ابراز علاقه دوباره کونته به جذب ستاره یونایتد
۸۸۷۴۶۴
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹
۳۳۲۷
آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر در مورد تمایل به جذب روملو لوکاکو صحبت کرد.

ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر در مورد تمایل به جذب روملو لوکاکو صحبت کرد.

اینتر عصر امروز در دیداری دوستانه با یک گل مغلوب یونایتد شد و آنتونیو کونته معتقد است تیمش باید بیشتر پیشرفت کند. وی همچنین در مورد تمایل اینتر به خرید روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی یونایتد دوباره صحبت کرده و وی را بازیکن مورد علاقه خود خواند.

ابراز علاقه دوباره کونته به جذب ستاره یونایتد

آنتونیو کونته گفت: "نکته مثبتی که من دیدم تلاش و اشتیاق بازیکنان بود اما باید در مورد مالکیت توپ و پرس پیشرفت کنیم. بازیکنانم دارای روحیه مثبتی هستند که این موضوع در مقطع قبل از فصل مهم است و داشتن آن آسان نیست.

ما باید بر روی همه چیز کار کنیم، زمان محدودی برای ریکاوری بعد از مسابقه با یونایتد وجود دارد. نیاز ما فقط بازی کردن نیست بلکه باید یاد بگیریم درک بهتری از لحظات مختلف یک مسابقه داشته باشیم.

انتقال روملو لوکاکو؟ اینکه در مورد یک بازیکن از منچستریونایتد سوال می کنید درست نیست. ما احترام زیادی برای این باشگاه و در عین حال نسبت به بازیکنان خودمان قائلیم.

دیروز گفتم لوکاکو بازیکنی است که به وی علاقه دارم و معتقدم او می تواند شرایط تیم ما را بهبود ببخشد، یک سو امید و خواسته من و در سوی دیگر، اتفاقاتی است که در تعامل با باشگاه رقم می خورد.

شرایط ایوان پریشیچ؟ ما در حال تلاش هستیم، اما پاسخ تاکنون مثبت نبوده است. من فکر نمی کنم پریشیچ قادر به ارائه نقش مورد نظر من باشد و در حال حاضر او فقط می تواند در نقش های هجومی بازی کند."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج