استقلالی‌ها به دنبال خانه‌ای مناسب برای خارجی‌ها
۸۸۸۱۲۰
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
۳۵۴۵
مسئولان باشگاه استقلال به دنبال اجاره خانه‌ای مناسب برای مربیان و بازیکن خارجی تیم فوتبال این باشگاه هستند.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال در حال حاضر چهار مربی و یک بازیکن خارجی دارد که قرار است برای آنها منزل مسکونی اجاره شود. مدیران اجرایی استقلال موظف هستند طبق سقف تعیین‌شده توسط هیئت مدیره باشگاه برای خارجی‌های تیم واحد آپارتمانی اجاره کنند و اگر هر کدام منزلی را نپسندیدند، در صورت پیدا شدن واحد جدید، باید ما‌به التفاوت قیمت توسط مربیان و بازیکن خارجی استقلال پرداخت شود.

قرار بود منزل وینفرد شفر، سرمربی فصل گذشته استقلال در اختیار آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان یا دیگر خارجی‌ها قرار بگیرد، واحدی مبله که همه نوع امکانات را داشت، اما صاحب این منزل از اجاره دادن واحد مسکونی خود منصرف شده است. همچنین واحد مسکونی دیگری که در اختیار یکی از بازیکنان خارجی فصل گذشته استقلال بود، مورد خسارت از سوی بازیکن مذکور قرار گرفته و صاحب خانه یادشده هم از اجاره دادن دوباره منزلش به باشگاه استقلال پشیمان شده است!

آندره‌آ استراماچونی به همراه سه دستیارش و شیخ دیاباته، مهاجم اهل کشور مالی؛ خارجی‌های این فصل استقلال هستند. باشگاه استقلال پیش از این برای استراماچونی واحد مناسبی را در نظر گرفته و قرار شده بود که این مربی به همراه خانواده‌اش در این منزل سکونت داشته باشند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج