کلوپ: نمی‌توانیم دیوانه‌وار ولخرجی کنیم
۸۸۸۸۵۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
۵۳۸۸
یورگن کلوپ می‌گوید انتظار ندارد لیورپول در بازار نقل و انتقالات فعالیت عمده‌ای داشته باشد چرا که این باشگاه به قول او قادر به ولخرجی دیوانه‌وار نیست.

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول با اشاره به اینکه مرسی‌سایدی‌ها تا کنون خرید بزرگی در بازار نقل و انتقالات تابستانی نداشته‌اند می‌گوید لیورپول بر روی چند گزینه کار می‌کند ولی قادر به ولخرجی دیوانه‌وار در بازار نقل و انتقالات نیست.

لیورپول در سال 2018 سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای خرید بازیکن کرد و ستاره‌هایی مثل ویرژیل فن‌دایک، آلیسون، نبی کیتا، فابینیو و ژردان شکیری را به خدمت گرفت. اما در آستانه فصل 2019-2020 قرمزها تا کنون تنها به خرید سپ فان دن برگ جوان از زووله هلند اکتفا کرده‌اند.

درحالیکه گفته می‌شود نیکلاس پپه از باشگاه فرانسوی لیل هدف اصلی لیورپول است یورگن کلوپ به صورت ضمنی می‌گوید این امکان وجود دارد که لیورپول با کمترین خرید به کار خود در بازار نقل و انتقالات تابستان جاری پایان دهد.

کلوپ به روزنامه لیورپول اکو گفت:" من پارسال گفتم که ارتقای تیم با بودجه معقول و متوسط کار ساده‌ای نیست. ولی با بودجه‌های دیوانه‌وار به راحتی می‌شود این کار را کرد. کسی که هر چه دلش بخواهد خرج می‌کند، مشکلی ندارد".

سرمربی آلمانی لیورپول در ادامه گفت:" ولی ما از این نوع باشگاه‌ها نیستیم و نمی‌توانیم چنین کاری بکنیم. ما واقعا ثروتمندیم ولی نمی‌توانیم مثل تیمهای دیگر ولخرجی کنیم. واقعیت این است".

کلوپ در ادامه گفت:" مساله اینجا است که مجبور هم نیستیم اینطور ولخرجی کنیم. باید در طول فصل راه حل‌های مناسب را پیدا کنیم. بله بعضی وقتها راه‌حل در بازار نقل و انتقالات است و ما قبلا این کار را کرده‌ایم. همه این را می‌دانند. ولی به غیر از این، باید در زمین تمرین هم راه‌حل‌های مناسب تیم را پیدا کرد و همه چیز به خرید بازیکن خلاصه نمی‌شود".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج