حسن روشن: هیات مدیره استقلال یعنی کشک
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۸۹۰۷۵۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
۴۴۷۰
پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه بعید است این تیم امسال قهرمان شود، گفت: هیات مدیره‌ای که نه در انتصاب و عزل مدیرعامل نقش دارد و نه در تصمیمگیری‌ها، یعنی کشک.

خبرگزاری مهر: حسن روشن در خصوص ارزیابی اش از شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: از تیم جدیدی که به نام استقلال جمع شده است، شناخت چندانی ندارم و بازیکنان این تیم را زیاد نمی شناسم. طبیعی است که این بازیکنان را سرمربی نگرفته چون استراماچونی شناختی از فوتبال ایران ندارد. اگر کمیته فنی این بازیکنان را گرفته باشد که باید مسئولیت نتایج این فصل هم تا حدودی بر عهده آنها باشد و اگر هم یک شخص این بازیکنان را با نظر و سلیقه خودش جذب کرده که باید بر احوال این تیم گریه کرد.

بعید است استقلال قهرمان شود

پیشکسوت آبی پوشان اضافه کرد: من به بدنه و مدیریت این تیم نزدیک نیستم و مستقیما از داخل این تیم خبر ندارم. اما شنیده‌ها و اطلاعاتی دارم که به من نشان می‌دهد در فصل جدید هم نباید منتظر قهرمانی استقلال بود.

ابهام در خصوص مربیان استقلال و پرسپولیس

وی افزود: استراماچونی را به درستی نمی‌شناسم اما برای من در خصوص او یک ابهام وجود دارد و آن این است که اگر مربی توانایی است، چرا در سالهای اخیر بیکار بوده. البته این سئوال در باره سرمربی پرسپولیس هم وجود دارد و این که چرا این دو باشگاه به سراغ مربیانی رفته‌اند که بیکار بوده اند.

تغییرات زیاد به تیم ضربه می‌زند

مهاجم پیشین تیم استقلال در خصوص تغییرات زیاد در این تیم گفت: حتی اگر رئال مادرید و بارسلونا هم اینقدر تغییرات در یک سال داشته باشند زنگ تفریح لالیگا می‌شوند. این اصلا منطقی نیست که یک تیم این همه خروجی در یک فصل داشته باشد و بعد از آن با کمبود بازیکن مواجه شود. تیم‌هایی را می‌توان خوب دانست که آکادمی‌های پویایی داشته باشند. تغییرات باید تدریجی اعمال شود و تیمی مثل استقلال هم باید از تیم‌های پایه‌اش خوراک بگیرد نه این که سالانه چندین میلیارد صرف خرید بازیکن جدید شود؛ بازیکنانی که هندوانه دربسته هستند.

زرینچه به سرنوشت حاجیلو دچار نشود

روشن در ادامه بیان داشت: مشکلات یکی دو تا نیست. حاجیلو و زرینچه دوستان من هستند. هر دو از پیشکسوتان قابل احترام هستند و به هر دو ارادت دارم. اما مشخص نشد حاجیلو چطور آمد، از کجا آمد و چرا رفت. همینطور معلوم نشد زرینچه چرا انتخاب شد و چطور آمد و سئوال پیش می‌آید که آیا همانطور که یک شبه به حاجیلو گفتند نباش، ممکن است به زرینچه هم همین را بگویند؟ باشگاه ما حتی در سطح سرپرستی هم ثبات ندارد چه رسد به کادر فنی و به خصوص بازیکن.

آقای فتحی! اینجا استقلال است نه شهرداری

وی خطاب به مدیرعامل استقلال گفت: آقای فتحی! اینجا که شما مدیرش شدید شهرداری نیست بلکه یکی از بزرگترین، پر افتخارترین و پر هوادارترین تیم‌های ایران و آسیاست. اینجا استقلال است و شما باید به ده‌ها میلیون هوادار و ده‌ها پیشکسوتش پاسخگو باشید.

به فتحی گفتم با قدرت بیا

روشن در ادامه بیان داشت: یک روز فتحی به من و چند پیشکسوت دیگر از جمله حشمت مهاجرانی زنگ زد و گفت وزیر گفته با شما جلسه بگذاریم، صحبت کنیم و شما کمک کنید مشکلات باشگاه حل شود. با حشمت خان صحبت کردیم و قرار شد در این نشست شرکت کنیم. همان روز به فتحی گفتم اگر با قدرت بیایی ما کنارت هستیم و به تو کمک می‌کنیم. اما اگر اینطور باشد که هرچه وزیر بگوید گوش کنی و فرمانبر او باشی این مدیریت نیست و ما هم نمی‌توانیم کمک کنیم.

به فتحی گفتند معاون باشگاه برود

ملی پوش سابق آبی پوشان تصریح کرد: حالا مشخص شد که فتحی خیلی از خودش اراده‌ای برای اداره باشگاه ندارد. وقتی یک معاون انتخاب می‌کند و بنا به ادعای همان معاون، از دولت و وزارت ورزش به او فشار می‌آورند تا این معاون برود و این اتفاق می‌افتد، یعنی مدیرعامل حتی نمی‌تواند یک معاون برای خودش انتخاب کند و همه کار را باید با نظر وزیر انجام دهد.

هیات مدیره کشک است

وی اضافه کرد: علی پروین یک زمانی گفت مدیر فنی کشک است. من می‌گویم به جز مدیر فنی، هیات مدیره هم کشک است. وقتی وزیر خودش افراد نزدیکش را بدون دخالت هیات مدیره، مدیرعامل استقلال و پرسپولیس می‌کند که هرچه بگوید انجام دهند، می شود نامش را هیات مدیره گذاشت؟ پس هیات مدیره هم مثل مدیر فنی کشک است. وزیر، هیات مدیره استقلال و پرسپولیس را دور می‌زند و خودش مدیرعامل این دو باشگاه را انتخاب می‌کند.

وزیر می تواند پرسپولیسی باشد

پیشکسوت آبی پوشان گفت: به خاطر یکسری مصاحبه‌هایی که می‌کردم هواداران از من دلخور شده بودند و به من گفتند اگر راست می‌گویی این را هم بگو که وزیر پرسپولیسی است. به آنها می‌گفتم وزیر هم یک انسان است و حق دارد که طرفدار یک تیم باشد و حالا آن تیم پرسپولیس است. اما این درست نیست که نگاه به دو تیم یکسان نباشد.

هواداران نباید خودسر تجمع کنند

روشن ادامه داد: به هوادارن می‌گفتم این کار من نیست که بروم وزارت ورزش اعتراض کنم. کار شما هواداران هم نیست که سرخود و خود جوش بروید؛ این کار مدیرعامل استقلال است و باید فراخوان بزند و بگوید آقا و خانم هوادار، من خودم راه می‌افتم می‌روم وزارت ورزش اعتراض، شما هم بیایید و پشت من باشید. ولی وقتی مدیر را خود وزیر انتخاب کرده آیا چنین تصمیمی می‌گیرد؟ هرگز!

افتخاری را برکنار کردند و گریه کرد

عضو پیشین کمیته فنی آبی پوشان گفت: زمانی که افتخاری مدیرعامل بود و در حالی که هواداران از او ناراضی بودند با قدرت به صندلی‌اش تکیه می‌زد و می‌گفت: «تا وقتی روحانی هست من هم هستم». اما چه شد؟ خیلی راحت او را برکنار کردند. افتخاری برکنار شد و گریه کرد. هم برکنارش کردند و هم محرومش کردند؛ هیچ اتفاقی هم نیفتاد. حالا باید هر روز راه بیافتد برود دادگاه که از محرومیتش کم شود.

مدیران استقلال و پرسپولیس مستقل نیستند

وی اضافه کرد: این مثال را زدم که بگویم مدیران استقلال و ایضا پرسپولیس، مستقل نیستند و همه آنها وابسته به وزیر هستند. با حکم وزیر می‌آیند و با حکم او می‌روند و هیات مدیره هم در این زمینه هیچ کاره است. اما اگر اننتخاب مدیرعامل روند طبیعی داشته باشد و هیات مدیره با رای خودش یک مدیرعامل انتخاب کند، ولو این که مدیرعامل عضو هیات مدیره نباشد، آن مدیرعامل استقلال کاری بیشتری دارد.

دلم برای هوادار می سوزد

روشن در خاتمه گفت: همه اینها شواهدی هستند که نشان می‌دهند امسال هم نباید خیلی به موفقیت استقلال دل بست و در کل باید بگویم بیچاره هوادار استقلال. دلم برای این جماعت چند ده میلیونی می سوزد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1398/05/07
خدایئش هر چه روشن بگه ، درست از آب در میاد !
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
خدایش حسن روشن غلط زیادی میکند مرتیکه آشغال ضد استقلالی بی غیرت هست
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
خدایش فقط فاضلاب پخش می کنه
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1398/05/07
این روشن جز انتقاد و خراب کردن روحیه تیم هیچ کار دیگه ای بلد نیست اگه یه پست تو باشگاه داشت الان این تیم بهترین بود
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1398/05/07
جان هرکی رو دوست دارید باین مرتیکه مصاحبه نکنید
مرتیکه مثل جغد بد یوم میمونه یکبار نشد درمورد امیدواری صحبت کنه
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/05/07
پیشکسوتا پرسپولیس چطور حمایت میکنن ماله ما چطور
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/05/07
پیشکسوتا پرسپولیس چطور حمایت میکنن ماله ما چطور
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1398/05/07
خفه شو دیگه چه قدر ورور میکنی تو
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
حسن روشن لطفا بخوان چقدر هواداران دارند بتو توهین میکنند ولی تو خجالت نمیکشی از رو نمیروی
والله حسن روشن کشک بی غیرت هستی
من بعنوان یک تاجی با 60 سال سن ازتو بی غیرت تر ندیدم
صد شرف ب علی پروین مرد مردانه جان خودشو برای پرسپولیس میدهد زنده باشی علی آقا پروین
مردانگی را از پروین یاد بگیر تا خاک کفش پروین هم نمیشوی بی تعصب حرفات فقط نکبت وکفرات برای تیم هستش
خیلی دلم توهین بهت بکنم فقط همین بی غیرتی برایت کافی هستش آشغال
United Arab Emirates
16:59 - 1398/05/07
آقای روشن تو واقعا انسانی بیمار و عقده ای هستی چندین سال هست فقط منفی بافی میکنی چقدر تا کنون بهت پیام از هواداران رسیده ک ساکت باشی خوب مقداری خجالت بکش بخودت احترام بگذار چقدر توهین از هواداران شنیدی کافی نیست بابا تو خودت عامل فتنه وتفرقه هستی ارث پدرت را از استقلال میخواهی اگر لیاقت داشتی سر مربی میشدی نداری ک کسی محلت نمیگذارد
آقای سلطانی فر وزیر محترم ورزش ترا خدا تمام باشگاه استقلال را بدهید حسن روشن هم مدیر عامل هم رئیس هیئت مدیره و سرمربی ووووو همه کاره فقط حسن روشن باشد بسه دیگه آقای روشن ضد استقلالی خجالت هم اندازه دارد شرم کن لطفا خفه شو اینقدر چرند حرف نزن
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1398/05/07
حسن روشن علی پروین وکلا فوتبالیستهای قدیمی این ادبیات را از کجا اورده اند،
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1398/05/07
حسن بس کن . حسن مگه کار و زندگی نداری . حسن برو زندگی کن و با گفتن اراجیف خودت را منفورتر نکن
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1398/05/07
بی معرفتا این اسطوره استقلال هست
پاسخ ها
ایرانی اصل.
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
کیسه دوستامعرفتشون بیشترازین نیس.حسن روشن کم براتیمشون افتخارنیاورد.
اس اس شش تایی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
بابا بنده خدا چرا اینقدر بهش توهین میکنید این چه مرامیه شما دارید به هرحال اسطوره اش اشه
بدون نام
United Arab Emirates
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
آقای با معرفت کدام استوره کدام آش کدام کشک مرتب بر علیه تیم شعار میدهد مرتب روحیه تبم را بهم میزند برعلیه همه استقلالی ها زر مبزند اسطوره یعنی خدا بیامرز پور حیدری حجازی مظلومی و خیلی های دیگه این مردک تا یادم هست بر علیه تیم حرف میزندببخشید زرت پرت میکند عوضی
کیسه ی لجن و بیت المال خور تیم حکومتی کثیف
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
زارررررررررت
-
17:53 - 1398/05/07
آقای روشن شما که روز و شب از استقلال انتقاد میکنی میشه در راه خدا فقط یک ساعت یه گوشه بشینی و فکر کنی که جز انتقاد کردن چیز دیگری بلد هستید یا نه . اصلا کی گفته که شما استقلالی هستی مگه میشه یه استقلالی این همه به تیم مورد علاقه اش لطمه بزنه
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/05/07
اگر کشک باشد خیلی خوب است .بخا طر ابنکه درتابستان مصرف خوبی دارد .تا فصل بعد چیزی دیگه پیدا می شه نگران نباشید .
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/05/07
ادم به این مزخرفی ندیدم
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/05/07
یکی جلوی این یابو رو بگیره انتقاد تخریبی پیش فصل اصلا جایز نیس اینم شده میناوند
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1398/05/07
آقای روشن شمااگه ازباشگاه یا کسی گله دارد که شماروتوباشگاه کاره ای نیست انتقادازبازیکنان جدید یامربی تیم خوب نی شمابایدبه عنوان بزرگترازتیم حمایت کنی که بتونیم به جاهای بالاتربرسیم انشاله به ستاره سوم برسیم باحمایت های همه جانبه نه انتقادپس خواهشا تیم روخراب نکنید.به امیدروزهای حوش.
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1398/05/07
درد و بلای پیشکسوتان پرسپولیس تو سر این اقایون. فقط بلدن چرت و پرت بکن اگه میانگین سنی بالا بره میگن تیم پیر شده حالا که تیم پوست انداخته باندها متلاشی شده صحبت از اکادمی میکنن شما رو به خدا کدامیک از شما دلتون با استقاله شما باشگاه رو چاپیدید بس کنید
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1398/05/07
ااقای روشن پرسپولیسیم اماواقعابرات احترام قایلم.خواهش میکنم امارهوادارای تیمتوتصحیح کن.دوباردرهمین مصاحبه گفتی هوادارای چند ده میلیونی.اینجاایرانه باهشتادمیلیون جمعیت که حداقل پنجاه میلیونش پرسپولیسیه.یکی دومیلیونم سوراختوری وچندهزارنفریم شله زردی.حدوده میلیونم کهنسال داره ومیمونه حداکثرده میلیون که اگه باارفاق همه رواستقلالی بدونیم میشه یک ده میلیون نه چندده میلیون. اینجاکه هندیاچین نیس.پیشکسوت محترم.
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1398/05/08
حرف حق تلخ است اگه احساسی باحرفاش برخورد نکنیم بد هم نمیگه استقلال این چند سال ازمدیریت ضربه خورده هواداران عزیر دقت کنید که چی میگید به پبشکسوت تیم هیچ وقت هوادارای لنگ به بزرگترشون اینطوری وراحت توهین نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1398/05/09
حسن روشن حرفش حقه ، تعصب کورکورانه را بگذارید کنار ،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر