سرنوشت نوراللهی در انتظار سربازان ذوب‌آهن
۸۸۸۶۴۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
۵۵۱۲
مدیران باشگاه ذوب‌آهن به دنبال این هستند با استفاده از امریه ورزشی سه سرباز خود را مقابل الاتحاد به کار بگیرند. موضوعی که سختی‌های خاص خود را به همراه دارد.

ورزش سه: مدیران باشگاه ذوب‌آهن به دنبال این هستند با استفاده از امریه ورزشی سه سرباز خود را مقابل الاتحاد به کار بگیرند. موضوعی که سختی‌های خاص خود را به همراه دارد.

پس از کش و قوس فراوان و هم‌چنین جلسه ای که بین سعید آذری و سردار کمالی برگزار شد، سه بازیکن سرباز ذوب‌آهن بعد از اخذ مجوزات لازم به تمرینات تیمشان اضافه شدند اما هنوز مشکلاتی برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا دارند که باعث عدم حضور آن‌ها مقابل نماینده عربستان خواهد شد.

درست به مانند مشکلی که برای احمد نوراللهی بعد از جدایی از تراکتور و آمدن دوباره به پرسپولیس به وجود آمد و این بازیکن تنها توانست با اخذ امریه ورزشی برابر الهلال بازی کند.

حالا هم مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن به دنبال این است با استفاده از این قانون برای مهدی مهدی پور، احسان پهلوان و دانیال اسماعیلی فر مجوز بازی گرفته و تا حد امکان آن‌ها را به بازی برگشت که در دوحه برگزار می‌شود، برساند.

گفتنی است که مشکل احسان پهلوان تا حد زیادی حل شده اما دو بازیکن دیگر با موانعی رو به رو هستند و باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار آن‌ها خواهد بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج