خاطره خواندنی رهبر انقلاب از یک سفر هوایی
۸۸۹۷۰۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۱
۸۵۴۷
شماره‌ جدید هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «ورق برگشت» منتشر شد که در آن خاطره ای از رهبری انقلاب نقل شده است.

خبرآنلاین: صد ‌و ‌نود و چهارمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «ورق برگشت» منتشر شد. در این شماره خاطره‌ای از رهبر انقلاب به نقل از کتاب «خون دلی که لعل شد» روایت شده است که در ادامه می‌توانید آن را بخوانید:

در هواپیمایی که مرا به صــورت تحت الحفظ به تهران می‌برد، به مسائل مختلفی می‌اندیشیدم: به آینده این نهضت اسلــامی که بر پا شده... به برپاکننده نهضت امام خمینــی... به پدری که برای ادامه معالجه در تهران به من نیاز داشت و به علت ابتلا به آب مروارید، بینایی‌اش را داشت از دست میداد، ... به آینده‌ای که در انتظار من بود.... از فکر به این امور که جز خدای متعال کسی از عاقبت آن آگاه نیست، منصرف شدم.

خاطره خواندنی رهبر انقلاب از یک سفر هوایی

مجله‌ای برداشتم و به ورق زدن آن پرداختم... هواپیما شبانه به آسمان تهران رســید. منظره درخشــش چراغ‌های شهر دل‌انگیز بود. دیدم مأموران همراه من خیلی به دیدن چشم انداز تهران علاقه مندند و از اینکه به پایتخت رسیده‌اند، احساس خوشحالی میکنند؛ به ویژه یکی از آن دو، خیلی ابراز خوشحالی میکرد. به او گفتم: قدر مــرا بدان! چون بــه خاطر من با هواپیما به تهران آمدی. اگر بازداشتی کس دیگری جز من بود، تو را با اتومبیل به خانه‌اش می‌فرستادند و می‌بایستی شــب تا صبح بیابان‌های برهوت را طی میکردی؛ ولی خب، حالا شب خوشی را در تهران خواهی گذراند! خنده ای از ته دل کرد، که برخاسته از احساس کامل خوشبختی و رضایت بود.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج