ایکاردی در اینتر ماندنی خواهد شد؟
۸۸۹۰۹۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۶
۳۶۵۴
ممکن است مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی اینتر در این تیم ماندنی شود.

ورزش سه: ممکن است مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی اینتر در این تیم ماندنی شود.

ناپولی یک پیشنهاد 50 میلیون یورویی برای خرید مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی و 26 ساله نراتزوری ارائه داد، اما اینتر تصمیم دارد این بازیکن را تنها با 80 میلیون یورو به فروش برساند و به همین دلیل پیشنهاد ناپولی را رد کرده است.

ایکاردی در اینتر ماندنی خواهد شد؟

اینتر قصد دارد برای جانشینی ایکاردی با روملو لوکاکو از یونایتد به توافق برسد اما شیاطین سرخ حاضر نیستند این بازیکن را با قیمت کمتر از 83 میلیون یورو به فروش برسانند و اینتر در صورتی این رقم را پرداخت خواهد کرد که بتواند از فروش ایکاردی درآمد خوبی کسب کند.

اف سی اینتر نیوز مدعی شد در صورت عدم فروش ایکاردی و ناکامی اینتر در خرید روملو لوکاکو، ممکن است مهاجم آرژانتینی در اینتر ماندگار شود و آنتونیو کونته این احتمال را نیز بررسی می کند. خود ایکاردی به هیچ وجه علاقه ای به جدایی نداشته و معتقد است خطایی مرتکب نشده که به خاطر آن مستوجب جدایی از اینتر باشد.

البته اینتر همچنان ترجیح می دهد ایکاردی را فروخته و لوکاکو را جذب کند اما مشکل اینجاست که یونایتد علاقه ای به دادن تخفیف ندارد. یوونتوس دیگر مشتری ایکاردی است اما نهایی شدن این انتقال بستگی به انتقال گونسالو ایگواین به رم دارد و این انتقال نیز هنوز قطعی نشده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج