تمجید آنچلوتی از خامس و ایکاردی
۸۸۹۲۹۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
۳۲۰۱ 
سرمربی ناپولی به تمجید از دو بازیکن مدنظرش پرداخت.

خبرگزاری فارس: کارلو آنچلوتی، سرمربی سرشناس ناپولی به تمجید از توانایی مارئورو ایکاردی، ستاره اینتر و خامس رودرگس، ستاره رئال پرداخت. این دو بازیکن اخیرا از سوی باشگاه ناپولی مورد توجه بودند و آنچلوتی به دنبال جذب این دو ستاره آمریکای جنوبی است.

آنچلوتی در مصاحبه با سایت «کالچو میرکاتو» ایتالیا گفت: ما تلاش می کنیم که در این برهه چیزهای دیگری را ایجاد کنیم. اکنون نیاز داریم تا به هماهنگی و توازن برسیم. البته در شرایط کنونی بدترین زمان ممکن است چون تیم کاملا از لحاظ بدنی آماده نیست و نیاز دارد تا آماده تر شود.

وی افزود: من همیشه در هر تیمی بودم مهاجمان سطح بالایی داشتم. برای مثال از اینزاگی گرفته تا زلاتان ایبراهموویچ. ایکاردی هم مثل میلیک مهاجم خوبی است. ایکاردی تخصصش زدن گل در داخل محوطه جریمه است. خامس نیز بازیکنی است که خیلی خوب می داند که چگونه در میانه زمین بازی کند.

هنوز آینده ایکاردی با اینتر مشخص نیست. کونته و مسئولان باشگاه او را نمی خواهند و ستاره آرژانیتی باید به دنبال تیم جدیدی باشد. از سوی دیگر خامس نیز در لیست فروش رئال قرار دارد و هنوز تصمیم نهایی برای آینده اش را نگرفته است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج