جویباری: فتحی می‌گوید خیال هواداران راحت، ما می‌ترسیم!
۸۸۸۴۵۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
۴۳۵۹
معاون سابق باشگاه استقلال گفت: هر زمان که فتحی می‌گوید خیال هواداران راحت ما بیشتر می‌ترسیم.

خبرآنلاین: جویباری در خصوص اینکه ارزیابی‌اش از نقل و انتقالات باشگاه استقلال چیست، گفت: «واقعا نمی‌دانم با چه زبانی و با چه لهجه‌ای بگویم که مسئول نقل و انتقالات وظیفه دارد بازیکنی را که سرمربی انتخاب می‌کند را جذب کند، نه اینکه او خودش با نظر خودش برود و بازیکن بگیرد.

کسی که مسئولیت نقل و انتقالات را برعهده دارد نباید دیدگاه فنی داشته باشد، چون فردا این سرمربی است که باید به هواداران پاسخ بدهد. وظیفه مسئول نقل و انتقالات این است که بازیکنی که به او معرفی می‌شود را با هر سیاستی که دارد جذب کند.»

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: «در این سالها هرگاه کامران منزوی، من، بهرام امیری و علی امیری و... در باشگاه استقلال سمت داشتیم، همین کار را انجام دادیم و بازیکن مدنظر سرمربی را جذب کردیم، اما متأسفانه استقلال تبدیل به ویترینی شده که بازیکنان مدنظر آقایان می‌آیند و اگر خوب باشند سال بعد می‌روند و اگر هم بد باشند، چندین سال در این تیم می‌مانند.»

معاون سابق باشگاه استقلال گفت: «چرا بازیکنانی مثل تیام، جباروف، پاتوسی از استقلال رفتند؟ اینها که باکیفیت بودند و باید می‌ماندند چرا جدا شدند؟ آقایان با افتخار گفتند قرارداد گرو و نویمایر را فسخ کردند، مگر فسخ کردن با پرداخت 10 میلیارد هنر است؟ این حرف را که من نمی‌زنم، بلکه ملکی عضو سابق هیأت مدیره گفت.

مسئولان باشگاه استقلال توضیح بدهند روی چه حسابی با دلار 12، 13 هزار تومانی به بازیکنان بی‌کیفیت این همه پول پرداخت می‌کنند. به نظر من یا این مسائل پشت پرده دارد یا اینکه آقایانی که در استقلال کار می‌کنند بی‌تجربه هستند، یا به قول دوستان، پیراهن این باشگاه بزرگ برای بعضی از مسئولان استقلال گشاد است.»

نظری جویباری در خصوص اینکه چرا این همه بازیکن خارجی به استقلال می‌آید و می‌رود و آیا این موضوع جای سؤال ندارد، گفت: «کامران منزوی همیشه می‌گفت بازیکن خارجی یا باید داخل زمین باشد یا اصلاً جذب نشود، الان هم تعجب می‌کنم که آقای منزوی عضو هیأت مدیره است و این مسائل را می‌بیند و چیزی نمی‌گوید، چرا باید امثال گرو و نویمایری به استقلال بیایند و به دلار پول بگیرند؟ جالب است هر بازیکن خارجی هم که به استقلال می‌آید و عملکرد خوبی دارد، فتحی بلافاصله مصاحبه می‌کند و به هواداران می‌گوید خیالتان راحت، این بازیکن ماندنی است.»

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: «با حرف زدن که نمی‌شود کار کرد. فیلم صحبت‌های مدیرعامل استقلال در فضای مجازی پخش شده و او چند بار گفت که پاتوسی در استقلال می‌ماند، اما آخر سر این بازیکن هم از استقلال جدا شد. وقتی فتحی می‌گوید خیال هواداران راحت باشد، بیشتر می‌ترسیم و مطمئن باشید وقتی مدیرعامل باشگاه چنین صحبتی انجام می‌دهد حتما مسئله‌ای پشت پرده است.»

او با اشاره به استعفای روز گذشته علی خطیر از معاونت ورزشی استقلال گفت: «اینها دیگر بچه‌بازی است، متأسفانه وقتی مشکل پروپیچ حل شد، آقایان طوری رفتار کردند که انگار فتح الفتوح کردند، در حالی که مسئله پروپییچ باید زودتر از اینها حل می‌کردند. بعد از اینکه رفتن پاتوسی قطعی شد، دوستان گفتند ما قید این بازیکن را زدیم که پول پروپیچ را بدهیم، بعد از چند روز دیدیم که اعلام شد پول پروپیچ را فیفا خودش از حساب استقلال پرداخت کرد. پس مشخص شد که برنامه‌ای برای ماندن پاتوسی وجود نداشت. مگر قرار بود پول پاتوسی از حساب استقلال در فیفا پرداخت شود؟ این حرفها همه تناقض است.»

نظری گفت:‌ «مدیران استقلال 2 ماه وقت داشتند که پول پروپیچ را پرداخت کنند، آنقدر معطل کردند که کار به روز آخر کشید و وقتی روز آخر مشکل حل شد، به همه حمله کردند. جالب است، مرتب می‌گویند چرا بازیکنانی به فیفا می‌روند برنده می‌شوند. معلوم است وقتی پول بازیکن را ندهید، او شما را محکوم می‌کند. بعد از پرداخت پول هم مدعی شدند برخی بدهی‌ها مربوط به افشارزاده، افتخاری و فتح‌الله‌زاده بوده است، در حالی که بدهی مربوط به شخص نیست و مربوط به باشگاه استقلال است.»

معاون سابق استقلال گفت: «مگر هر روز نمی‌گویند استقلال صد میلیارد بدهکار است؟ اگر همین الان بخواهند مدیرعامل را عوض کنند، صد نفر کاندید می‌شوند. اگر استقلال بدهی دارد، چطور این همه کاندیدا دارد که مدیرعاملش شوند؟ پس حتماً چیزی هست.

خود امیرحسین فتحی که الان دم از بدهی‌های استقلال می‌زند، قبل از حضورش به عنوان مدیرعامل عضو هیأت مدیره بود، چطور آقای فتحی زمانی که عضو هیأت مدیره بود، حرف از بدهی‌ها نمی‌زد؟ مدیرعامل کنونی استقلال همان کسی است که زیر قرارداد شفر را امضا کرده بود، ولی الان می‌گوید ما بدهی پروپیچ را که مربوط به مدیران قبلی است پرداخت کردیم. اگر آقایان بدهی را از جیب مبارک پرداخت کردند، بیایند و بگویند مطمئن باشند مردم آنها را حمایت می‌کند.»

نظری ادامه داد: «وقتی پول استقلال از ایرانسل و این طرف و آن‌طرف می‌آید پرداخت بدهی یک بازیکن این همه سر و صدا ندارد. خیلی از درآمدهای استقلال مربوط به زمان افتخاری است، اما آقایان یکبار هم نگفته‌اند که افتخاری چنین کار مثبتی کرده. زمانی که پولها را می‌گیرند مربوط به افشارزاده و افتخاری و دیگران نیست، اما زمانی که بدهکار می‌شوند، بدهی‌ها مربوط به مدیران قبلی است.

آقایان همین صیادمنش را از زمان مدیریت افتخاری دراختیار داشتند و او را فروختند و درآمدزایی کردند، آیا یکبار گفتند که افتخاری صیادمنش را جذب کرد؟ جالب است قرار بود پول صیادمنش خرج بدهی به شفر و ماندن پاتوسی شود، آیا بدهی شفر را دادند؟ آیا پاتوسی ماند؟ فتح‌الله‌زاده، اولیایی، افشارزاده، افتخاری و... همه مدیران و کارمندان استقلال بودند. یکی مثل فتح‌الله‌زاده تلاش بیشتری می‌کند و مدیریتش خوب است، یکی هم مدیریت ضعیفی دارد. بدهی‌های استقلال مربوط به استقلال است نه اشخاص، پس لطفاً آقایان هر روز نگویند ما بدهی فلان شخص را پرداخت کرده‌ایم.»

وی در پایان این گفت‌وگو در خصوص اینکه دیدگاهش از استقلال فصل جدید چیست، گفت: «من مطمئن هستم که هوادار استقلال انگیزه دارد از تیمش حمایت کند. از آنها هم می‌خواهم که دست به دست هم بدهند و از این مربی جوان که به تیم آمده حمایت کنند. امیدوار هستم که با حضور استراماچونی شاهد یک رایکوف دیگر در استقلال باشیم و این مربی بتواند سبک فوتبال استقلال را عوض کند. مطمئناً او نیاز به حمایت دارد و شاید در هفته‌های ابتدایی چندان با وضعیت استقلال آشنا نباشد، اما اگر حمایت شود مطمئناً می‌تواند استقلال را از شرایطی که طی سالهای اخیر به وجود آمده خارج کند.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/05/01
خخخخخخخ البته ما پرسپولیسی‌ها که نمی‌ترسیم استقلالی ها میترسن
پاسخ ها
بهروزنعمانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
حیف ازاین تیم تاج که روزگاری سلطنت می کرددراسیا .ایران که بماند یرسپولیس که باش حریف تمرینی هم نبود
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/05/01
خخخخخخخ البته ما پرسپولیسی‌ها که نمی‌ترسیم استقلالی ها میترسن
پاسخ ها
بدون نام
India
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
پرسپولسیا از باید بترسن سلطافر مثل کوه پشتشون ایستاده
..
.استقلالیا باید بترسن که شده دلال بازی پاتوسی میره ..... پولی واسه نگه داشتنش ندارن ولی یک برزیلی میاد قیمتش از پاتوسی بالاتر بلاخره راه بالا کشیدن پول بیت المال و خوب یاد گرفتن

حیف حیف که از اولش فوتبالی شدیم بخدا خیلی پشیمانم ای کاش عاشق فوتبال نبودیم حالم بهم می خوره از این کثافت کاریا ...خدا ازتون نگذره .که دل خوشی رو از هواداران استقلال گرفتین ..ولی مطمئن باشید یک روز جواب پس میدین چوب خدا صدا نداره
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1398/05/01
تو خودت از همه بدتری.....پروپیچ و بقیه دست پخت امثال مثل تو و بقیه هستن حالا این وسط چقدر نفع کردین بماند...خجالت بکشید بزارین تیم کارشو بکنه حسودا
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1398/05/01
مشکل اصلی سراطانی فر است که اینها رو مدیر استقلال می کنه وزیر لنگی با قدرت گرفتن استقلال مشکل داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
وا... به گفته خودتون تیام و جبارف رومنتظری ببرون انداخت بعد هم وزیر این همه به استقلال پول داد فقط یه بار به پرسپولیس کمک کرد؟ اینها همه ازهفت سال ریرسرورتون موندنه که خوب حق دارید خیلی فشار اومده بهتون
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1398/05/01
اصولا کیسه کشا توی هوچیگری سرآمد هستن،،اونم بطور ذاتی
پاسخ ها
بدون نام
India
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
تیام جبار اوف رفت ....گرو و نیومایر امد استقلال مثل معامله بنگاها شده پول کمسیون می گیرن خیلی تابلو دارن حق خوری می کنن ولی متاسفانه کسی جواب گو نیس ..چرا بایدحق ۸۰ میلیون ایرانی نصیب یک عده ادم مفت خور بشه فساد تو جامعه ما پا باز کرده قدم می زنه اون وقت اقایون برای پر کردن جیب خودشون تلاش می کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
فعلا بخت با شما یار است

وزیری که باید از هر دو تیم دولتی حمایت کند فقط پرسبلیس را می‌بیند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج