رادوشویچ: بعداً می‌گویم چه کسی نمی‌خواست بمانم
۸۸۹۰۱۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۷
۳۶۱۴
گلر کروات پرسپولیس به خبرورزشی گفت: کالدرون اعتقاد داشت باید خودم را آماده کنم، چون امکان دارد من یکی از بازیکنانی باشم که به لیست مازاد می‌رود.

خبرورزشی: بوژیدار رادوشویچ به ایران برگشته و تمرینات خود کنار سرخپوشان را دنبال خواهد کرد. او با پایان یافتن اردوی ترکیه، از استانبول به کشورش برگشت تا دو، سه روزی را در کنار اعضای خانواده خود سپری کند و حالا به لیست بازیکنان در ورزشگاه شهید کاظمی اضافه شده و تمرینات را به صورت جدی دنبال می‌کند.

در مورد رادو مسائل زیادی وجود دارد که خودش در این مصاحبه به آن‌ها اشاره می‌کند.

رادوشویچ: بعداً می‌گویم چه کسی نمی‌خواست بمانم

*می‌گفتند تا یک‌قدمی حضور در لیست مازاد پیش رفتی. ماجرا چه بود؟

این مسائل واقعاً آزاردهنده است. یک روز هنگامی که تمرینات در تهران دنبال می‌شد، گابریل کالدرون به سراغ من آمد و به صورت حرفه‌ای با هم گفت‌وگوی کوتاهی داشتیم. او اعتقاد داشت باید خود را آماده کنم، چون امکان دارد من یکی از بازیکنانی باشم که به لیست مازاد می‌رود. من هم حرفش را پذیرفتم، اما هیچ‌گاه به من نگفت مرا نمی‌خواهد.

*موضوع چه بود؟

او فقط به من این آمادگی را داد که امکان قطع همکاری وجود دارد، اما همیشه در زمان تمرین، بیشترین انگیزه و انرژی را داشتم و کالدرون و خواکین نیز مرا تشویق می‌کردند. این‌ها نشانه خوبی است.

*کالدرون بعد از آن ماجرا به تو گفت باید در تیم بمانی؟

بله. او این موضوع را گفت که به من احتیاج دارد و انتظارش این است که در پایان اردوی ترکیه، یکی از آماده‌ترین بازیکنان تیم باشم. من هم عملکرد خوبی داشتم. هر بازیکنی خودش بهتر می‌داند در چه سطحی قرار دارد و فکر می‌کنم من در سطح بالایی کارم را دنبال کردم. تلاشم این بود که یکی از بازیکنان اصلی تیم باشم.

*در جایی گفته بودی برخی دوست ندارند در پرسپولیس بمانی. منظورت چه کسانی بود؟

من چند سال است در پرسپولیس حضور دارم و مسائل زیادی در مورد این تیم می‌دانم. حتی می‌دانم چه کسانی نمی‌خواستند در پرسپولیس بمانم، اما امروز حرفی نمی‌زنم. زمان برای گفتن این مسائل زیاد است.

*حالا به نظر خودت در پرسپولیس می‌مانی؟

همان‌طور که گفتم کالدرون به من گفت در تیم می‌مانم. او تأکید داشت که همیشه آماده باشم و تمرینات را با سختکوشی دنبال کنم. من هم تمام کار‌هایی که او می‌خواست را انجام دادم. با این شرایط، فکر نمی‌کنم مشکلی در میان باشد. از سوی دیگر، هفته گذشته بخشی از مطالباتم پرداخت شد تا این مشکل هم حل شود.

*شرایط پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

تیم ما با قدرت به لیگ برمی‌گردد. همه ما از انگیزه‌های بالایی بهره می‌بریم. کالدرون هم مربی خوب و پرتحرکی است. او می‌خواهد فوتبال منظم و بدون اشتباه بازی کنیم. کالدرون هم راه برانکو را در رسیدن به موفقیت در پیش گرفته، ما از حمایت هواداران برخوردار هستیم و این بهترین اتفاق ممکن است. در این فصل هم می‌توانیم قهرمان لیگ شویم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج