم وشنیدم که بعضی ازآقایون اینوگفتن خودشون که دستپختشم به نظرم کثیف ونجس میاد بیرون
غذابخورم بهتره )..مردی که واسه زنش میمیره
واسه دستپوختش وهمه چیزای دیگش هم میمیره...
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1398/04/29
من که برادر کوچک بودم خواهرم روی سر من اوستا شد برای همین دیگه برام مهم نبود که همسرم اشپزی بلد هست یا نه
خواهرم یه کاری با من کرد که وقتی مادرم جلوم سنگ هم میزاشت با لذت میخوردم و کلی هم تشکر میکردم
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1398/04/30
مگه فقط زنها مسول آشپزی هستن؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
تو قبیله ی اینا مردا میرن شکار زنها هم گوزنهای شکار شده رو میپزن...کاریشون نداشته باش گناه دارن
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1398/05/03
16:24
دلم کباب شد برات ،چه خواهر بدجنسی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر